antibiyotik takviye

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
crunkstar

Re: antibiyotik takviye

Mesaj gönderen crunkstar »

mektup0698 yazdı:
crunkstar yazdı:
mektup0698 yazdı:
guzel abim senin reklam yapmayacagini zaten herkes biliyor sahte urunlerle dolu internet buradaki insanlarin sana güveni zaten en ust duzeyde cok dua aliyorsun bunu bil senin verecegin guvenli site ismi bizim icin onemli
kardeşim adamın link vermesine gerek yok. bireysel dandik sitelerden alırsan zaten sahte gelir yada hiç gelmeyebilir. kardeşim bu fiyat farkında şaşıracak bişrey yok. marketteki 10 liralık ped eczanede 35tl zaten. diş macunları da aynı şekilde. eczane böyle. ama sallıyorum avm deki bir gıda takviye ürünleri satan yer ile internet arasında %10 fark oynar. eczane güvenilir bir mecra olmanın diploması ekmeğini yiyor diye tanımlayabiliriz en cahilcesi. internette sandığın kadar da sahte ürün yok. harcadığı para zoruna giden adam. kutusunu begenmeyen adam yapıştırıyor sahte diye. heleki firma biraz kutuyu değiştirsin kapsulun rengi değişsin ooww güvenilir sitelerden birini bulmussun. listeleme sitesinde de cok güvenilir satıcılar var oradan da alabilirsin.
vitaminler com guvenlirligi ust olan bir yer mi kardes gercekten yeni başlıyorum ordan aliyim mi sen nerden aldin bide booe yazmissin polen icin beeo demi o marka
israrla neden site adı veriyorsun kardeş herkes bir şekilde özen gösteriyor bu konuya. sana evet dedim ya illa açık açık şu nokta com al oradan mı demek lazım. bişeyleride aklınızda siz anlayıp ikna olun. polen propolis ürünlerini sitede herkes beeo marka tercih ediyor fiyatı yüksek ama anladığım kadarı ile en güvenilir ve en yüksek fayda veren ürünler. yapman gereken tekrar ediyorum güvenilir yüksek puanlı satıcılardan. ligone beta glukan alacaksın kadir abinin verdiği suprem de alabilirsin. para sıkıntın yoksa kadir abinin birebir yazdıklarını al enterogermina 20 flakon fiyatı çok aşırı yüksek geldi bana para sorunu olmasa ve inanç meselesi kafada tam inansan şu dönem o ürün için en verim alınacak dönem oldugumuzu bilsek basıp parayı alsak.
şuan ben beta glukan propolis üzerine polen ve ala eklemiş oldum yoğun sebze tüketiyorum 3 günde 1 demet maydanoz bitiriyorum her yemeğin yanında bir avuç yiyorum kabak çekirdeği yiyiorum cinsel perhizim haftada 2 zorlayıcı hiç bir iş yapmıyorum. probiyotik yoğurt ürünler yiyorum 1 hafta ara ile forumda çok fayda görülen antibiyotikleri kullanıyorum. halen istediğim seviyede değilim şuanlık yapabilecek gücüm imkanım bunlar fazlası yok. arka bölümde tüm şikayetleri söndürdüm. işemem bozuk çok hafif yanmalı boşalmam zevk eşiğime denk olarak çok ağrılı olabiliyor ve 5 dakika canım yanıyor. sonra tamamen geçip sorunsuz oluyorum. ama içindeki kesik ve elektrik çarpması azalmalı çoğalmalı sürekli var.
Arkab
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Arkab »

Arkadaşlar poleni kactan internetten kactan alıyorsunuz bilmiyorum ama yaş poleni tavsiye ederim. Daha once aricilik yapmış biri olarak. Şimdi tam zamanı yaş polenin. Faydalı enzimleri kaybetmemiştir. Biz arıdan aldıktan sonra gölge de tepsiye iyice seri havalandirdiktan sonra derin dondurucuda 1 yıl saklayabiliyorduk. Hemde tazeliğini enzimlerini kaybetmeden. Yiyeceğimiz kadarını küçük cam kavonoza koyup onuda buzdulobinda saklıyordum.
Arkab

Mesaj gönderen Arkab »

Arkab yazdı:Arkadaşlar poleni kactan internetten kactan alıyorsunuz bilmiyorum ama yaş poleni tavsiye ederim. Daha once aricilik yapmış biri olarak. Şimdi tam zamanı yaş polenin. Faydalı enzimleri kaybetmemiştir. Biz arıdan aldıktan sonra gölge de tepsiye iyice serip 1 gun havalandirdiktan sonra derin dondurucuda 1 yıl saklayabiliyorduk. Hemde tazeliğini enzimlerini kaybetmeden. Yiyeceğimiz kadarını küçük cam kavonoza koyup onuda buzdulobinda saklıyordum.
Arkab

Mesaj gönderen Arkab »

Gecen hafta aricilik sitelerinden 2.5 kg siparis vermistim. Cenaze nedeniyle memlekete geldik ürün kargoda kaldı. Elime geçmiş olsaydı bakıp tavsiye edebilirdim. Kg 40 tl. Den aldım. Internet sitelerini aracilari zengin etmeye gerek yok. Ari ürünleri guvendiginiz aricidan alınır.
mektup0698
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen mektup0698 »

crunkstar yazdı:
mektup0698 yazdı:
crunkstar yazdı:
kardeşim adamın link vermesine gerek yok. bireysel dandik sitelerden alırsan zaten sahte gelir yada hiç gelmeyebilir. kardeşim bu fiyat farkında şaşıracak bişrey yok. marketteki 10 liralık ped eczanede 35tl zaten. diş macunları da aynı şekilde. eczane böyle. ama sallıyorum avm deki bir gıda takviye ürünleri satan yer ile internet arasında %10 fark oynar. eczane güvenilir bir mecra olmanın diploması ekmeğini yiyor diye tanımlayabiliriz en cahilcesi. internette sandığın kadar da sahte ürün yok. harcadığı para zoruna giden adam. kutusunu begenmeyen adam yapıştırıyor sahte diye. heleki firma biraz kutuyu değiştirsin kapsulun rengi değişsin ooww güvenilir sitelerden birini bulmussun. listeleme sitesinde de cok güvenilir satıcılar var oradan da alabilirsin.
vitaminler com guvenlirligi ust olan bir yer mi kardes gercekten yeni başlıyorum ordan aliyim mi sen nerden aldin bide booe yazmissin polen icin beeo demi o marka
israrla neden site adı veriyorsun kardeş herkes bir şekilde özen gösteriyor bu konuya. sana evet dedim ya illa açık açık şu nokta com al oradan mı demek lazım. bişeyleride aklınızda siz anlayıp ikna olun. polen propolis ürünlerini sitede herkes beeo marka tercih ediyor fiyatı yüksek ama anladığım kadarı ile en güvenilir ve en yüksek fayda veren ürünler. yapman gereken tekrar ediyorum güvenilir yüksek puanlı satıcılardan. ligone beta glukan alacaksın kadir abinin verdiği suprem de alabilirsin. para sıkıntın yoksa kadir abinin birebir yazdıklarını al enterogermina 20 flakon fiyatı çok aşırı yüksek geldi bana para sorunu olmasa ve inanç meselesi kafada tam inansan şu dönem o ürün için en verim alınacak dönem oldugumuzu bilsek basıp parayı alsak.
şuan ben beta glukan propolis üzerine polen ve ala eklemiş oldum yoğun sebze tüketiyorum 3 günde 1 demet maydanoz bitiriyorum her yemeğin yanında bir avuç yiyorum kabak çekirdeği yiyiorum cinsel perhizim haftada 2 zorlayıcı hiç bir iş yapmıyorum. probiyotik yoğurt ürünler yiyorum 1 hafta ara ile forumda çok fayda görülen antibiyotikleri kullanıyorum. halen istediğim seviyede değilim şuanlık yapabilecek gücüm imkanım bunlar fazlası yok. arka bölümde tüm şikayetleri söndürdüm. işemem bozuk çok hafif yanmalı boşalmam zevk eşiğime denk olarak çok ağrılı olabiliyor ve 5 dakika canım yanıyor. sonra tamamen geçip sorunsuz oluyorum. ama içindeki kesik ve elektrik çarpması azalmalı çoğalmalı sürekli var.
kardesim bilgisizligimi maruz gor daha once bu urunleri kullanmis biri degilim internetten herhangi biseyde almadim daha ne yapmam gerektigini aldigim urunleri zarar birbirine etkileşimi ve markalari inan bilmiyorum belkide agrilarim bunlarla ugrastirmiyor tesekkur ederim anlattiklarin icin
crunkstar

Arkab yazdı:Gecen hafta aricilik sitelerinden 2.5 kg siparis vermistim. Cenaze nedeniyle memlekete geldik ürün kargoda kaldı. Elime geçmiş olsaydı bakıp tavsiye edebilirdim. Kg 40 tl. Den aldım. Internet sitelerini aracilari zengin etmeye gerek yok. Ari ürünleri guvendiginiz aricidan alınır.
kaç kişi bunla uğraşır hocam ya. insan oglu ona güveniyorum der ama güvenmez. sen ona güvenirsin bende ona güvenmem. heleki varya ben aktar larda satılan hiç bir ürüne asla güvenmiyorum ya. kaç kişi var aktardan aldıgı ürünle şifa bulmuş. bence sıfır. şu takviye ürünlerinede inancım sıfırdı ama. okudukça araştırdıkça makul gelmeye başladı. bu kadar fayda gören benle aynı derdi çekmiş kişiler ben fayda gördüm dediyse bizede alıp kullanmak düşer iyileşmek istiyorsak yapacak birşey yok. ben beeo ürünlerini güvenilir buluyorum işlerini özenli yapıyor gibi geliyor. bana biraz araştırıp gözlemleyince bi ayaktır bunlar. iyi kötü sezebilen biriyim. dışarda ahmet amca ürünlerine daha az güvenesim geldi nedense.
Arkab

Mesaj gönderen Arkab »

Ben zaten sadece polen için yazdım arkadaşlar. Polenin sahtesi olmaz. Bir de kuru polen yerine taze poleni tavsiye ettim. Piyasası hakkında bilgi verdim. Takdir sizin.
crunkstar

kadir yazdı:Antibiyotik kullanirken, probiyotik olarak kullanacagin markalardan enterogermina, natures suprem, probien kullanabilirsin. Alfalipoikasit solgar kullanabilirsin. Ligone marka, beta glukan, probiyotik ve q-enzim q10 3lü karisim olanindan kullanmani oneririm super bir takviyedir. Ayrica hergun dogal ev yapimi yogurt tuketmeni tavsiye ederim.
kadir abim son kez rahatsız ediyorum. beta glukan propolis üzerine polen + düz ala ekledim bide forumda dolandıkca cranberry kapsul karar verdim. en büyük şikayetim çok ciddi kesik ve boşalma sonrası ciddi acı çekiyorum. bunlar bana yardımcı olurmu cranberry doğru hamle olurmu.