Yurt dışında Kabul görülen ek tedavi.

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Yurt dışında Kabul görülen ek tedavi.

Mesaj gönderen Followme »

Selamın aleyküm dostlar daha önce bir başlık açmıştım.
Propolis fitil şeklinde yurt dışında kabul görülen bir ek tedavi tabi bu fiillerin hazır hali var yurt dışında türkiyede şuan rastlamadım ve yabancı bir kaynaktan buldum yapılışını anlayan arkadaşlar varsa yoruma yazabilir.
Bu şekilde hem antibiyotik hem fitil olarak ek tedavi olunabilir diye düşünüyorum.

Prostatit tedavisinde propolisli halk tarifleri:

Çoğu zaman balmumu ile prostatit tedavisinde kullanılır propolis mumlar.

İkisi de satın alınabilir ve kendileri tarafından yapılabilir. İkinci durumda, mumlarda zararlı kirlilik olmadığından emin olursunuz.

Onların hazırlanması için ihtiyacımız var:

Propolis'in kendisi (75 g);
yağ (iç sığır ve domuz yağı, her 40 g);
pega ve arı sütü (her biri 4 g);
bal (15 g).
Bir su banyosunda Salo iyi erir (ancak sıcaklığı yaklaşık 40 derece olmalıdır). Önce biber, süt ve baldan sonra tüm propolisi koyarız.

Her şeyi folyo şeklinde dökün. Mumun boyutu 5 cm, çap - 1 cm olmalıdır.

Başka bir seçenek:

Ayrıca 50 g yapıştırıcıyı öğütüp, alkol (% 96, 50 mi) dökebilirsiniz.
12 gün boyunca karanlıkta ısrar ederek, günde birkaç kez sallayın.
Su banyosundan sonra buharlaşır ve 1 gram ekstraktlar kakao yağıyla karıştırılır (20 g).
Yine folyoya koyun ve buzdolabına saklayın.
Mumlar bir ay boyunca günde bir kez kullanılır. Gelecek ay onlarsız yaşıyoruz ve dersi tekrarlıyoruz.

Bir propolis tentür nasıl hazırlanır?

Alkol medikaline ihtiyacımız var (300ml)
80 g propolis.
Alkol yerine çok iyi votka olabilir. Ayrıca koyu renkli bir kapsayıcıya da ihtiyacınız var.
Propolis'i temizleriz. Buzdolabında üç saat bekletiyoruz, ardından en temiz suyla doldurduk. Tüm yapıştırıcı tabanın altına düştüğünde, suyun yüzeyi gereksiz kirliliklerin ağırlığı olacaktır.

Suyu 5-7 dakikada birleştiririz, propolis kuru.

Karıştırıyoruz. Rendelenmiş propolis koyu bir şişeye konur, alkol ve votka dökülür ve sıkıca tıkanmış;

Minimum 21 gün ısrar ediyoruz. Oda sıcaklığı. Şişe günde bir kez çalkalanır;

Basit bir gazlı bezle süzün, koyu renkli baloncuk veya şişelere dökün. Üç yıla kadar saklamaktayız, ancak her yıl yeni tentürler pişirmek daha iyidir.

Prostatit iyileştikten sonra, tentür diğer rahatsızlıklar için yararlıdır.

Propolis prostatit tentürü için başvuru:

Dozaj üç düzine damla ve 40'a kadar.
Yarım bardak süt veya su ile karıştırın.
Prostatit ile günde üç kez (yeme, kahvaltı veya akşam yemeğinden önce) içilmelidir.
4-5 g için günde dört kez çiğnenen saf propolis ile birleştirin.
Kabul süresi bir aya kadar. Üç haftada bir sonraki mola (neden - yukarıda söylenir).

Belki ilk sonuçlar bir ay içinde olacak, ancak bu kurs bir buçuk yıl ve iki buçuk sene kadar olabilir. Çare, yukarıda tarifleri tarifleri olan mumlar ile birleştirmek iyidir.

Propolis tentürü de antibiyotiklerle birleştirilir, ancak sadece doktor bunları seçer.

Sonuç
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Yurt dışında Kabul görülen ek tedavi.

Mesaj gönderen Msln »

Followme yazdı:Selamın aleyküm dostlar daha önce bir başlık açmıştım.
Propolis fitil şeklinde yurt dışında kabul görülen bir ek tedavi tabi bu fiillerin hazır hali var yurt dışında türkiyede şuan rastlamadım ve yabancı bir kaynaktan buldum yapılışını anlayan arkadaşlar varsa yoruma yazabilir.
Bu şekilde hem antibiyotik hem fitil olarak ek tedavi olunabilir diye düşünüyorum.

Prostatit tedavisinde propolisli halk tarifleri:

Çoğu zaman balmumu ile prostatit tedavisinde kullanılır propolis mumlar.

İkisi de satın alınabilir ve kendileri tarafından yapılabilir. İkinci durumda, mumlarda zararlı kirlilik olmadığından emin olursunuz.

Onların hazırlanması için ihtiyacımız var:

Propolis'in kendisi (75 g);
yağ (iç sığır ve domuz yağı, her 40 g);
pega ve arı sütü (her biri 4 g);
bal (15 g).
Bir su banyosunda Salo iyi erir (ancak sıcaklığı yaklaşık 40 derece olmalıdır). Önce biber, süt ve baldan sonra tüm propolisi koyarız.

Her şeyi folyo şeklinde dökün. Mumun boyutu 5 cm, çap - 1 cm olmalıdır.

Başka bir seçenek:

Ayrıca 50 g yapıştırıcıyı öğütüp, alkol (% 96, 50 mi) dökebilirsiniz.
12 gün boyunca karanlıkta ısrar ederek, günde birkaç kez sallayın.
Su banyosundan sonra buharlaşır ve 1 gram ekstraktlar kakao yağıyla karıştırılır (20 g).
Yine folyoya koyun ve buzdolabına saklayın.
Mumlar bir ay boyunca günde bir kez kullanılır. Gelecek ay onlarsız yaşıyoruz ve dersi tekrarlıyoruz.

Bir propolis tentür nasıl hazırlanır?

Alkol medikaline ihtiyacımız var (300ml)
80 g propolis.
Alkol yerine çok iyi votka olabilir. Ayrıca koyu renkli bir kapsayıcıya da ihtiyacınız var.
Propolis'i temizleriz. Buzdolabında üç saat bekletiyoruz, ardından en temiz suyla doldurduk. Tüm yapıştırıcı tabanın altına düştüğünde, suyun yüzeyi gereksiz kirliliklerin ağırlığı olacaktır.

Suyu 5-7 dakikada birleştiririz, propolis kuru.

Karıştırıyoruz. Rendelenmiş propolis koyu bir şişeye konur, alkol ve votka dökülür ve sıkıca tıkanmış;

Minimum 21 gün ısrar ediyoruz. Oda sıcaklığı. Şişe günde bir kez çalkalanır;

Basit bir gazlı bezle süzün, koyu renkli baloncuk veya şişelere dökün. Üç yıla kadar saklamaktayız, ancak her yıl yeni tentürler pişirmek daha iyidir.

Prostatit iyileştikten sonra, tentür diğer rahatsızlıklar için yararlıdır.

Propolis prostatit tentürü için başvuru:

Dozaj üç düzine damla ve 40'a kadar.
Yarım bardak süt veya su ile karıştırın.
Prostatit ile günde üç kez (yeme, kahvaltı veya akşam yemeğinden önce) içilmelidir.
4-5 g için günde dört kez çiğnenen saf propolis ile birleştirin.
Kabul süresi bir aya kadar. Üç haftada bir sonraki mola (neden - yukarıda söylenir).

Belki ilk sonuçlar bir ay içinde olacak, ancak bu kurs bir buçuk yıl ve iki buçuk sene kadar olabilir. Çare, yukarıda tarifleri tarifleri olan mumlar ile birleştirmek iyidir.

Propolis tentürü de antibiyotiklerle birleştirilir, ancak sadece doktor bunları seçer.

Sonuç
Orjinal dili ile paylaşırsan sayfayı daha iyi olur.