Kolloidal gümüş suyu

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
ahmet24
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Kolloidal gümüş suyu

Mesaj gönderen ahmet24 »

Arkadaşlar merhaba, dün Kadıköyde meşhur bir aktara uğradım, iltihap ile ilgili olarak kolloidal gümüş ve altın suyundan bahsetti. İltihaba karşı elimizdeki en etkili şey bu dedi. Ben bilmediğim bir ürün olduğu için biraz araştırma yapmak istedim, onun yerine çörek otu yağı aldım, onun da iltihaba iyi geldiği söyleniyor. Acaba kolloidal gümüş veya altın suyu kullanan oldu mu hiç?
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Kolloidal gümüş suyu

Mesaj gönderen Imzekken »

ahmet24 yazdı:Arkadaşlar merhaba, dün Kadıköyde meşhur bir aktara uğradım, iltihap ile ilgili olarak kolloidal gümüş ve altın suyundan bahsetti. İltihaba karşı elimizdeki en etkili şey bu dedi. Ben bilmediğim bir ürün olduğu için biraz araştırma yapmak istedim, onun yerine çörek otu yağı aldım, onun da iltihaba iyi geldiği söyleniyor. Acaba kolloidal gümüş veya altın suyu kullanan oldu mu hiç?
Gümüşü denemekde fayda var
sixfeetunder
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen sixfeetunder »

enteresan bi konu, nasil bisey acaba?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ahmet24 yazdı:Arkadaşlar merhaba, dün Kadıköyde meşhur bir aktara uğradım, iltihap ile ilgili olarak kolloidal gümüş ve altın suyundan bahsetti. İltihaba karşı elimizdeki en etkili şey bu dedi. Ben bilmediğim bir ürün olduğu için biraz araştırma yapmak istedim, onun yerine çörek otu yağı aldım, onun da iltihaba iyi geldiği söyleniyor. Acaba kolloidal gümüş veya altın suyu kullanan oldu mu hiç?
Kullandim kardesim..1 ay kadar yillar once hic faydasi olmamisti.