prodevs saw palmetto

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
mektup0698
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

prodevs saw palmetto

Mesaj gönderen mektup0698 »

arkadaşlar bugün doktorun önerisi ile prodevs saw palmetto aldım kullanan görüşleri olanlardan bilgi verirse sevinirim.

Allah hepimize şifa versin AMİN
deniz2006
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: prodevs saw palmetto

Mesaj gönderen deniz2006 »

Solgarın saw palmetto beries 100 kullanın. Ben kullanıyorum hatta 1,5 -2 ay tüm semptomlar yok oldu ama bıraktım tekrar başladı. Ondanmı değilmi bilemiyorum. Banada izak hoca berdi. Yanında propolis ve yakı otu kullanmanıda tavsiye ederim. Hatta karseş saw palmetto sayesinde tamamen iyleştim diyenler bile var başka forum ve youtube yorumlarında.
mektup0698

deniz2006 yazdı:Solgarın saw palmetto beries 100 kullanın. Ben kullanıyorum hatta 1,5 -2 ay tüm semptomlar yok oldu ama bıraktım tekrar başladı. Ondanmı değilmi bilemiyorum. Banada izak hoca berdi. Yanında propolis ve yakı otu kullanmanıda tavsiye ederim. Hatta karseş saw palmetto sayesinde tamamen iyleştim diyenler bile var başka forum ve youtube yorumlarında.
bu saw palmetto 2 tane kullandım demi bide probolis bende kullanacam nasıl ayarladın aralarına ne kadar süre koydun. yakı otu da aldım bugün tam dediğin hepsi var aralarını bi yazarsan
deniz2006

Kardeş sabah kalkıp kahvaltıdan önce sıvı kabak çekirdeği yağı bir çay kaşığı, peşine bir su bardağı içine bir tatlı kaşığı yakı otu (sen demleme poşetlide alabilirsin) sıcak suyu dök 10 dk demlensin süzüp içiyorsun. 20 dk sonra kahvaltı sonra propolis kapsül kullanıyorum(sıvı olanın tadı iğrenç) ve saw palmentto içiyorum. Akşam yemekten 20 dk önce gene 1 bardak yakı otu demleyip içiyorum. Bu arada 1 avuç kabak çekirdeği yiyorum!
millexplorer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen millexplorer »

Merhaba, Voonka Saw Palmetto Complex kullanan var mı?, fiyatı %50 daha uygun. Bir fark yok ise bundan almak istiyorum.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Sawprost saw palmetto kullanıyorum. İçinde kabak çekirdeği. Isırgan ve likopen ekstratı var
prosta50

[quote="deniz2006"]Solgarın saw palmetto beries 100 kullanın. Ben kullanıyorum hatta 1,5 -2 ay tüm semptomlar yok oldu ama bıraktım tekrar başladı. Ondanmı değilmi bilemiyorum. Banada izak hoca berdi. Yanında propolis ve yakı otu kullanmanıda tavsiye ederim. Hatta karseş saw palmetto sayesinde tamamen iyleştim diyenler bile var başka forum ve youtube yorumlarında.[/quot
Solgar saw palmetto hangi semptomlara iyi geldi. İşeme hızını idrar yapma zorluğunu düzeltiyormu. Bir de cinsel isteği azaltıyor libidoyu düşürüyor diyorlar sizde böyle bir durum oldumu?
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

deniz2006 yazdı:Kardeş sabah kalkıp kahvaltıdan önce sıvı kabak çekirdeği yağı bir çay kaşığı, peşine bir su bardağı içine bir tatlı kaşığı yakı otu (sen demleme poşetlide alabilirsin) sıcak suyu dök 10 dk demlensin süzüp içiyorsun. 20 dk sonra kahvaltı sonra propolis kapsül kullanıyorum(sıvı olanın tadı iğrenç) ve saw palmentto içiyorum. Akşam yemekten 20 dk önce gene 1 bardak yakı otu demleyip içiyorum. Bu arada 1 avuç kabak çekirdeği yiyorum!
aynen abi ya bende kapsül aldım 70 80 damla kullandım Allah cezasını versin görmeye tahamülüm yok artık. kesinlikle kullanamam ben onu ya rezil nalet. neye katarsan kat kokusu geliyor. inşallah kapsul olanı da damlanın yaptığı faydayı yapar. balen marka aldım. damlayıda yalandan 1 damla 1 damla öyle kullanırım 3 damladan sonrası öldürüyor beni
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Sawpalmetto cinsellik üzerinde olumsuz etki yaparken saç konusunda olumlu etki yapar. Yani saç dökülmesini azaltır ve saçlarınızı güçlendirir. Saç sorunu olanlar genelde sawpalmetto içerikli takviyeler kullanır. Bu konuda solgar iyidir. Ne de olsa Avrupa malı. Bizdekiler gibi çakma mallar üretmiyorlar. Bu arada tabii prostatta olumlu etki gösterir. Ama libido düşer. Bilginiz olsun.
mektup0698

crunkstar yazdı:
deniz2006 yazdı:Kardeş sabah kalkıp kahvaltıdan önce sıvı kabak çekirdeği yağı bir çay kaşığı, peşine bir su bardağı içine bir tatlı kaşığı yakı otu (sen demleme poşetlide alabilirsin) sıcak suyu dök 10 dk demlensin süzüp içiyorsun. 20 dk sonra kahvaltı sonra propolis kapsül kullanıyorum(sıvı olanın tadı iğrenç) ve saw palmentto içiyorum. Akşam yemekten 20 dk önce gene 1 bardak yakı otu demleyip içiyorum. Bu arada 1 avuç kabak çekirdeği yiyorum!
aynen abi ya bende kapsül aldım 70 80 damla kullandım Allah cezasını versin görmeye tahamülüm yok artık. kesinlikle kullanamam ben onu ya rezil nalet. neye katarsan kat kokusu geliyor. inşallah kapsul olanı da damlanın yaptığı faydayı yapar. balen marka aldım. damlayıda yalandan 1 damla 1 damla öyle kullanırım 3 damladan sonrası öldürüyor beni
probolis i beeo olani bal icine koy hayatında baldan aldigin tadin 10 kati lezzetli
crunkstar

mektup0698 yazdı:
crunkstar yazdı:
probolis i beeo olani bal icine koy hayatında baldan aldigin tadin 10 kati lezzetli
güzel tavsiye ama şekerli oldugu için bal da tüketmek istemiyorum. balı genel anlamda da pek tüketmiyorum. 4 5 damla olarak 1 bardak suya damlatarak içerim onu ya. hem hap hemde damla yıda muabbetine damlatırım.
mektup0698

crunkstar yazdı:
mektup0698 yazdı:
crunkstar yazdı:
güzel tavsiye ama şekerli oldugu için bal da tüketmek istemiyorum. balı genel anlamda da pek tüketmiyorum. 4 5 damla olarak 1 bardak suya damlatarak içerim onu ya. hem hap hemde damla yıda muabbetine damlatırım.
kardes dene bak balin tadi ne onun kat ve kat ustu lezzetli oluyor yenigin bal
deniz2006

Eyvallah kardeşim denerim.
crunkstar

mektup0698 yazdı:
crunkstar yazdı:
mektup0698 yazdı:
kardes dene bak balin tadi ne onun kat ve kat ustu lezzetli oluyor yenigin bal
anladım hocam o şekilde denerim çok sagol tavsiyen için. poleni sütün içine ne kadar atayım günlük kaç çay kaşığı atayım birde çiğneyerek mi yutayım mideye inmesi yeterlimi ?
gonore

Mesaj gönderen gonore »

saw palmetto kullandım iki hafta kadar bıraktım sonra...saçı fena gürleştirdi sonrasında libidoda düşüş hissettim hemen kestim...bir farklılık oldu mu derseniz emin değilim ama aynı gibiydim...
:P
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

say palmetto kullanan arkadaşlar kaç mg kullandılar ?
prosta50

gonore yazdı:saw palmetto kullandım iki hafta kadar bıraktım sonra...saçı fena gürleştirdi sonrasında libidoda düşüş hissettim hemen kestim...bir farklılık oldu mu derseniz emin değilim ama aynı gibiydim...
Bırakınca libido düzeldi mi yoksa bir süre devam ettimi
Arkab
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Arkab »

Geçicidir herhalde
gonore

Mesaj gönderen gonore »

prosta50 yazdı:
gonore yazdı:saw palmetto kullandım iki hafta kadar bıraktım sonra...saçı fena gürleştirdi sonrasında libidoda düşüş hissettim hemen kestim...bir farklılık oldu mu derseniz emin değilim ama aynı gibiydim...
Bırakınca libido düzeldi mi yoksa bir süre devam ettimi
libido yeniden düzeldi yavaş yavaş...
:P
baracuda2008

Mesaj gönderen baracuda2008 »

bende asırı çiş ve sıkısma vardı. bır doktora gıttım ozel bır hastanede ultrason cektıler ıdrar testı ( pek saglıklı gormedım) ıdrar tahlılını yaptıkları ortamı . doktor xatral verdı prostatın buyumus 40 cc olmus dedı. xatral ıgrenc bır ılac 1 gun ıctım bıraktım. saw palmetto aldım . gercekten anında etlılı oldu. anı cıs gelmesı sıkısma gectı amma velakıt bende cay tıryakılıgı var cay asırı cız getırıor bende.azaltaya gayret edıorum ama ara sıra yanma oluyor . psa dusuk / parmak da yedık baska bı doktora gıttım bısey yok sende dedı . ama ıseme ara sıra zayıf bazen sarıl sarıl . bu arada kucuk bı tas durudum 24 saatlık bır sıkıntıyla . yanmada azaldı ama verdıklerı ılac urıspas ve pıyoleseptıl yarıyor ıltıhabı duruma sanırım ama bu ısın uzmanı fılan bence .saw palmetto cok ıyı bır takvıye
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Dostum sen iyileşmedin mi ya
Knybr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Knybr »

Ben saw palmetto almıştım sonra prostata etki ederken tesisleri penisi küçülüyor göğüsleri büyütüyor filan diyenler oldu 1 hafta kullandım başka kullanmadım kaldı öyle
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

solgardan şaşmayın. tükiye'de satılan doğru düzgün takviyeleri olan nadir firmalardan. bu arada saw palmetto kullandığınızda saçlarınızda gürleşir. çünkü hormonlara etki eder. bende kullandığım sürece cinselliğe olumsuz etki yapmıştı. bırakınca sorun kalmadı. dönem dönem kullanılabilir. tabi kullanırken karaciğer ve böbrek fonksiyonlarına baktırmakta yarar var.