Ağrıların azalması ama hala can sıkması

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
artemis
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Ağrıların azalması ama hala can sıkması

Mesaj gönderen artemis »

Abicim saygılar, ağrıların azalması antibiyotikle mi oldu zamana bırakarak mı iyileşim sürecine girdiniz?
artemis

Mesaj gönderen artemis »

Ah be abi çok geçmiş olsun benimde penis içinde böyle yara gibi bi sızı var 15 gündür geçer mi diye bekliyorum bakalım. Allah acil şifa versin cümlemize ...
artemis

Mesaj gönderen artemis »

mıtu48 yazdı:O bendede oldu geçti sonra yaw geçiyor ama başka şeyler çıkıyor nasıl bir organsa
Başka semptom varmiydi kardeşim geçmişte
Abi 3 ay önce şüpheli ilişkim oldu ondan sonra kasık ağrısı peniste huzursuzluk başladı cipro-tetradox kullandım 15 gün, sonra geçer gibi oldu derken bir anda penisime sızı girdi klimada durduğumda artıyor böyle yara var gibi içinde birde idrar debim düşük eskisi gibi rahat akmıyor ilişki sonrası kasık ağrım oluyor. Daha başlarındamıyım daha kötüleşir mi durumum?
artemis

Mesaj gönderen artemis »

mıtu48 yazdı:
artemis yazdı:
mıtu48 yazdı:O bendede oldu geçti sonra yaw geçiyor ama başka şeyler çıkıyor nasıl bir organsa
Başka semptom varmiydi kardeşim geçmişte
Abi 3 ay önce şüpheli ilişkim oldu ondan sonra kasık ağrısı peniste huzursuzluk başladı cipro-tetradox kullandım 15 gün, sonra geçer gibi oldu derken bir anda penisime sızı girdi klimada durduğumda artıyor böyle yara var gibi içinde birde idrar debim düşük eskisi gibi rahat akmıyor ilişki sonrası kasık ağrım oluyor. Daha başlarındamıyım daha kötüleşir mi durumum?
Evlimisin kardeşim
Bu hastalık günden güne azalır öyle anladım artmaz kendine iyi bak sadece
Umarım öyle olur abi bekarım