Vitamin takviye

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Vitamin takviye

Mesaj gönderen erdem60 »

Benim semptomların çok daha iyi sık idrar düzeldi ağrım da kalmadı şükür cinsellik için fayda gördüğünüz takviye vitamin var mıdır bir o duzelse hastalık biticek
marti456
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Vitamin takviye

Mesaj gönderen marti456 »

erdem60 yazdı:Benim semptomların çok daha iyi sık idrar düzeldi ağrım da kalmadı şükür cinsellik için fayda gördüğünüz takviye vitamin var mıdır bir o duzelse hastalık biticek
Daha geçen gün kültür vermek için yer arıyorsunuz ne yaptınız da hemen iyileştniz bizede söyleyinde bizde yapalım ne yaptıysanız.
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Yok benim tek problemim cinsel sorun başka yoktu zaten
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Ürolog augmentin yazdı zaten ağrı yanma yok sende problem yok dedi herhalde psikolojik sorun bendeki
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

erdem60 yazdı:Ürolog augmentin yazdı zaten ağrı yanma yok sende problem yok dedi herhalde psikolojik sorun bendeki
Bir Seneyi geçkin sorun vitaminle düzelmez bence hocam
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Hergele yazdı:
erdem60 yazdı:Ürolog augmentin yazdı zaten ağrı yanma yok sende problem yok dedi herhalde psikolojik sorun bendeki
Daha önce bir doktor arjinin içerikli bir ilaç vermişti adını hatırlayamıyorum o biraz ereksiyona iyi gelmişti ama tamamen etki etmiyor neyse onun da çözümünü bulucam inşallah
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

erdem60 yazdı:Benim semptomların çok daha iyi sık idrar düzeldi ağrım da kalmadı şükür cinsellik için fayda gördüğünüz takviye vitamin var mıdır bir o duzelse hastalık biticek
LSWT tedavisi belki ıse yarar.
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Çevre hastanesindeki doktor da öyle biseyler dedi ama onlar fiyat olarak şuan bütçeme gelmez o yüzden bitkisel bı takviyelere bakicam yakında evlenme durumum olabilir o yüzden cinsellik sorununa eğiliyorum yoksa şuan bir problem olmazdi
Ahbikurtulsam25

erdem60 yazdı:Çevre hastanesindeki doktor da öyle biseyler dedi ama onlar fiyat olarak şuan bütçeme gelmez o yüzden bitkisel bı takviyelere bakicam yakında evlenme durumum olabilir o yüzden cinsellik sorununa eğiliyorum yoksa şuan bir problem olmazdi
Kardes penil renkli dopler yaptir damarsal bir problem var mi
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Ahbikurtulsam25 yazdı:
erdem60 yazdı:Çevre hastanesindeki doktor da öyle biseyler dedi ama onlar fiyat olarak şuan bütçeme gelmez o yüzden bitkisel bı takviyelere bakicam yakında evlenme durumum olabilir o yüzden cinsellik sorununa eğiliyorum yoksa şuan bir problem olmazdi
Dopler istersem labaratuvarda özellikle şu bölge için filan diye belirtiliyomu
Ahbikurtulsam25

erdem60 yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı:
Dopler istersem labaratuvarda özellikle şu bölge için filan diye belirtiliyomu
Kardes ozelde yaptirabilirsin.penis damarlarini kontrol ediyorlar.
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Tamam sagolun
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Hergele yazdı:
Bakteri bulunamamışsa asıl antibiyotiklerle geçmez. İlaçlara ve ilaç firmalarına karşı her zaman temkinli olmak gerek. Antibiyotikler leblebi değildir!
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Dogukan01 yazdı:
Hergele yazdı:
Bakteri bulunamamışsa asıl antibiyotiklerle geçmez. İlaçlara ve ilaç firmalarına karşı her zaman temkinli olmak gerek. Antibiyotikler leblebi değildir!
Arkadaşın hikayesini okursan bel soğukluğu sebebiyle yakalanmış daha sonra bazı problemler kalıcı olmuş bakteri de bulunmuş ayrıca mümessil değilim kamu spotu gibi cevaplar yazmanıza gerek yok hepimiz benzer sorunlardan muzdaribiz .
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

bu sık idrarı nasıl düzelttin yeşillendir bizde kurtulalım bu idrar sorunundan
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

huseyin252 yazdı:
bu sık idrarı nasıl düzelttin yeşillendir bizde kurtulalım bu idrar sorunundan
Karahalile ve yakiotu karışımı çay var aktarda prostat çayı diye geçiyor bunu deneyin birde actibiyol iki kutu takviye kullandım duşta sıcak oturma filan yaptim şimdi idrara gün içinde 6 filan cikiyorum baya yol katettim
berkdemir
İletişim:

Mesaj gönderen berkdemir »

merhaba bundan 6 ay önce bi kızla anal ilişkiye girdik girdikten sonra ertesi gün hiç işiyemedim çok zorlandım bildiğin tıkalı gibiydi gecer diye bekledim 1 hafta böyle sürdü 1 hafta sonra birazcık düzeldi ama eskisi gibi değildim ucunda yanma oluyordu 1 ay sonra hastaneye gittim idrar testi aldı temiz çıktı idrar kültürüde temiz çıktı bişey olmaz zamanla gecer dedi bende rahatlayıp gittim ama 5 ay gecmesine rağmen hala ucunda bi batma hissi vardı sonra hastaneye tekrar gittim tetradox verdi onu kullandım ama şimdide testislerim ağrıyor sperm eskisi gibi çıkmıyor sanki çıkarken geç geliyor bi yerde tıkanıklık var gibi ne yapıcam şaşırdım yardımcı olabilcek var mı ?
marti456
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen marti456 »

berkdemir yazdı:merhaba bundan 6 ay önce bi kızla anal ilişkiye girdik girdikten sonra ertesi gün hiç işiyemedim çok zorlandım bildiğin tıkalı gibiydi gecer diye bekledim 1 hafta böyle sürdü 1 hafta sonra birazcık düzeldi ama eskisi gibi değildim ucunda yanma oluyordu 1 ay sonra hastaneye gittim idrar testi aldı temiz çıktı idrar kültürüde temiz çıktı bişey olmaz zamanla gecer dedi bende rahatlayıp gittim ama 5 ay gecmesine rağmen hala ucunda bi batma hissi vardı sonra hastaneye tekrar gittim tetradox verdi onu kullandım ama şimdide testislerim ağrıyor sperm eskisi gibi çıkmıyor sanki çıkarken geç geliyor bi yerde tıkanıklık var gibi ne yapıcam şaşırdım yardımcı olabilcek var mı ?
Prostatite doğru hzla ilerliyorsun acil olarak bulunduğun ilde iyi bir doktora git ve tedavine başla yoksa çok geç olacak.
berkdemir
İletişim:

Mesaj gönderen berkdemir »

Hocam gittim idrar testi alıp idrar kültürü alıp gönderiyorlar