GLUCOSAMİNE

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
Knybr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

GLUCOSAMİNE

Mesaj gönderen Knybr »

Arkadaşlar glucasamine içerikli takviyeden kullananız oldu mu bu madde köpek balıklarının kıkırdaklarından üretiliyormus ve prostattaki doku hasarına bire bir olduğu söyleniyor amerikada prostatatit hastaları için kullanılan bir numaralı takviyeymis bu arada çok fazla başlık açmaya başladım ama işi gücü bıraktım kafayı buna taktım idare ediverin
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: GLUCOSAMİNE

Mesaj gönderen Hola »

Öyle ise eğer elimde var boş boş duruyor evde kullanırım
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

Hola yazdı:Öyle ise eğer elimde var boş boş duruyor evde kullanırım
Hocam valla kullan bana hüseyin hoca bi ilaç verdi kartix diye bi ilaç içeriğine baktım içeriğinde glucosamine var bu madde amerikada prostatit hastalarına tavsiye edilen bir numaralı ilacmis doku onarımına birebirmis bende bugün baslıyacam
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

30 kutudan fazla takviye kullandım. antibiyotik yoksa hepsi ossuruk boş iş kimse kusura bakmasın.
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

crunkstar yazdı:30 kutudan fazla takviye kullandım. antibiyotik yoksa hepsi ossuruk boş iş kimse kusura bakmasın.
Lökosit bakteri yokki antibiyotigi ondan kullanmıyorum hocam yoksa bende antibiyotik kullanırdım
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

Pro2020 yazdı:
Knybr yazdı:
crunkstar yazdı:30 kutudan fazla takviye kullandım. antibiyotik yoksa hepsi ossuruk boş iş kimse kusura bakmasın.
Lökosit bakteri yokki antibiyotigi ondan kullanmıyorum hocam yoksa bende antibiyotik kullanırdım
Hüseyin hoca sana sistoskobiyle bakmış mesanenden idrara kadar enfeksiyonun var demişti tecrübeli bir doktor yanlış görmüş olamaz burda lökositin çıkması önemli değil çogu hastada çıkmaz zaten ama sende hoca gözleriyle görmüş enfeksiyonu bu durumda takviye bir işe yaramaz tedaviye başlamalisın biran önce
Hocam ben seni çok iyi anliyorumda hoca antibiyotik yazmıyor buna antibiyotik olmaz diyor hoca yazmayınca ben napayım üstad.dün aradı beni kartix ve balık yağına başla dedi sana antibiyotik kesinlikle yazmıyacam dedi ben napayım hocam doktor olan o öyle degilmi
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen mrt2323 »

Peki antibiyotik kimler kullanmalı hiç ağrı sızı yoksa lökosittemi yoktur ağrı sızı hiç yok ama cinsellik kotu
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

mrt2323 yazdı:Peki antibiyotik kimler kullanmalı hiç ağrı sızı yoksa lökosittemi yoktur ağrı sızı hiç yok ama cinsellik kotu
Hocam antibiyotik kim kullanacak ben bilmem yalnız ben sorduğumda hoca bakteri ve lokosit yoksa antibiyotik yok diyor
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

Knybr yazdı:
mrt2323 yazdı:Peki antibiyotik kimler kullanmalı hiç ağrı sızı yoksa lökosittemi yoktur ağrı sızı hiç yok ama cinsellik kotu
Hocam antibiyotik kim kullanacak ben bilmem yalnız ben sorduğumda hoca bakteri ve lokosit yoksa antibiyotik yok diyor
Glucosamine kas ve eklem ağrıları için kullanılıyor sanırım. Antibiyotik vermeyip sadece çeşitli vitaminler vermesi ilginç olsa da hocanın bir bildiği vardır. Eğer sen sistoskopinin bir görüntüsünü alsaydın badak bir doktora gider danışabilirdin.
Dostum sen bir INTERCSTITIEL SIYSTIT hastalığını arastirabir misin?Çünkü mesane ve bütün uretrada enfeksiyondan bahsediyorsun. Belki de bunun tedavisi vitaminlere olablir.
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

duman64 yazdı:
Knybr yazdı:
Glucosamine kas ve eklem ağrıları için kullanılıyor sanırım. Antibiyotik vermeyip sadece çeşitli vitaminler vermesi ilginç olsa da hocanın bir bildiği vardır. Eğer sen sistoskopinin bir görüntüsünü alsaydın badak bir doktora gider danışabilirdin.
Dostum sen bir INTERCSTITIEL SIYSTIT hastalığını arastirabir misin?Çünkü mesane ve bütün uretrada enfeksiyondan bahsediyorsun. Belki de bunun tedavisi vitaminlere olablir.
Abi dediğin hastalığı biliyorumda benim prostatta sıkıntı var eroksiyon çatal işeme gibi
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

Knybr yazdı:
duman64 yazdı:
Knybr yazdı: Hocam antibiyotik kim kullanacak ben bilmem yalnız ben sorduğumda hoca bakteri ve lokosit yoksa antibiyotik yok diyor
Abi dediğin hastalığı biliyorumda benim prostatta sıkıntı var eroksiyon çatal işeme gibi
Abi bak sen doku hasarını düşünüyordun bu madde doku hasarına iyi geliyormuş kullan istersen
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

Knybr yazdı:
Knybr yazdı:
duman64 yazdı: Glucosamine kas ve eklem ağrıları için kullanılıyor sanırım. Antibiyotik vermeyip sadece çeşitli vitaminler vermesi ilginç olsa da hocanın bir bildiği vardır. Eğer sen sistoskopinin bir görüntüsünü alsaydın badak bir doktora gider danışabilirdin.
Abi bak sen doku hasarını düşünüyordun bu madde doku hasarına iyi geliyormuş kullan istersen
Bu enfeksiyon senin idrar yolunu daraltıyor. Catdl işeme ondan. Doku hasarı için pazartesi gorusecem de flora bakterisi üredi. Kültürü tekrarlaticam önce
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

duman64 yazdı:
Knybr yazdı:
Knybr yazdı: Abi dediğin hastalığı biliyorumda benim prostatta sıkıntı var eroksiyon çatal işeme gibi
Bu enfeksiyon senin idrar yolunu daraltıyor. Catdl işeme ondan. Doku hasarı için pazartesi gorusecem de flora bakterisi üredi. Kültürü tekrarlaticam önce
Evet abi aynen öyle onu dağıtmaya calısıyom bende flora bakterisi önemsiz diye biliyorum abi ama sen yine enfeksiyoncuya bi sor istersen
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Flora bakterisi nasıl önemsiz enfeksiyonu bence o üreyen flora bakterisi yapıyor bence antibiyogram yaptırıp tedavi almalısın şu forma bir bak hepsinde flora bakterisi ürüyor ve doğru dürüst tedavi almıyorlar ve hala hastalar
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Bende dahil içlerinde
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
hepten

Mesaj gönderen hepten »

herkes kendinden bu kadar emin konuşuyorsa bende öyle konuşacam o zaman

flora bakterileri çoğu kişi için patojen etki göstermez,fazla iplemeyin
darkblues

Mesaj gönderen darkblues »

Bu flora bakterileri tek eşli olan bir kadının vajinasında da bulunuyor bildiğim kadarıyla.O mantıkla eşin dahi olsa kondomsuz yapmamakmı gerekiyor? En azından çoğunda mantar bulunabiliyor. Yada biz böyle dikkat ederken hiç dikkat etmeyen erkeklere neden hiçbirşey olmuyor?

http://www.gelisimlab.com.tr/femoflor-16-testi,1-379
crunkstar

Knybr yazdı:
Pro2020 yazdı:
Knybr yazdı: Lökosit bakteri yokki antibiyotigi ondan kullanmıyorum hocam yoksa bende antibiyotik kullanırdım
Hüseyin hoca sana sistoskobiyle bakmış mesanenden idrara kadar enfeksiyonun var demişti tecrübeli bir doktor yanlış görmüş olamaz burda lökositin çıkması önemli değil çogu hastada çıkmaz zaten ama sende hoca gözleriyle görmüş enfeksiyonu bu durumda takviye bir işe yaramaz tedaviye başlamalisın biran önce
Hocam ben seni çok iyi anliyorumda hoca antibiyotik yazmıyor buna antibiyotik olmaz diyor hoca yazmayınca ben napayım üstad.dün aradı beni kartix ve balık yağına başla dedi sana antibiyotik kesinlikle yazmıyacam dedi ben napayım hocam doktor olan o öyle degilmi
kardeşim bu sorun bütün forumun sorunu. doğru ilaç güçlü ilaç tedavi denemeye cesaret edebilen doktor cok az. geçmez diyor adam. nereden biliyorsn. sonuçda bunu içerken rahatlıyorsam. beni acı çekmeyle baş başa bırakmayı nasıl cesaret edebilirsin. başka doktor bulacaksın. ne demek buna antibiyotik olmaz. tamam doğru antibiyotik kullanmak iyi bişey değil. elden geldiği kadar kullanmamak da lazım ama az antibiyotik de kesinlikle bir yol değil başı boş bırakmak bir yol değil. benimde gittiğim 3 doktor var. adamlar ne istesem aynı anda yazıyor. birinden tedavi alıp diğerine gidiyorum yanına iğne ve 1 tablet daha kombin ekliyor. adam ben seni iyi etmek istiyorum ama ilaçlada tamamen iyi olamıyorsan bırak artık diyor adam bana. buna ilaç içemezsin acı çek demiyor. ben kinolon çok fazla kullandım. hiç fayda görmedim. şansımı agresif kinolonlarda da aradım 8 cipro 4 tavanic yanına iğneler ve farklı ilaclarla kombine ettim. iğne yazdırmaya gittiğim doktor bana hem ilac yazdı bana güveniyosan artık bir süre kullanma ilaç dedi tamam dedim 10 gün kullanmadım götümde fırtınalar koparak yanına gittim tamam kullanmayım da ölüyorum dedim daha yeni bitti bu kadar tavanic ölüyorum dedim. hemen başka ilaç yazdı ve cok cok iyi geldi şuan 40 gündür ilac kullanmıyorum. tekrar diğer gittiğim doktora gittim. canım yanıyor ama dayanabiliyorum dedim. diğer ilaçları kullandıgımda dayanabilecek kadar da gücüm olmuyordu dedim. tekrar aynılarını kullan o zmn dedi tekrar aynılarını yazdı. şuan bekliyorum izliyorum. kadir abinin tavsiyesi ile nisai gurubuna yüklendim 10 gün çok iyi geldi az daha sabrediyorum. ama şunu tekrar söylüyorum hem ilac icdiğim hemde icmediğim dönemlerde çok kaliteli markaların ürünlerini kullandım zerre bir fark hissetmediğimi söylemek istiyorum. sadece kullanırken cidden iyileşeceğine inandırıyor insanı ilac da yutarken zaten iyi oluyorsun diyorsun ki evet işe yarıyor ama ilac bitince hiçbiri bir boka yaramadığını anlıyorsun. bu hastalığın ilaçtan başka bir yöntemi yok. tamamen kurtulmak çok zor olsada tek çıkar yol düzenli saglıklı cinsel ilişki dikkatli yaşam ve antibiyotik. gerisi osssuruk.
hepten

Mesaj gönderen hepten »

crunkstar yazdı:
Knybr yazdı:
Pro2020 yazdı:
kardeşim bu sorun bütün forumun sorunu. doğru ilaç güçlü ilaç tedavi denemeye cesaret edebilen doktor cok az. geçmez diyor adam. nereden biliyorsn. sonuçda bunu içerken rahatlıyorsam. beni acı çekmeyle baş başa bırakmayı nasıl cesaret edebilirsin. başka doktor bulacaksın. ne demek buna antibiyotik olmaz. tamam doğru antibiyotik kullanmak iyi bişey değil. elden geldiği kadar kullanmamak da lazım ama az antibiyotik de kesinlikle bir yol değil başı boş bırakmak bir yol değil. benimde gittiğim 3 doktor var. adamlar ne istesem aynı anda yazıyor. birinden tedavi alıp diğerine gidiyorum yanına iğne ve 1 tablet daha kombin ekliyor. adam ben seni iyi etmek istiyorum ama ilaçlada tamamen iyi olamıyorsan bırak artık diyor adam bana. buna ilaç içemezsin acı çek demiyor. ben kinolon çok fazla kullandım. hiç fayda görmedim. şansımı agresif kinolonlarda da aradım 8 cipro 4 tavanic yanına iğneler ve farklı ilaclarla kombine ettim. iğne yazdırmaya gittiğim doktor bana hem ilac yazdı bana güveniyosan artık bir süre kullanma ilaç dedi tamam dedim 10 gün kullanmadım götümde fırtınalar koparak yanına gittim tamam kullanmayım da ölüyorum dedim daha yeni bitti bu kadar tavanic ölüyorum dedim. hemen başka ilaç yazdı ve cok cok iyi geldi şuan 40 gündür ilac kullanmıyorum. tekrar diğer gittiğim doktora gittim. canım yanıyor ama dayanabiliyorum dedim. diğer ilaçları kullandıgımda dayanabilecek kadar da gücüm olmuyordu dedim. tekrar aynılarını kullan o zmn dedi tekrar aynılarını yazdı. şuan bekliyorum izliyorum. kadir abinin tavsiyesi ile nisai gurubuna yüklendim 10 gün çok iyi geldi az daha sabrediyorum. ama şunu tekrar söylüyorum hem ilac icdiğim hemde icmediğim dönemlerde çok kaliteli markaların ürünlerini kullandım zerre bir fark hissetmediğimi söylemek istiyorum. sadece kullanırken cidden iyileşeceğine inandırıyor insanı ilac da yutarken zaten iyi oluyorsun diyorsun ki evet işe yarıyor ama ilac bitince hiçbiri bir boka yaramadığını anlıyorsun. bu hastalığın ilaçtan başka bir yöntemi yok. tamamen kurtulmak çok zor olsada tek çıkar yol düzenli saglıklı cinsel ilişki dikkatli yaşam ve antibiyotik. gerisi osssuruk.
e yani...
antibiyotiği yaşam biçimi haline mi getirmeli insanlar
crunkstar

hepten yazdı:
e yani...
buradan onumu anladın. şikayetlerin rahatsız edici seviyede ve gerilemiyor ise. yapacak hiç birşey yok. etkili bir kür denemekten başka çare yok. diğerleri ile günü kurtarırsın bu hastalıktan kurtamazsın. hastalığın gerilemesi için elinden geleni yaparsın olmuyor ise rahatlama hiç bir şekilde gelmiyor ise ne olacak başka. 2 sene kuru kuruya dişini sıkıp sonra yutsan ilacı zamanında içtiğinden daha az fayda alacaksın. 10 kutu ilac icen adam bu hastalıktan kurtulamamış ama 100 kutu icen bir çok kişi kurtulmuş.
09cglr09

Mesaj gönderen 09cglr09 »

crunkstar yazdı:
hepten yazdı:
e yani...
buradan onumu anladın. şikayetlerin rahatsız edici seviyede ve gerilemiyor ise. yapacak hiç birşey yok. etkili bir kür denemekten başka çare yok. diğerleri ile günü kurtarırsın bu hastalıktan kurtamazsın. hastalığın gerilemesi için elinden geleni yaparsın olmuyor ise rahatlama hiç bir şekilde gelmiyor ise ne olacak başka. 2 sene kuru kuruya dişini sıkıp sonra yutsan ilacı zamanında içtiğinden daha az fayda alacaksın. 10 kutu ilac icen adam bu hastalıktan kurtulamamış ama 100 kutu icen bir çok kişi kurtulmuş.
Antibiyotik siz bundan kurtulan yokmu yani
crunkstar

09cglr09 yazdı:
crunkstar yazdı:
hepten yazdı:
e yani...
hiç kullanmadan bence mümkün değil.
hepten

Mesaj gönderen hepten »

09cglr09 yazdı:
crunkstar yazdı:
hepten yazdı:
e yani...
hastalık yoktur hasta vardır...
antibiyotik bazı kişiler için vazgeçilmez değil....bazılarında iyileşme sürecini hızlandırıyor o kadar...
ama antiden fayda görüyorsan kullanacaksın seve seve
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

09cglr09 yazdı:
crunkstar yazdı:
hepten yazdı:
e yani...
Örneğin;Gonokok bakterisi, klamidya, miko ve ureoplazma gibi bakterilerin enfeksiyonlarini antibiyotiksiz tedavi edemezsiniz.
darkblues

Mesaj gönderen darkblues »

Abi PCR Testi için prostat sıvısının yanına idrar da vermeye gerek varmı yoksa sadece prostat sıvısı yeterli mi?