Saw palmetto, v.s gibi erkeklik hormonlarıni bloke eden ilaclar. (Önemli)

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Saw palmetto, v.s gibi erkeklik hormonlarıni bloke eden ilaclar. (Önemli)

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Sawpalmetto saçları güçlendirmek içinde kullanılıyor. Saçlarınız çıkarken memeleriniz büyür :) hormonlara etki eder.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ABittersweetLi yazdı:Sawpalmetto saçları güçlendirmek içinde kullanılıyor. Saçlarınız çıkarken memeleriniz büyür :) hormonlara etki eder.
Evet cunku kadinlik hormonlarini ön plana cikartir. Gayler kadinlasmak için ve saclarini gurlestirmek ve meme buyutmek icin kullanirlar.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

kadir yazdı:
ABittersweetLi yazdı:Sawpalmetto saçları güçlendirmek içinde kullanılıyor. Saçlarınız çıkarken memeleriniz büyür :) hormonlara etki eder.
Evet cunku kadinlik hormonlarini ön plana cikartir. Gayler kadinlasmak için ve saclarini gurlestirmek ve meme buyutmek icin kullanirlar.
Ben Prostaquil’den de kullandım abi, içinde Saw Palmetto var. Yaşadığım duruma karşın bir de bugün testosteronun yüksek çıkması iyice karıştırdı kafamı. Laboratuvarın referans aralığı veya ölçüm birim değerinde bir yanlışlık var mutlaka.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Targocid.kardesim onu bilemem. Klinik calismalar ve kaynaklar mevcut. Paylasim yaptim. Senin tahlillerinde bir sıkıntı olabilir.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

kadir yazdı:Targocid.kardesim onu bilemem. Klinik calismalar ve kaynaklar mevcut. Paylasim yaptim. Senin tahlillerinde bir sıkıntı olabilir.
Onu sordum abi ben de zaten. Yoksa, Saw Palmetto’yu savunmuyorum kesinlikle.
krnkprsttt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen krnkprsttt »

kadir yazdı:
eray36 yazdı:Kadir abi bu saw palmetto yan etkisinden nasıl kurttulur bir bilgin varmı abi
Kullanmazsan kurtulursun kardesim. Ama uzun sure kullandiysan cabuk gecmez. Hormon tedavisi gormen gerekebilir.
abi ben şimdi baktım da mesajlara 160 mg saw palmetto var içerikte bir kapsülde ve 20 günden fazladır kullanıyorum ama bıraktım artık kullanmaycağım bi fayda da yok zarardan başka bildiğin ereksiyon yok ve boşalırken bile ereksiyon olmadan yarı erekte halde boşalma oluyor çok enteresan.umarım eski halini alması uzun sürmez
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

krnkprsttt yazdı:
kadir yazdı:
eray36 yazdı:Kadir abi bu saw palmetto yan etkisinden nasıl kurttulur bir bilgin varmı abi
Kullanmazsan kurtulursun kardesim. Ama uzun sure kullandiysan cabuk gecmez. Hormon tedavisi gormen gerekebilir.
abi ben şimdi baktım da mesajlara 160 mg saw palmetto var içerikte bir kapsülde ve 20 günden fazladır kullanıyorum ama bıraktım artık kullanmaycağım bi fayda da yok zarardan başka bildiğin ereksiyon yok ve boşalırken bile ereksiyon olmadan yarı erekte halde boşalma oluyor çok enteresan.umarım eski halini alması uzun sürmez
Testosteron testi yaptirmanizi öneririm öncelikle.