Super Doğal Antibiyotik

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Super Doğal Antibiyotik

Mesaj gönderen kmlpr »

En Güçlü Doğal Antibiyotik Tarifi
Bu doğal antibiyotiği herkes yapmalı. İlaçların kötü yan etkilerini hemen hemen herkes biliyor. Doğal ilaçları hazırlamak varken macera aramayın! Bu doğal tarif bir çok hastalığa şifadır.

Gerekli Malzemeler
250 gram maydanoz sapı
250 gram limon kabuğu
250 gram bal
200 ml zeytinyağı (1 su bardağı kadar)

Hazırlama Metodu
Maydanoz kökünü çok küçük parçalara kesin ve limon kabuğu, bal ve zeytin yağı ile birlikte blender içine koyun. Bulamaç karışımına gelene kadar malzemeleri iyice karıştırın. Karışımı buzdolabında saklayın.

Alınma Şekli
Her sabah kalkınca bir çorba kaşığı tüketin. Karışımı bitirdikten sonra bakteriler yok olacak.

Not: Balı güvenilir bir arıcıdan satın alın. Limonun kabuğunu karbonatlı suda iyice yıkayın. Ayrıca, maydanozu kökünü kullanmadan önce iyice yıkayın.

Faydaları
– Kadınların vajinal akıntılarında, sistit, idrar yolu enfeksiyonu, sırt ağrısı, idrarda kan görme, böbrek taşı düşürme gibi sorunları çözmekte faydalı.
– Dışarıdan gelen mikrop ve virüslere karşı etkilidir.
– Hiç bir yan etkisi yoktur.
Limonu hayatınızdan çıkartmayın.
İltihaplanmayı önler: Limonun faydaları ile maydanozun faydaları birleşince, iltihaplanmaya bağlı olarak oluşan hastalıklar kısa sürede tedavi edilir. İltihap söktürücü özelliğiyle limon maydanoz kürü, idrar enfeksiyonlarının tedavisinde de etkilidir.

Doğal bir ağrı kesicidir: Bakteri ve zararlı maddeleri vücuttan atmada etkili olduğu için, kas ve eklem ağrıları ile romatizmal ağrıların hafiflemesini sağlar. Düzenli kullanılırsa hastalığın tedavisine yardımcı olur.
efsane2036

Re: Super Doğal Antibiyotik

Mesaj gönderen efsane2036 »

Bunu denediniz mi siz bana mantıkkı geldı denemekte uarar var
kmlpr

Re: Super Doğal Antibiyotik

Mesaj gönderen kmlpr »

Haberde gordum , paylastim . Deniycem