Sığır kuyruğu ve hatmi kürü

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Fbgkhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Sığır kuyruğu ve hatmi kürü

Mesaj gönderen Fbgkhan »

Arkadaşlar Mrb hepinize foruma yeni katıldım 2017 den beri bu baş belası şeyi bende cekiyordum bende ne sosyal hayat ne de yaşama hevesi bıraktı cinsel sorunlar pelvik ağrısı idrar yanması derken torba torba antibiyotik kullandım ancak bırakınca hemen nüks ediyordu bi arkadaşımın önerisi ile yaşlı bi hekimin yanına gittim bana sığır kuyruğu hatmi çiçeği ve bilmediğim iki ot daha döverek karıştırdı ve günde 4 defa bi çay kaşığı suya katarak içmemi söyledi Allah a şükrediyorum ki ne artık ağrı ne idrar yanması nede diğer sorunlar cinsel sorunlarımda tamamen çözüldü
Fbgkhan

Re: Sığır kuyruğu ve hatmi kürü

Mesaj gönderen Fbgkhan »

Yo bana ne insanlık yapıp yazdım durumum iyiye gittiği için satma niyetim olsaydı niye sığır kıyruğu ve hatmi çiçeğini söyleyeyim ki şükürler olsun ihtiyacımda yok kardeş o diğer iki otu keşke tanısaydımda senin gibilerin ağzına laf vermeseydim kardeşim
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

hayat444 yazdı:Onuda bul öle yaz ozaman burda milleti umut bağlatma
Arkadası tanımadan etmeden neden ön yargılı bir sekılde davranıyorsun belkıde ıyı gelecek bir seyı payalasacak herkez faydalanacak önyargılı davranmayın insanlara
Fbgkhan

Mesaj gönderen Fbgkhan »

Bi foruma bak kaç bin tane mesaj var benimkiler mi ağır geldi kardeş
Fbgkhan

Mesaj gönderen Fbgkhan »

Efsane kardeşim, arkadaş bizi seyyar satıcı belledi şükür milletin üç beş kuruşunda gözüm yok ben bu rezil hastalığı cok çektiğim için yazmak istedim 2017 den beride bu forumun her mesajını tek tek okudum misafir olarak belki biri faydalı birşey söyler diye bu hastalığın ne olduğunu arkadaşın neler çektiğini cok iyi biliyorum
Fbgkhan

Mesaj gönderen Fbgkhan »

hayat444 yazdı:Birşey mi dedim.arkadas yaz o iki.otuda neymiş kullanalım.dedik.. buyursun yazsın
Kardeşim seyyar satıcı muamelesi yapıyorsun bilseydim tanısaydım o otları zaten yazardım
Fbgkhan

Mesaj gönderen Fbgkhan »

Kardeşim benim ben bilsem zaten yazarım diyorum ne değişik arkadaşsın
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Fbgkhan yazdı:Efsane kardeşim, arkadaş bizi seyyar satıcı belledi şükür milletin üç beş kuruşunda gözüm yok ben bu rezil hastalığı cok çektiğim için yazmak istedim 2017 den beride bu forumun her mesajını tek tek okudum misafir olarak belki biri faydalı birşey söyler diye bu hastalığın ne olduğunu arkadaşın neler çektiğini cok iyi biliyorum
Yararını gördugun ne varsa yazarsan ıyı olur denemiş oluruz her seyi yutuyoruz kurtulmak ıcın
Fbgkhan

Mesaj gönderen Fbgkhan »

hayat444 yazdı:Ozaman tarifi güzelce al faydalı bilgi paylaşmış olursun bizde sebeplenirz oldumu güzel kardeşim
sana söz veriyorum arkadaşım bulsamda Allah rızası için elimden geldiğince herkesi bilgilendirmeye çalışacağım ama dua mı dersin bedua mı dersin ne dersen de inşallah sana gram kadar fayda etmez
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bu otu kaca satiyor kardesim bu yasli hekim?
Fbgkhan

Mesaj gönderen Fbgkhan »

efsane2036 yazdı:
Fbgkhan yazdı:Efsane kardeşim, arkadaş bizi seyyar satıcı belledi şükür milletin üç beş kuruşunda gözüm yok ben bu rezil hastalığı cok çektiğim için yazmak istedim 2017 den beride bu forumun her mesajını tek tek okudum misafir olarak belki biri faydalı birşey söyler diye bu hastalığın ne olduğunu arkadaşın neler çektiğini cok iyi biliyorum
Yararını gördugun ne varsa yazarsan ıyı olur denemiş oluruz her seyi yutuyoruz kurtulmak ıcın
Abi hatmi ve sığır kuyruğunu tanımamın sebebide yanındaydım yapmıştı ve bu ikisini daha önce kullanmıştım ayrı ayrı olarak
Fbgkhan

Mesaj gönderen Fbgkhan »

kadir yazdı:Bu otu kaca satiyor kardesim bu yasli hekim?
Kadir abim adam benden bi kuruş para almadı Allah ondan defalarca razı olsun
Fbgkhan

Mesaj gönderen Fbgkhan »

hayat444 yazdı:Değişik mi arkadaşım burda herkes herşeye umut bağlıyor oraya başlık açtığında vereceğin tavsiyeyi bilerek aç sen daha ne kullandığını bilmiyorsun millete faydam olur diyorsun
Kardeşim 40 tane başlık var sen başlıkların niye açıldığını gayenin ne olduğunu anlamamışsın fikir alışverişi için başlıklar açılır
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Fbgkhan yazdı:
Neredeki bu hekim kardesim?
Fbgkhan

Mesaj gönderen Fbgkhan »

kadir yazdı:
Fbgkhan yazdı:
Neredeki bu hekim kardesim?
elazığ da abi ama sana yemin ederim ki bin pişman oldum buraya katıldığıma seyyar satıcı muamelesi yapıyor cok bilmiş arkadaş ben onun inadına size söz veriyorum ki boş olduğum bi zaman arabaya atlayıp tekrar o amcanın yanına gidecem o adamın para gayesi olsaydı bana oara ile yapardı o kürün geri kalanını öğrenecem
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Tamam kardesim sen o kürü ogren burada aciklarsin. Buna musade ederiz. Ama ne oldugu belli olmasi lazimki insanlara zarar vermeyelim. Oldumu kardesim?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Cunku daha once bir iki kisi boyle burada ot pazarlamaya kalkmisti ucuk fiyatlara. Sen yanlis anlama kardesim sakin.
Fbgkhan

Mesaj gönderen Fbgkhan »

kadir yazdı:Tamam kardesim sen o kürü ogren burada aciklarsin. Buna musade ederiz. Ama ne oldugu belli olmasi lazimki insanlara zarar vermeyelim. Oldumu kardesim?
tamam abim Öğrenir öğrenmez bilgilendireceğim sizleri Allah herkese şifa versin
Fbgkhan

Mesaj gönderen Fbgkhan »

kadir yazdı:Cunku daha once bir iki kisi boyle burada ot pazarlamaya kalkmisti ucuk fiyatlara. Sen yanlis anlama kardesim sakin.
Yok abi ne yanlış anlaması ben misafir olarak sürekli sizin tavsiyelerinizi arkadaşların görüşlerini takip ediyordum yani bana cok iyi geldiği için (nüks eder mi etmez mi onu dahi bilmym) herkes faydalansın istedim bi hatam varsa affoluna
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Fbgkhan yazdı:
kadir yazdı:Cunku daha once bir iki kisi boyle burada ot pazarlamaya kalkmisti ucuk fiyatlara. Sen yanlis anlama kardesim sakin.
Yok abi ne yanlış anlaması ben misafir olarak sürekli sizin tavsiyelerinizi arkadaşların görüşlerini takip ediyordum yani bana cok iyi geldiği için (nüks eder mi etmez mi onu dahi bilmym) herkes faydalansın istedim bi hatam varsa affoluna
Tamam kardesim sagol.
Eko58

Mesaj gönderen Eko58 »

Fbgkhan yazdı:Arkadaşlar Mrb hepinize foruma yeni katıldım 2017 den beri bu baş belası şeyi bende cekiyordum bende ne sosyal hayat ne de yaşama hevesi bıraktı cinsel sorunlar pelvik ağrısı idrar yanması derken torba torba antibiyotik kullandım ancak bırakınca hemen nüks ediyordu bi arkadaşımın önerisi ile yaşlı bi hekimin yanına gittim bana sığır kuyruğu hatmi çiçeği ve bilmediğim iki ot daha döverek karıştırdı ve günde 4 defa bi çay kaşığı suya katarak içmemi söyledi Allah a şükrediyorum ki ne artık ağrı ne idrar yanması nede diğer sorunlar cinsel sorunlarımda tamamen çözüldü
Selam kardeşim sayfadaki paylaşımınız okudum o dertleri bilen birisin aynısını yaşıyoruz yardımcı olur musunuz gerekirse tarif et o doktora gideyim Allah rızası için
Eko58

Mesaj gönderen Eko58 »

Selam kardeşim Dr hatirlasan belki yardımcı olur bize
hasan3
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen hasan3 »

Beklemedeyiz kardeşim şimdiden sağol inşallah öğrenebilirsin yakın zamanda.
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Prostatx33 »

Fbgkhan yazdı:Arkadaşlar Mrb hepinize foruma yeni katıldım 2017 den beri bu baş belası şeyi bende cekiyordum bende ne sosyal hayat ne de yaşama hevesi bıraktı cinsel sorunlar pelvik ağrısı idrar yanması derken torba torba antibiyotik kullandım ancak bırakınca hemen nüks ediyordu bi arkadaşımın önerisi ile yaşlı bi hekimin yanına gittim bana sığır kuyruğu hatmi çiçeği ve bilmediğim iki ot daha döverek karıştırdı ve günde 4 defa bi çay kaşığı suya katarak içmemi söyledi Allah a şükrediyorum ki ne artık ağrı ne idrar yanması nede diğer sorunlar cinsel sorunlarımda tamamen çözüldü
Kardeşim tarifi bulursan mutlaka bıze at bızde faydalanalım cok buyuk hayır duası alırsın bunca ınsandan
Eko58

Mesaj gönderen Eko58 »

İnşallah o arkadaş döner biran once