PROSTATİT ŞİFASI, Elhamdülillah...SİNİR OTU

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
cenikler

PROSTATİT ŞİFASI, Elhamdülillah...SİNİR OTU

Mesaj gönderen cenikler »

Değerli arkadaşlar, belki bir kaçınıza faydam olur diye paylaşayım. Yaklaşık 10 yıldır prostat sıkıntım, prostatit ağrıları vb. forumda yazdıklarınız tüm sıkıntı ve ilaçlardan denedim. Ama bu yaz halk arasında (bizim iç anadoluda Bağ Yaprağı) ama bitki ismi SİNİR OTU VE MAYDANOZ kürü kullandım, Elhamdülillah Sinir Otu iltihap sökücü Maydanoz da dışarı atıcı etkisiyle beş aydır çok rahatım, sanki hiç yokmuş gibiyim. Yeşillik niyetine SİNİR OTUNU bol bol yiyin. Araştırın ve kesinlikle deneyin. Allah Sinir Otu'nu her yerde (park, bahçe, sulak yerler) ayak altına vermiş kullanıp şifa bulsunlar diye. En az bir ay sinir otunu (5-6 yaprak ve maydanozu 10-15 Sap) doğrudan yiyin, çayına filan gerek yok. O kadar antibiyotik, karışık çaylar vb. hiçbiri sonuç vermedi ama bu kür acil prostat büyümesi ameliyatı olan bir hastayı da ameliyattan kurtardı ve doktor şaşırdı. Ayrıca kan gurubunuza göre beslenin (Can Boğazdan Çıkar-Mehmet Ali Bulut) bu kitabı okuyun ve ona göre beslenin vücüdunuzun dengesini sağlayın, okudum ve uyguladım hastalığımda çok faydası oldu. Piyasa ürünleri aldatmaca, paranıza tuzak, şifa doğa da ve doğal olanda. Karışık çaylar hepten zararlı çünkü birçok etken madde ile vücuduz şifa bulmak yerine savaşmak zorunda kalıyor. En fazla iki-üç bitki beraber içilebilir) Bir deneyin inşallah sizin vücudunaza da iyi gelir. Besmeleyi unutmayın çünkü ot vesile şifa eş-Şafii ismiyle Allah'tan... Rabbim şifa versin hepinize...
Fenerlim124
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: PROSTATİT ŞİFASI, Elhamdülillah...SİNİR OTU

Mesaj gönderen Fenerlim124 »

Eyv kardesim cok saol ben gerci yuzde 90 iylestim amagene kullanmakta fayda var bi zararıda olmaz zatenn .
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

Fenerlim124 yazdı:Eyv kardesim cok saol ben gerci yuzde 90 iylestim amagene kullanmakta fayda var bi zararıda olmaz zatenn .
Bu başarıyı kaç aya borçlusunuz
Fenerlim124

3 aya borcluyum gecmiste yaptıgımız yanlıslar yuzunden bu durumdayızz cok bosalmak bu hastalıgı tetikliyoo
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

Yani semptomlar Ağrı yanma felan tedavi ile beraber hepsi 3 ayda geçti öi
Fenerlim124

Dragon yazdı:Yani semptomlar Ağrı yanma felan tedavi ile beraber hepsi 3 ayda geçti öi
Numaramı vereyim watsaptan msj at 05415328126
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

cenikler yazdı:Değerli arkadaşlar, belki bir kaçınıza faydam olur diye paylaşayım. Yaklaşık 10 yıldır prostat sıkıntım, prostatit ağrıları vb. forumda yazdıklarınız tüm sıkıntı ve ilaçlardan denedim. Ama bu yaz halk arasında (bizim iç anadoluda Bağ Yaprağı) ama bitki ismi SİNİR OTU VE MAYDANOZ kürü kullandım, Elhamdülillah Sinir Otu iltihap sökücü Maydanoz da dışarı atıcı etkisiyle beş aydır çok rahatım, sanki hiç yokmuş gibiyim. Yeşillik niyetine SİNİR OTUNU bol bol yiyin. Araştırın ve kesinlikle deneyin. Allah Sinir Otu'nu her yerde (park, bahçe, sulak yerler) ayak altına vermiş kullanıp şifa bulsunlar diye. En az bir ay sinir otunu (5-6 yaprak ve maydanozu 10-15 Sap) doğrudan yiyin, çayına filan gerek yok. O kadar antibiyotik, karışık çaylar vb. hiçbiri sonuç vermedi ama bu kür acil prostat büyümesi ameliyatı olan bir hastayı da ameliyattan kurtardı ve doktor şaşırdı. Ayrıca kan gurubunuza göre beslenin (Can Boğazdan Çıkar-Mehmet Ali Bulut) bu kitabı okuyun ve ona göre beslenin vücüdunuzun dengesini sağlayın, okudum ve uyguladım hastalığımda çok faydası oldu. Piyasa ürünleri aldatmaca, paranıza tuzak, şifa doğa da ve doğal olanda. Karışık çaylar hepten zararlı çünkü birçok etken madde ile vücuduz şifa bulmak yerine savaşmak zorunda kalıyor. En fazla iki-üç bitki beraber içilebilir) Bir deneyin inşallah sizin vücudunaza da iyi gelir. Besmeleyi unutmayın çünkü ot vesile şifa eş-Şafii ismiyle Allah'tan... Rabbim şifa versin hepinize...
Bilgi için sağolun dneyeceğim nereden buluruz bu bitkiyi yeşilini bulmak zor gibi anca ajtardan kurutulmuşunu alırız galiba
SERDAR34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen SERDAR34 »

cenikler yazdı:Değerli arkadaşlar, belki bir kaçınıza faydam olur diye paylaşayım. Yaklaşık 10 yıldır prostat sıkıntım, prostatit ağrıları vb. forumda yazdıklarınız tüm sıkıntı ve ilaçlardan denedim. Ama bu yaz halk arasında (bizim iç anadoluda Bağ Yaprağı) ama bitki ismi SİNİR OTU VE MAYDANOZ kürü kullandım, Elhamdülillah Sinir Otu iltihap sökücü Maydanoz da dışarı atıcı etkisiyle beş aydır çok rahatım, sanki hiç yokmuş gibiyim. Yeşillik niyetine SİNİR OTUNU bol bol yiyin. Araştırın ve kesinlikle deneyin. Allah Sinir Otu'nu her yerde (park, bahçe, sulak yerler) ayak altına vermiş kullanıp şifa bulsunlar diye. En az bir ay sinir otunu (5-6 yaprak ve maydanozu 10-15 Sap) doğrudan yiyin, çayına filan gerek yok. O kadar antibiyotik, karışık çaylar vb. hiçbiri sonuç vermedi ama bu kür acil prostat büyümesi ameliyatı olan bir hastayı da ameliyattan kurtardı ve doktor şaşırdı. Ayrıca kan gurubunuza göre beslenin (Can Boğazdan Çıkar-Mehmet Ali Bulut) bu kitabı okuyun ve ona göre beslenin vücüdunuzun dengesini sağlayın, okudum ve uyguladım hastalığımda çok faydası oldu. Piyasa ürünleri aldatmaca, paranıza tuzak, şifa doğa da ve doğal olanda. Karışık çaylar hepten zararlı çünkü birçok etken madde ile vücuduz şifa bulmak yerine savaşmak zorunda kalıyor. En fazla iki-üç bitki beraber içilebilir) Bir deneyin inşallah sizin vücudunaza da iyi gelir. Besmeleyi unutmayın çünkü ot vesile şifa eş-Şafii ismiyle Allah'tan... Rabbim şifa versin hepinize...

Şuan Antibiyotik tedavisindeyim. Acaba ilaçlar ile almak bu otu başka etkileşim yapar mı ? Bilgisi olan varmı ?
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

bunu kimse bilemez ama kullanacaksanız ilaçtan 3-4 saat sonra kullanın tedbiren.
Zagros

Mesaj gönderen Zagros »

Bitkisel yolla tedavi olmaya çalışanlar son durum nedir
nugo1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen nugo1 »

Fenerlim124 yazdı:3 aya borcluyum gecmiste yaptıgımız yanlıslar yuzunden bu durumdayızz cok bosalmak bu hastalıgı tetikliyoo
Sinir otu ve maydanozu yesil olarak
Ac/ tok nasil kullandiniz.
Gunde kac defa yediniz

Yedikten sonra su falan ictinizmi
Ne kadar sure sivi almadiniz
nugo1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen nugo1 »

Ek olarak illaki yesil sinir otu sart mi?
Keza her mevsim yesil sinir otu bulmak zor mallesef
marti456
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen marti456 »

Fenerlim124 yazdı:Eyv kardesim cok saol ben gerci yuzde 90 iylestim amagene kullanmakta fayda var bi zararıda olmaz zatenn .
Siz nasıl iyileştiniz acaba bilgi verir misiniz ?