Ereksiyon Ilaçlarıyla Tecrübeleriniz?

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
herseyiyiolucak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Ereksiyon Ilaçlarıyla Tecrübeleriniz?

Mesaj gönderen herseyiyiolucak »

Bir ay boyunca tadalafil kullandım fakat son bir haftadır ereksiyonlar ilaç kullandigim halde istediğim gibi değil. Sizin bu ilaçlar hakkinda tecrübeleriniz neler? Yüzde yüz fayda görüyor musunuz?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Ereksiyon Ilaçlarıyla Tecrübeleriniz?

Mesaj gönderen kadir »

herseyiyiolucak yazdı:Bir ay boyunca tadalafil kullandım fakat son bir haftadır ereksiyonlar ilaç kullandigim halde istediğim gibi değil. Sizin bu ilaçlar hakkinda tecrübeleriniz neler? Yüzde yüz fayda görüyor musunuz?
Bu tür damar genisletici ilaclar aslinda palyatif fayda saglar. Esas olan asıl bu semptoma sebep olan hastaligi tedavi etmektir. Enfeksiyon, hormonal sorunlar ve psikoloji gibi.
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

kadir yazdı:
herseyiyiolucak yazdı:Bir ay boyunca tadalafil kullandım fakat son bir haftadır ereksiyonlar ilaç kullandigim halde istediğim gibi değil. Sizin bu ilaçlar hakkinda tecrübeleriniz neler? Yüzde yüz fayda görüyor musunuz?
Bu tür damar genisletici ilaclar aslinda palyatif fayda saglar. Esas olan asıl bu semptoma sebep olan hastaligi tedavi etmektir. Enfeksiyon, hormonal sorunlar ve psikoloji gibi.
Kadir abi bu ereksiyon haplari aç karnina daha etkiliymis sabah aç karnina almak gün içerisinde daha etkin olur mu.Bir de abi, ereksiyon hapı yanında toviaz 8mg ve xatral 10 mg ve takviye edici vitaminler kullanıyorum acaba etkiyi azaltır mi .
Şimdiden çok teşekkür ederim
Kcs12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Kcs12 »

İki gündür aktardan aldığım Çakşır Kökünü kaynamış suda 5 dk bekletip içiyorum sonuç mükemmel... Herkeste aynı olur mu bilmiyorum ama iyi yani... Ama Kadir abinin dediği gibi bunun nedenini bilmek lazım.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Ahbikurtulsam25 yazdı:
kadir yazdı:
Kadir abi bu ereksiyon haplari aç karnina daha etkiliymis sabah aç karnina almak gün içerisinde daha etkin olur mu.Bir de abi, ereksiyon hapı yanında toviaz 8mg ve xatral 10 mg ve takviye edici vitaminler kullanıyorum acaba etkiyi azaltır mi .
Şimdiden çok teşekkür ederim
Toviaz ve xatral kas gevsetici grupta oldugu icin ereksiyonu olumsuz etkileyebilir.