Dere otu kerameti

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Dere otu kerameti

Mesaj gönderen Imzekken »

Forumda daha önce bonny nickli kullanıcıda bahsetmiş gerçekten dere otun da bir keramet var tükettiğimin ertesi günü sıfır oluyorum ereksiyon istek vs. Düzeliyor ama geçici tabiki dereotu nun etki mekanizmasına baktım antibiyotik anti inflamatuar bir etkisi olduğunu hiç bir yerde görmedim ama prostatit şikayetlerini viddi şekilde bastırıyor uzun süre kullansak hastalığı tedavi edici olurmuki
karbonaterol
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Re: Dere otu kerameti

Mesaj gönderen karbonaterol »

Imzekken yazdı:Forumda daha önce bonny nickli kullanıcıda bahsetmiş gerçekten dere otun da bir keramet var tükettiğimin ertesi günü sıfır oluyorum ereksiyon istek vs. Düzeliyor ama geçici tabiki dereotu nun etki mekanizmasına baktım antibiyotik anti inflamatuar bir etkisi olduğunu hiç bir yerde görmedim ama prostatit şikayetlerini viddi şekilde bastırıyor uzun süre kullansak hastalığı tedavi edici olurmuki
Selamlar. Nasıl bir kür yapıyorsunuz dereotuyla?
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

karbonaterol yazdı:
Imzekken yazdı:Forumda daha önce bonny nickli kullanıcıda bahsetmiş gerçekten dere otun da bir keramet var tükettiğimin ertesi günü sıfır oluyorum ereksiyon istek vs. Düzeliyor ama geçici tabiki dereotu nun etki mekanizmasına baktım antibiyotik anti inflamatuar bir etkisi olduğunu hiç bir yerde görmedim ama prostatit şikayetlerini viddi şekilde bastırıyor uzun süre kullansak hastalığı tedavi edici olurmuki
Selamlar. Nasıl bir kür yapıyorsunuz dereotuyla?
Kür felan yok kardşm sadece yiyorsun
Maximus7781
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Maximus7781 »

Yabanci makalede gordum quercetin varmis icinde
Prostatozurlu

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

Eger bukadar etki ediyorsa sıfır olacak kadar.. uzun süre aralıksız iç kardeşim kutu kutu anti içmekten çook çok iyidir. Bu hastalıkta sana iyi gelen şeyi bulmuşsun.banada keçiboynuzu pekmezi iyi geliyor mesela ama sıfır olacak kadar degil tabi