Karbonatla tedavi

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
Fenerlim124
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Karbonatla tedavi

Mesaj gönderen Fenerlim124 »

Oncelikle s.aleykum daha once youtubede bi videoda gormustum ileri derece prostat kanseri ingiliz bi doktor her gun ac karnına sabah aksam bi bardak suya bi cay kasıgı karbonat ve bi cay kasıgı pekmez koyarak icmis adam 1 ayda prostat kanserini yenmis kurtulmus facebook tada bi sayfa yoneticiside paylas.ıstı adam karbonat kullanarak akciger kanserini yenmis ben adamın kendisiylede gorustum oda youtubedeki prostat kanseri adamın hikayesini gormus ordan esinlenip kullanmıs oda iyilesmis. Karbonat kandaki ve idrardaki ph oranını duzenliyormus ve kara cigerdeki filtreleri temizliyormus insan vucudunada cok iyi geliyomus bitek prostat degil tum hastaliklari iyilestiriyomus kansere birebir . Ben 3 gundur kullanıyom cok tuvalete goturuyo ama etkisini gosteriyo cinsellik cok arttı gercekten kullanın farkını gozunuzle gorun ama tansiyonu olanlara onermiyo adam
Fenerlim124

Re: Karbonatla tedavi

Bu arada yazmayı unuttun karbonatta bakkalda satılan cep sodası kabartma tozu pasta yapılan kabartma tozundan kullanmayın ustunde sodyum bi karbonat yazan olcak
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

Kardeşim senin ne rahatsızlığın vardida içtin denemekte fayda var
Fenerlim124

Bende idrarda zorluk bosalırken aşırı yanma oluyodu 1 saat falan suruyodu bide bosalırken hic zevk alamıyodum ama idrarda yanma agrı sızı hic olmuyodu
Serkankaplan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Serkankaplan »

Fenerlim124 yazdı:Oncelikle s.aleykum daha once youtubede bi videoda gormustum ileri derece prostat kanseri ingiliz bi doktor her gun ac karnına sabah aksam bi bardak suya bi cay kasıgı karbonat ve bi cay kasıgı pekmez koyarak icmis adam 1 ayda prostat kanserini yenmis kurtulmus facebook tada bi sayfa yoneticiside paylas.ıstı adam karbonat kullanarak akciger kanserini yenmis ben adamın kendisiylede gorustum oda youtubedeki prostat kanseri adamın hikayesini gormus ordan esinlenip kullanmıs oda iyilesmis. Karbonat kandaki ve idrardaki ph oranını duzenliyormus ve kara cigerdeki filtreleri temizliyormus insan vucudunada cok iyi geliyomus bitek prostat degil tum hastaliklari iyilestiriyomus kansere birebir . Ben 3 gundur kullanıyom cok tuvalete goturuyo ama etkisini gosteriyo cinsellik cok arttı gercekten kullanın farkını gozunuzle gorun ama tansiyonu olanlara onermiyo adam
karbonatlı su idrar yolu iltihabına iyi geliyor
Fenerlim124

Herseye iyi geliyi tum hastalıklara ph oranını yukseltiyo ve doku onarımını vucut daha iyi yapıyo
Espace42

Ben aldım bikarbonat yazıyor 4 euro biraz pahalıymis herzaman kullanmak tehlikeli diyorlar haftada 2 sefer falan denemek lazım
Fenerlim124

Tansiyonu olanlara onermiyolar udtunde sodyum bi karbonat yazandan al sabah aksam ac karnına ic yemekten yarım saat once bi zararı yoktur olsaydı adam soylerdi gir face booktan bak sayfaya saglıgımızın sifreleri diye gorursun orda
Espace42

Fenerli kardeş bosalirken yanma zevk alamama idrarda zorluk prostat enfeksinundan olur gidip bi lökosit olctursene prostatın sis bence gene kendin bilirsin
Fenerlim124

Bn gittim doktora 20 den fazla her testi yaptrdım pcr sistiskobi ultrason hatta prostatadan mr bile cektirdim hersey temiz hicbisey yok dedi doktor
Espace42

Zafer hocaya gittinmi tmm kardesim ben orda olsam hemen giderim benimde arasira yamalarım oluyor bosalirken pek yanma hissetmiyorum türkiyenin nimetlerinden mahrum kalıyoruz burda artık herkes şu corana yüzünden bile anladı avrupanin sağlık sisteminin bi boka yaramadığını
Fenerlim124

Ben artık doktorlardn ümidi kestim kimseye gitmem artık