Udi hindi ve akgünlük tozu

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
Redline
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Udi hindi ve akgünlük tozu

Mesaj gönderen Redline »

Merhabalar kadir ağabeyin geçenki paylaşımına istinaden kendimce bir Kür denemek istedim akgünlük ile propolisi fitil olarak kullanmayı birde oral olarak udi hindi tozuyla akgünlük tozunu kaliteli ham bal alıp kullanacağım miktar olarak bir bilgim yok ama bire bir koyacam yani 1 kaşık bala 1er çay kaşığı udi hindi ve akgünlük birde bunu deneyelim. Udi hindi doğal bir antibiyotik hemde iltihap giderici diyorlar bakalım.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Udi hindi ve akgünlük tozu

Mesaj gönderen kadir »

Dene kardeşim haberlerini bekliyoruz.
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Redline yazdı:Merhabalar kadir ağabeyin geçenki paylaşımına istinaden kendimce bir Kür denemek istedim akgünlük ile propolisi fitil olarak kullanmayı birde oral olarak udi hindi tozuyla akgünlük tozunu kaliteli ham bal alıp kullanacağım miktar olarak bir bilgim yok ama bire bir koyacam yani 1 kaşık bala 1er çay kaşığı udi hindi ve akgünlük birde bunu deneyelim. Udi hindi doğal bir antibiyotik hemde iltihap giderici diyorlar bakalım.
Kardeş rize anzer kooperatifi var sitesini bul anzer bal ile denersen yeni sezon başladi . En kaliteli bal.
Redline

Mesaj gönderen Redline »

kmlpr2 yazdı:
Redline yazdı:Merhabalar kadir ağabeyin geçenki paylaşımına istinaden kendimce bir Kür denemek istedim akgünlük ile propolisi fitil olarak kullanmayı birde oral olarak udi hindi tozuyla akgünlük tozunu kaliteli ham bal alıp kullanacağım miktar olarak bir bilgim yok ama bire bir koyacam yani 1 kaşık bala 1er çay kaşığı udi hindi ve akgünlük birde bunu deneyelim. Udi hindi doğal bir antibiyotik hemde iltihap giderici diyorlar bakalım.
Kardeş rize anzer kooperatifi var sitesini bul anzer bal ile denersen yeni sezon başladi . En kaliteli bal.
Kesenin ağzını aç diyorsun yani :) anzer balı evet olabilir piyasadaki ballara güvenim yok şifa niyetine şeker yediriyorlar çoğu balcı arıya kek yediriyor şeker şerbeti yediriyor
Redline

Mesaj gönderen Redline »

kadir yazdı:Dene kardeşim haberlerini bekliyoruz.
Her yöntem her tedaviyi deneyeceğim antibiyotik harici bağırsaklarımı bozdu dahada toparlayamadım.