Gıda Takviyesi Kadir Abi Yardım

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
uygar4458
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Gıda Takviyesi Kadir Abi Yardım

Mesaj gönderen uygar4458 »

Quercetin Complex Solgar Marka içerisinde bromelain de var + Çinko + Propolis arı sütü polen + Curcumin ( Zerdeçal) Solgar alıyorum . Bunlar yeterli mi yoksa önereceğin takviye gıda ürünü var mı abi? Böyle bir kombin yaptım .düşüncelerini ve önerilerini bekliyorum abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Gıda Takviyesi Kadir Abi Yardım

Mesaj gönderen kadir »

uygar4458 yazdı:Quercetin Complex Solgar Marka içerisinde bromelain de var + Çinko + Propolis arı sütü polen + Curcumin ( Zerdeçal) Solgar alıyorum . Bunlar yeterli mi yoksa önereceğin takviye gıda ürünü var mı abi? Böyle bir kombin yaptım .düşüncelerini ve önerilerini bekliyorum abi
Bunlar ödem, inflamasyon ve doku hasari icin faydali enzimler ayni zamanda bagisikligi guclendirir fakat enfeksiyonel durum olmamasi kaydiyle.
uygar4458
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen uygar4458 »

kadir yazdı:
uygar4458 yazdı:Quercetin Complex Solgar Marka içerisinde bromelain de var + Çinko + Propolis arı sütü polen + Curcumin ( Zerdeçal) Solgar alıyorum . Bunlar yeterli mi yoksa önereceğin takviye gıda ürünü var mı abi? Böyle bir kombin yaptım .düşüncelerini ve önerilerini bekliyorum abi
Bunlar ödem, inflamasyon ve doku hasari icin faydali enzimler ayni zamanda bagisikligi guclendirir fakat enfeksiyonel durum olmamasi kaydiyle.

Teşekkür ederim abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

uygar4458 yazdı:
kadir yazdı:

Teşekkür ederim abi
Rica ederim.