AT KESTANESİ KREMİ

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

AT KESTANESİ KREMİ

Mesaj gönderen kmlpr »

Merhaba
Tam 1 sene oldu korunmasiz anal iliski ile macera basladi. Sık idrar, yanma batma sizi halsizlik ilk 3 ay beter gecti , zafer oymana istanbula her ay olmak uzere 4 kez gittim , her ay 1000 tl yakin param gitti ucak biletleri vs. prostat sivisindan lokosit bol gorundu , sonra 6 7, sonra 1 2 , ampirik tedavi antibiyotik tedavi iyi gibi oldu sonra gene ayni oldu. Takviyeler aldim. 1 sene sonra sonuc olarak . Agri var sizi devam ediyor , sık idrar ve yanma yok, cinsellik idare eder. Yaş 40. Kendi kafama gire tetradodox flagy kullandim 10 gun sonra candida oldum. Neyseki 2 ay probiyotik aldim sekeri azaltim cozdum.
Penisin koku ve testis yanlari sizliyo, testis alti , makat arası# pelvik kas bolgesi gergi annemin dizleri için aldigi at kestanesi kremini aldim apis arasi kasiklar testis alti felan masj yaptim kremle . Aneljezik ozelligi var deriyi cayir cayir yakiyo dayanabilen sursun 10 dakka sonra uyusturyo boyle rahatlatiyo
Artik canimdan bezdim yoruldum. Taksan bi turlu takmasan bi turlu. Allah sifamizi versin.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: AT KESTANESİ KREMİ

Mesaj gönderen Followme »

Pelvik taban bölgesinde gerginliğin oluyormu
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Makat ile testislerin altina kadar olan bolgede , idrari tutmak icin sıktigim o duz kasta gerginlik oluyor o kasin sonu testislerin alt tarafta birlestigi iki noktada apis arasina dogru agri ve sizi var
Followme

kmlpr yazdı:Makat ile testislerin altina kadar olan bolgede , idrari tutmak icin sıktigim o duz kasta gerginlik oluyor o kasin sonu testislerin alt tarafta birlestigi iki noktada apis arasina dogru agri ve sizi var
Aynı durum bende var kardeşim ordaki kas sertleşmiş idrar yaparken bile durdurup başlatıyorum bu yüzden yani penise giden kaslar gerginleşmiş bu kasları esnetmek gevşetmek lazımm ben ilk olarak nane yağı ve susam yağı artı kas gevşetici ile başlıyorum
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Iyi bir yol kardes, onuda bende deneyim. 1 sene den bu yana gun gun , idraririmin debisinin dustugunu gozlemledim , prostat hasarli oldugundan kaslarda gergin bu yuzdende darlik olusturuyor, simdi bu prostat duz kaslardan olusuyor o yuzden her kas gevseticide ilac olarak kullanmamak lazim . Nasil bir derde dustuk Allah herkesin sifasini versin
Followme

Düz kasları gevşetmenin en iyi yolu pelvik esneme egzersizi galiba biraz buna alışmak lazım her sabah akşam 10 15 dk germe egzersizleri ve o bölgeye kas gevşetici yağ sürerek gevşemesini sağlamak gerekiyor
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Aynen
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Followme yazdı:Düz kasları gevşetmenin en iyi yolu pelvik esneme egzersizi galiba biraz buna alışmak lazım her sabah akşam 10 15 dk germe egzersizleri ve o bölgeye kas gevşetici yağ sürerek gevşemesini sağlamak gerekiyor
Ben pelvik kasları bi hafta 10 gün çalıştırınca ereksşyonun daha kuvvetli oldupunu test ettim düzenli yapımda bölge daha da kuvvetlenecektir
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Bu kaslari gevsecetegimiz yerde yanlislikalla gerersek vay halimize bilincli yapmak lazim
igozukara

Mesaj gönderen igozukara »

kmlpr yazdı:Merhaba
Tam 1 sene oldu korunmasiz anal iliski ile macera basladi. Sık idrar, yanma batma sizi halsizlik ilk 3 ay beter gecti , zafer oymana istanbula her ay olmak uzere 4 kez gittim , her ay 1000 tl yakin param gitti ucak biletleri vs. prostat sivisindan lokosit bol gorundu , sonra 6 7, sonra 1 2 , ampirik tedavi antibiyotik tedavi iyi gibi oldu sonra gene ayni oldu. Takviyeler aldim. 1 sene sonra sonuc olarak . Agri var sizi devam ediyor , sık idrar ve yanma yok, cinsellik idare eder. Yaş 40. Kendi kafama gire tetradodox flagy kullandim 10 gun sonra candida oldum. Neyseki 2 ay probiyotik aldim sekeri azaltim cozdum.
Penisin koku ve testis yanlari sizliyo, testis alti , makat arası# pelvik kas bolgesi gergi annemin dizleri için aldigi at kestanesi kremini aldim apis arasi kasiklar testis alti felan masj yaptim kremle . Aneljezik ozelligi var deriyi cayir cayir yakiyo dayanabilen sursun 10 dakka sonra uyusturyo boyle rahatlatiyo
Artik canimdan bezdim yoruldum. Taksan bi turlu takmasan bi turlu. Allah sifamizi versin.
Abi lökosit 1-2 olduktan sonra yasaklara uydunmu, lökosit tekrardan artmistir buyuk ihtimal. Zaten lokosit 1-2 olduktan sonra 1-2 yil onu korumak gerek, sonrasinda takviye olarak pea-ala, L karnitin- çinko öneriliyor onlari kullandinizmi
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Lokosite tekrar baktirmadim istanbula git gel masraf oluyor takviye almaya devam . 2 sene sonu daha da iyi olmayi hedefliyorum. Allah Sifamizi versin.
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Bakteriyel veya Abakteriyel # sorun kas, masturbasyon sonrasida şişiyor kaslar prostat yaniyor# yangı oluyor bu agrilari sizilari dindirmenin caresi uzun sure masturbasyon yapmamak, organi tamamen kendi haline birakmak, ayakta isemeyide tamamen birakmak gerek.
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Agri ve sizi yasayanlar, Apis arasi kasik bitimi makata dogru kenarlarda parmakla yavas yavas bastirinca kucuk apse gibi sislik seyler varsa icerden onlari yag bezesi gibi bir sislik vardi. masajla dagitin 2 3 gun yaptim agri sizi bayagi indi. sinirlerde uclarda apse yapiyo zannedersem oda prostatan geliyor
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Prostatx33 »

bende ıdrar problemi var kesik kesik yapıyprum karnıma agrı gırıyor acayip yanma oluyor yaparken antıbıyotık kullandım duzeldı sonra sebebini bilmiyorum geri basladı ve bu agrı benı sureklı buyuk tuvalete yolluyor ıcımde ne varsa cıkıyor zayıfladım valla ya
Followme

Prostatx33 yazdı:bende ıdrar problemi var kesik kesik yapıyprum karnıma agrı gırıyor acayip yanma oluyor yaparken antıbıyotık kullandım duzeldı sonra sebebini bilmiyorum geri basladı ve bu agrı benı sureklı buyuk tuvalete yolluyor ıcımde ne varsa cıkıyor zayıfladım valla ya
Yediğiniz içtiğiniz şeylere dikkat edin yanma olayı azalır

Örneğin domates, asitli içecekler, çok ekmek yeme veyahut kahve çay aklına gelen kafein içeren besinler çikolata cips, yağlı yiyecekler, aşırı et tüketiminden kaçının aklınıza ne geliyorsa bunlara benzer bırakın

Suyu düzenli kullanın ve arada karbonatlı su için.
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Tiger balm kaplan kremi bu kremi getirtim. Pelvik bolgeye penis koku testis alti ve ozelikle kasiklar bacakarasi masaj yaptim . Cok rahatlatti . Bu kremide tavsiye ederim. Eskiler bilir bu kremin kucuk minik yuvarlak kirmizi kutuda olani vardi bas agrisina sinuzite apseye iyi gelirdi
sixfeetunder
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen sixfeetunder »

tiger balm iyidir hocam ciddi sekilde mentolludur, o bolgeye iyi geliyo olmasi normal. dogru bi secim yapmissin bence
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

sixfeetunder yazdı:tiger balm iyidir hocam ciddi sekilde mentolludur, o bolgeye iyi geliyo olmasi normal. dogru bi secim yapmissin bence
Bir derde dusduk ki , herseyden medet umuyoruz.
yaz kis demeden gunde 1 kere 20 dakika sicak su oturmasi ozellikle sabah oturmasi sonrada kremle masaj . Gun icinde rutin islerini yaparken sorun yaratmiyor gun boyu idare ediyor.
Allah herkesin sifasini versin
jeanvaljean
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen jeanvaljean »

kmlpr yazdı:Bu kaslari gevsecetegimiz yerde yanlislikalla gerersek vay halimize bilincli yapmak lazim

Bu çok doğru, önce kaslar gerginse gevşetmek lazım. Oradaki kasların gergin olup olmadığı nasıl anlaşılır acaba, herhangi bir görüntüleme yöntemi var mıdır ki? Pelvik mr çektim ama doktor bir şey demedi