GLUCOSAMİNE

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
darkblues
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: GLUCOSAMİNE

Mesaj gönderen darkblues »

Abi PCR Testi için prostat sıvısının yanına idrar da vermeye gerek varmı yoksa sadece prostat sıvısı yeterli mi?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

darkblues yazdı:Abi PCR Testi için prostat sıvısının yanına idrar da vermeye gerek varmı yoksa sadece prostat sıvısı yeterli mi?
Idrarda verirsen daha iyi olur.
Hk12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Hk12 »

kadir yazdı:
09cglr09 yazdı:
crunkstar yazdı:
buradan onumu anladın. şikayetlerin rahatsız edici seviyede ve gerilemiyor ise. yapacak hiç birşey yok. etkili bir kür denemekten başka çare yok. diğerleri ile günü kurtarırsın bu hastalıktan kurtamazsın. hastalığın gerilemesi için elinden geleni yaparsın olmuyor ise rahatlama hiç bir şekilde gelmiyor ise ne olacak başka. 2 sene kuru kuruya dişini sıkıp sonra yutsan ilacı zamanında içtiğinden daha az fayda alacaksın. 10 kutu ilac icen adam bu hastalıktan kurtulamamış ama 100 kutu icen bir çok kişi kurtulmuş.
Antibiyotik siz bundan kurtulan yokmu yani
Örneğin;Gonokok bakterisi, klamidya, miko ve ureoplazma gibi bakterilerin enfeksiyonlarini antibiyotiksiz tedavi edemezsiniz.
Bu yazdığın bakteriler prostat sıvısı kültüründe ürermi?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Varsa tabiki ürer kardesim. İşinin ehli lablarda bunların üretilme şartları yerine getirilip uygulanırsa bu patojen varligida mevcutsa üretilir.
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

kadir yazdı:
darkblues yazdı:Abi PCR Testi için prostat sıvısının yanına idrar da vermeye gerek varmı yoksa sadece prostat sıvısı yeterli mi?
Kadir abi,
Ben Istanbul dışında yasıyorum.PCR' ı İstanbul gelisim labda yaptirmak ıstiyorum.Bunun için prostat sıvisindan mi yoksa swap ile mi yadptirayim? Bunun yaninda idrar ornegi de göndermem gerekiyor mü?
Bunu gelisim laba danışmak istedim. Sorumlu doktor şafak beye ulaşamadım. Mesaj yaz dediler fakat yazdim geri dönüş yapmadilar.
Yoksa bunu kendim değil de biraz pahalı da olsa özel hastane aracılığıyla mı yaptırayim?

Not: PCR'ı e-coli ve stap için yaptırmak istiyorum. Çünkü son kültürde stap.hominis üredi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

duman64 yazdı:
kadir yazdı:
Kadir abi,
Ben Istanbul dışında yasıyorum.PCR' ı İstanbul gelisim labda yaptirmak ıstiyorum.Bunun için prostat sıvisindan mi yoksa swap ile mi yadptirayim? Bunun yaninda idrar ornegi de göndermem gerekiyor mü?
Bunu gelisim laba danışmak istedim. Sorumlu doktor şafak beye ulaşamadım. Mesaj yaz dediler fakat yazdim geri dönüş yapmadilar.
Yoksa bunu kendim değil de biraz pahalı da olsa özel hastane aracılığıyla mı yaptırayim?

Not: PCR'ı e-coli ve stap için yaptırmak istiyorum. Çünkü son kültürde stap.hominis üredi.
Prostat sivisindan svapla sürüntü almak pcr icin uygundur. İdrara gerek yok.
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

kadir yazdı:
duman64 yazdı:
kadir yazdı: Idrarda verirsen daha iyi olur.
Kadir abi,

Prostat sivisindan svapla sürüntü almak pcr icin uygundur. İdrara gerek yok.
Teşekkür ederim abi.Çok sağol abi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Rica ederim.
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

hepten yazdı:
09cglr09 yazdı:
crunkstar yazdı:
buradan onumu anladın. şikayetlerin rahatsız edici seviyede ve gerilemiyor ise. yapacak hiç birşey yok. etkili bir kür denemekten başka çare yok. diğerleri ile günü kurtarırsın bu hastalıktan kurtamazsın. hastalığın gerilemesi için elinden geleni yaparsın olmuyor ise rahatlama hiç bir şekilde gelmiyor ise ne olacak başka. 2 sene kuru kuruya dişini sıkıp sonra yutsan ilacı zamanında içtiğinden daha az fayda alacaksın. 10 kutu ilac icen adam bu hastalıktan kurtulamamış ama 100 kutu icen bir çok kişi kurtulmuş.
Antibiyotik siz bundan kurtulan yokmu yani
hastalık yoktur hasta vardır...
antibiyotik bazı kişiler için vazgeçilmez değil....bazılarında iyileşme sürecini hızlandırıyor o kadar...
ama antiden fayda görüyorsan kullanacaksın seve seve
en gıcık oldugum cümleyi yazmışsın 3. nüksümde deli gibi bel soğuklugu geçirirken o..pu kadın doktor bana hastalık yoktur hasta vardır demişti. 20 iğne 10 kutu antibiyotik yutup halen bel soğukluğu yaşamışım. halen hastalık yok ve sorunun bende olduğunu iddia etmişdi. ağzına sıçmıştım ama başhekimlikten cimere kadar şikayet ettim 3 tane form doldurdum kahpe için. daha ne doktorlar harcadım hastanede. bel soğukluğunu durduramayıp yatarak tedavi alan bir dünya adam var. antibiyotik ile geçmeyen şey antibiyotiksiz nasıl geçecek. boğaz şişmesimi bu.