Toz ürünler

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Toz ürünler

Mesaj gönderen Icedive26 »

Med powder isimli bir marka duyan kullanan oldu mu hiç?
Bir sürü besin desteğini toz halde satıyorlar.
Hap yutmak istemeyen ve araştırmak isteyenlere duyurulur? Ben belki deneyeceğim.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Re: Toz ürünler

Mesaj gönderen clark »

Kardeş yazını görünce bir araştırayım dedim internetten ama bu marka ile ilgili hiç bir şey bulamadım, kendi sitesi yok en azından, çıkanlar da hep alışveriş siteleri bence almadan önce bir detaylı araştır.
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Toz ürünler

Mesaj gönderen Icedive26 »

clark yazdı:Kardeş yazını görünce bir araştırayım dedim internetten ama bu marka ile ilgili hiç bir şey bulamadım, kendi sitesi yok en azından, çıkanlar da hep alışveriş siteleri bence almadan önce bir detaylı araştır.
Ben de bulamadığım için yazdım zaten kardeş. Daha önce alan eden var mıdır, deneyimi olan diyerek? Evet sitesi yok o bir eksi.
Bana toz halde saf c vitamini askorbik asit lazım. Eskiden olsa getirtmeye çalışırdım yabancı bilindik markalardan iherb vb sitelerden.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.