Prof saracoğlunun prstit kürü

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Prof saracoğlunun prstit kürü

Mesaj gönderen Imzekken »

İbrahim saracoğlunun kürü ile çok şifa bulan var başka hastalıklar üzerine prostatit içinde prstit diye 250 lira olan bir kürü var forumda kullanan oldumu bu ürünü kimyasal antibiyotiklerden çok daha kuvvetli olduğunu söylüyor you tubeda varmı kendisinden alıp kullanan
ifsayok
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Prof saracoğlunun prstit kürü

Mesaj gönderen ifsayok »

En az 200 lirani kurtariyorum:

Melissa officinalis 2x20ad süzen poşet -> Melisa
Muadili: https://www.hepsiburada.com/modern-akta ... 00000JYHLY

Lavandula stoechas 2x20ad süzen poşet -> Karabas otu
Muadili: https://www.hepsiburada.com/karabas-otu-p-HBV000000RQS1

Soğuk Pres Kabak Çekirdeği Yağı 250 mL
Muadilleri: https://www.hepsiburada.com/ara?q=kabak ... artanfiyat

Bunlarla prostatitten kurtulmak mumkun degil. Sadece destek olabilir. 250liraya bunlari satmak da firsatciliktan baska birsey degil.
tarik34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen tarik34 »

Imzekken yazdı:İbrahim saracoğlunun kürü ile çok şifa bulan var başka hastalıklar üzerine prostatit içinde prstit diye 250 lira olan bir kürü var forumda kullanan oldumu bu ürünü kimyasal antibiyotiklerden çok daha kuvvetli olduğunu söylüyor you tubeda varmı kendisinden alıp kullanan
Saracoğlu'nun en etkin kürü karabaş-melisa karışımı, onun kullanımının da youtubeda videosu var, karışımına para vermeye gerek yok.
Imzekken

Dediğinizin bizlerde farkındayız arkadaşlar lakin doğru türü olması lazım piyasada satılan melisaların çoğu limon otu mesela ben kendisinden alıp kullanan oldumu onu merak ediyorum yoksa ajtarda 5 lira bu otlar
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

tamam sen saracogluna 250 tl bayil.
tarik34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen tarik34 »

Imzekken yazdı:Dediğinizin bizlerde farkındayız arkadaşlar lakin doğru türü olması lazım piyasada satılan melisaların çoğu limon otu mesela ben kendisinden alıp kullanan oldumu onu merak ediyorum yoksa ajtarda 5 lira bu otlar
Bu hastalığı çekenlerin bir sorunu da garip bir takıntılı hal... Malesef çoğumuzda bu durum var, doktorun dediğine tatmin olmama, buradaki deneyimlilerin dediklerine burun kaldırma... Doğru diyorlar bu hastalık kafaya, sike, sidik torbasına vuruyor... Be kadeşim niye anlamıyorsun, piyasa şeffaf poşette, bu yıl toplanmış limon melisa yemyeşil, karabaş mora çalan ürünler var, tazeliği renginden belli, ben aldım kullanıyorum.
1. Bu bitkinin kimlik adı limon melisa
2. Geçen yıl dediğin paketi Saraçoğlundan aldım, bir işe yaramadı, anla artık...
Imzekken

tarik34 yazdı:
Imzekken yazdı:Dediğinizin bizlerde farkındayız arkadaşlar lakin doğru türü olması lazım piyasada satılan melisaların çoğu limon otu mesela ben kendisinden alıp kullanan oldumu onu merak ediyorum yoksa ajtarda 5 lira bu otlar
Bu hastalığı çekenlerin bir sorunu da garip bir takıntılı hal... Malesef çoğumuzda bu durum var, doktorun dediğine tatmin olmama, buradaki deneyimlilerin dediklerine burun kaldırma... Doğru diyorlar bu hastalık kafaya, sike, sidik torbasına vuruyor... Be kadeşim niye anlamıyorsun, piyasa şeffaf poşette, bu yıl toplanmış limon melisa yemyeşil, karabaş mora çalan ürünler var, tazeliği renginden belli, ben aldım kullanıyorum.
1. Bu bitkinin kimlik adı limon melisa
2. Geçen yıl dediğin paketi Saraçoğlundan aldım, bir işe yaramadı, anla artık...
Ya şu fırumdaki nicklere olan yakalığınız beni bitiriyor sadece soru sordum kullanan varmı bunu bu kadar uzatmanın kendinizi kasmanızın ne anlamı var kimseye burun kıvırdığımız da yok soruma cevap arıyorum ve verdiğiniz cevapların hiç birisi benim sorumu karşılamıyor anlama ma sıkıntısı bende olmasa gerek soruları doğru anlayalım lütfen yoksa yorucu oluyor
ahmetbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen ahmetbey »

tarik34 yazdı:
Imzekken yazdı:İbrahim saracoğlunun kürü ile çok şifa bulan var başka hastalıklar üzerine prostatit içinde prstit diye 250 lira olan bir kürü var forumda kullanan oldumu bu ürünü kimyasal antibiyotiklerden çok daha kuvvetli olduğunu söylüyor you tubeda varmı kendisinden alıp kullanan
Saracoğlu'nun en etkin kürü karabaş-melisa karışımı, onun kullanımının da youtubeda videosu var, karışımına para vermeye gerek yok.
Benim doktor karabaş ve melisa çaylarını önerdi bana içiyorum tadı da güzel 2 sine toplam 3 lira verdim
Imzekken

ahmetbey yazdı:
tarik34 yazdı:
Benim doktor karabaş ve melisa çaylarını önerdi bana içiyorum tadı da güzel 2 sine toplam 3 lira verdim
Şifa olsun :)