Prostat Çayı 4x4 ile tedavi

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
NeverGiveUp

Prostat Çayı 4x4 ile tedavi

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Evet arkadaslar, baska bir tedavi yöntemi de prostat cayi kullanımı.. Kullanan, deneyen ve gözlemlerini aktarmak isteyen arkadaslar buyursunlar.

Eski forumda iki arkadasa bu cay ücretsiz olarak gönderilmis ve yorumlari istenmisti fakat ne yazık ki geri bildirim yapmadilar. Konuya dair fikrinizi belirtebilirsiniz..
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
Akınx

Re: Prostat Çayı ile tedavi

Mesaj gönderen Akınx »

Evet bende merak ediyorum yalnız firma ücretsiz olarak deneme amaçlı yolluyorsa demekki güvendikleri bir ürün.Ameliyat olan mehmet arkadaş da bu çaydan kullanmadığını ama kullananları cepten arayıp görüştüğünde çoğu işe yaradığını belirtmiş.Hatta o mehmet dünya sağlık sitesinin ürünlerinden de kullandığını söylemişti 10 şikayeti varsa 7 sinin o ürünlerle geçtiğini söylemişti.
NeverGiveUp

Alacak olan arkadaslar indirim talep etsinler yalniz. Sanirim bir miktar indirim yapabiliyorlar. Pazarlik sünnettendir : )

Akınx

Mesaj gönderen Akınx »

ABittersweetLi yazdı:çayı bedava göndermiyorlar.alırken para ödüyorsunuz.belirli bir süre kullanıp fayda görmediğinizi beyan ederseniz iade edip paranızı geri alabiliyorsunuz.
Yok ozan dedi ya eski forumdan 2 kişiye deneme amaçlı gönderilmiş diye ondan dedim.
Akınx

Mesaj gönderen Akınx »

İyileştiler mi acaba:) çünkü genelde iyileşen hasta geri dönmez iyileşemezse gelir burda mutlaka içindekileri döker.Bu enjeksiyon için de böyle iyileşen adam dönmüyor abi doğal olarak unutmak istiyor herhalde hiç yaşanmamış farzetmek istiyor:)
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

8 ay oldu biz burda kardes gibi olduk iyilessem heralde bi iyilestim derim ya var mi oyle sey tv ye reklam veririm olmadi site kurarim iyilestigim seyi satmaya baslarim hazir pazar var
prostatiniseveyim

Bi iyilessem plan cok
kenanankara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenanankara »

"Prostat Çayı, prostat bezini küçültmede kullanılan bir takviye olduğu için prostata direk olarak etki ederken anti-mikrobiyel yapısı sayesinde iltihabın kurutulmasında da çok etkili bir destekleyicidir"

prostat bezinin küçülmesi tehlikeli mi? acaba
prostatiniseveyim

Bandini ben iyilessemde sana gore iyilesmis olmayacagim seni inandiramam zaten :)
Kpros
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Kpros »

Bunu kullanan oldu mu? Ben almayi dusunuyorum. Bir paketten 11 poset cikiyormus. 90 gun gidiyormus. En zoru demlediginiz suyu buzdolabinda saklamak. Seyehat edenler icin zor. Celik termosta saklayabilirsiniz dediler, seyehat ederken. Iyilesme olmazsa paranizi iade ettiklerini teyit ettiler.
kenanankara

Mesaj gönderen kenanankara »

arkadaşlar polen çayı mı yoksa prostat çayı mı almalıyız?
aralarındaki fark nedir?
alican38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen alican38 »

Merhaba arkadaşlar,
bende bu hastalıkla,tanışalı yaklaşık 1-2 sene oldu,ve siteyi tesadüfen buldum,neyse uzatmayayım bir yaz günü arkadaşlarla havuza gitmiştik o günden sonra idrar kaçırma,sık idrara çıkma,gibi belirtiler başladı,ama o dönem maddi yönden sıkıntılarım oldugu için doktora falan gidemedim,ama hastalık nasıl oldu ise kendi kendine azda olsa düzeldi ,deiğim gibi doktora gitme imkanım olmadıgı için gidemedim,1 sene sonra gidebildim ancak,ve tahliller testler sonucu doktor ultrasona bakarak,prostat bezinde hafif büyüme var dedi ve ismini hatılamadıgım bir ilaç verdi,ilaç o dönem için işe yaradı ama şuan yine hastalığın belirtileri var,günde 6-7 kere idrara çıkıyorum,bazen idrarı tam boşalmamış hissi yaşıyorum,idrar yapmada sıkıntı yok ama bazen göbeğin alt tarafında bazen ufak agrılar olmaya başladı,sabah karnımda şişkinlik oluyor,büyük tuvalete çıkıyorum ama genelde gaz oluyor,baz günler hiç sıkıntım olmuyor ama olunca da sabahları,1-2 defa büyük tuvalete cıkma isteği oluyor onda da genelde gaz oluyor,birde sabahları küçük tuvaletimi yapmak isteği geldiği için erken kalkmak zorunda kalıyorum ve uykumu tam alamıyorum kahve ve çikolata yediğim günler bu durum tavan yapıyor,sabah saat 5,30-6 gibi kalktıgım oluyor,ve gün içinde konsantrasyon bozukluğu yaşıyorum,cinsel yönden ise şimdilik hiç bir sıkıntı yok çok şükür.
şimdi gelelim asıl soruma;
arkadaşlar bu uydu kanallarında sürekli reklamı dönüyor görmüşünüzdür,prostat seti adı altında prostat bezini küçültüp prostata kesin çözüm olarak sunulan bir ürün var,bu ürünü kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerinden faydalanmak iyi olurdu açıkcası,bende kullanmayı düşünüyorum ama,sitelerine baktım,1 tane olumsuz yorum yok,açıkcası inandırıcı gelmedi,hastaların hepsi kullanmış ve iyileşmiş sözde ama nasıl bir yol izleyeceğimi bilemedim.biraz uzun oldu farkındayım ama,kısa ve öz cevap veren olursa sevinirim
londra2015

Mesaj gönderen londra2015 »

En iyisi dünya sağlık ürünleri sabırla kullan Berkay beyle konuş iyi bi insan bu işi biliyorlar ben önce akupunktur sonrada dünya sağlık ürünleriyle yüzde 90 iyileşti m tedavi devam ediyo
Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

Alan yokmu deneyipte cevap verecek herkez almış gibi konuşmuş
Elhamdülillah
cihanbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen cihanbey »

Ben shiffahom un prostat çayını içtim 1 ay sabah akşam sonuç olumsuz bir faydası olmadı
NeverGiveUp

Shiffa home ve aksu vital'in hic bir urununu kullanmam, tavsiye etmem.

cihanbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen cihanbey »

Beni bir aktar gaza getirdi ve sattı hiç yararını görmemi
NeverGiveUp

Alicaksaniz 4x4 alin, ki ise yaramadiginda parayi iade ediyorlar. O kadar iddiali olduklarina gore var bi bildilleri.

freeman

Mesaj gönderen freeman »

NeverGiveUp yazdı:Alicaksaniz 4x4 alin, ki ise yaramadiginda parayi iade ediyorlar. O kadar iddiali olduklarina gore var bi bildilleri.
Kullanıp yarar görmeyenler parayi nasıl geri alacak, baştan öyle derler iade olayına gelince senden dr raporu isterler yani işe yaramadığini kanitla diyebilirler ,bunların ne yapacağı belli olmaz.
Bu üründen elinde olan varsa bazi sorularım olacak içindeki bögürtlen,ahududu yaprak mi yoksa meyvesi mi kullanilyor ? bir poşet kaç gram ? içindeki bütün bitkiler ekstrakt formunda mi ?
nedenben

Mesaj gönderen nedenben »

Alternatif tedavi yöntemleri denenebilir ama bu işin çözümü antibiyotik. Ben altinotu cayida denedim karabaş da denedim, y.mersini cayinida denedim. Uzun veya kısa vadede hiç biri ise yaramadı yarasa bile kalıcı olmuyor. Günü kurtarıyor. Zaten çay ile bakteriyi olduremezsin. Ne olur belki idrarla atılımı hızlandırır sin. Yanmayı azaltabilirsin anca o kadar.
NeverGiveUp

Kardes ara sor. Adamlar zaten cogu testin sorunsuz geldigini biliyor kr pr de. Neyin cevabini isticekler senden.

NeverGiveUp

Bitter, kullanmadim ben ama, cayin daha cok idrar problemlerine iyi geldigini dusunuyorum ben.. Agriya da iyi geliyor mu?

mprost

Mesaj gönderen mprost »

Arkadasar Merhaba,

Ben çayı bugün kaıda ödemeli oalrak satın aldım, sitesindeki yorumları izledim işin garibi youtube da yazlı dedeler bile cok faydasını gördüm 80/100 gr prostat olduğunu söyleyen adamlar gectiğini söylüyor, bu nasıl iş anlamadım, eğer fake ise bu yasdaki adamlarda mı bunu yapıyor anlamıyorum.

Sitenizi 2 saat daha önce kesfetseydim çayı almayacaktım.
NeverGiveUp

Mprost, cayin da iyi geldigini soyleyen cok insan var. Umutsuzluga kapilma, kullan sen. 40 45 gun sonra iyilestirici etkisinin oldugu soyleniyor. O yuzden ilk etapta cok bisey bekleme.

Ve lutfen kullandiktan sonra gozlemlerini bizlerle paylas. Selamlar.

mprost

Mesaj gönderen mprost »

Selam

Bu siteyi bulduğum çok iyi oldu, sonucunu öutlaka paylaşıcam eğer ki işe yaramaz ve dolandırıcı olduklarına inanırsam o zaman bu firmanın foyasını ortaya çıkarmak için bütün sosyal medya ve internete ne gerekiyorsa yaparım ama eğer faydasını görürsemde bunu samimi olarak herkese tavsiye ederim.