Kronik prostat hastasıyım ama tedavi olumlu gidiyor

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
allyjean35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2001

Kronik prostat hastasıyım ama tedavi olumlu gidiyor

Mesaj gönderen allyjean35 »

Arkadaşlar abilerim kardeşlerim ben bu hastalıkla 10 yıldır uğraştım bazen sıkıntılarım oldu bazen bosverdim çok antibiyotik içtim çok kür denedim gıda takviyeleri denedim brokoli denedim maydonoz denedim kısacası denemediğim kalmadı şimdi bir tedaviye başladım ve bunu kendim buldum kimseden ne para ne pul isterim belki birkaç kardeşimize faydamız dokunur Allah rızası için ben anlatayım durumu yeten en azından bı ay yapsın bunu öncelikle Solgar ürününün saw Palmetto berries ürününü aldım sabah öyle akşam kullanmaya başladım yanına ek olarak natures supreme markalı aynı şekilde bitkisel bir probiyotik olan takviyeyi aldım sabah ve akşam içmek üzere inanın kardeşlerim hiçbir yan etkisi yok iki ürününde toplam fiyatı 190 TL gibi bişey probiyotik sayesinde bağırsakların temizlenip içerideki baskıyı azalttım saw Palmetto sayesinde rahat idrar yapıp bitkisel bir tedavi süreci oluşturdum kendime fakat kardeşlerim bunun yanı sıra bu hastalık beni din'e yöneltti dualarımı eksik etmedim her sabah okudum sağlık şifa duamı ayreten şeker ve hamur işi gibi bağırsakları yoracak şeyleri bıraktım ve kardeşlerim en önemlisi perhiz yapmaya başladım 10 günde bir bosaliyorum ve şuan herşey yolunda Allah'ın izniyle kurtulacam gibi hissediyorum rabbim hepinize şifa versin hayırlı cumalariniz olsun inşallah ALLAH C.C şifasını vermediği hiçbir hastalığı yaratmamıştır onu bilen bildi bilmeyende bilmedi ( Ezhibil-be'se rabben'nasi eşfi ve enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame.)

Anlamı: Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın. Bu duayı ezberleyin inanın Allah yolunda herşey çok daha güzel
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Kronik prostat hastasıyım ama tedavi olumlu gidiyor

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

geçmiş olsun.saw palmetto hormonlar üzerinde olumsuz yönde etkilidir.yani hiç bir yan etkisi demek yanlış olur.
Eyupsab
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Eyupsab »

Hormanlar üzerinde etkilidir derken ne yönde etki eder
allyjean35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2001

Mesaj gönderen allyjean35 »

Ben 2 aydır kullanıyorum bende herhangi bi yan etkisi olmadı kullanılan ürün zaten çok eski ve köklü bı marka ve herhangi bi katkı yok içinde tamamen ham ve tamamen bitkisel ama bitkinin kendisi hormonel bozukluğa yol açıyorsa bilemem tekrardan geçmiş olsun hepinize
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

libidonuzu dusurur
Bilgin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Bilgin »

Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Saw palmetto BPH ( iyi huylu prostat buyumesi) icin faydali olabilir. Prostati küculttugu soylenmekte fakat dogrulugu tam.olarak kanitlanmis degil. Prostatite yani enfeksiyona faydasi oldugu gorulmemistir. Alfa reduktaz 5 enzimini inhibe eder ve dihidrotestosteronu bloke eder. Yani erkekliginizi azaltir, ostrojeni arttirir. Libidonuzu yerlerde surundurur. Zamaninda kullanmistim fayda gormedim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Pro2020 yazdı:
kadir yazdı:Saw palmetto BPH ( iyi huylu prostat buyumesi) icin faydali olabilir. Prostati küculttugu soylenmekte fakat dogrulugu tam.olarak kanitlanmis degil. Prostatite yani enfeksiyona faydasi oldugu gorulmemistir. Alfa reduktaz 5 enzimini inhibe eder ve dihidrotestosteronu bloke eder. Yani erkekliginizi azaltir, ostrojeni arttirir. Libidonuzu yerlerde surundurur. Zamaninda kullanmistim fayda gormedim.
Saç için propecia proscar veya saw palmetto kullanan çok kişi var forumlarda okumustum cogu kisi bende libido kaybi yapmadı diyor kişiye göre degisiyor sanirim yan etkileri propeciada yuzde 1 mi ne yaziyordu libidoya bndede etkilemisti
Onlar yaniltici bilgi veren sirketin adamlaridir. Bu bilimsel olarak kanitlanmis. Sac icin olanlarin iceriginde finasterid var. Memeleri buyutuyor, testis ve prostati kucultuyor kisacasi kadinlastiriyor. Gayler bu tür sac cikaricilari bu degisimler icin kullaniyorlar. Bilginiz olsun.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

allyjean35 yazdı:Arkadaşlar abilerim kardeşlerim ben bu hastalıkla 10 yıldır uğraştım bazen sıkıntılarım oldu bazen bosverdim çok antibiyotik içtim çok kür denedim gıda takviyeleri denedim brokoli denedim maydonoz denedim kısacası denemediğim kalmadı şimdi bir tedaviye başladım ve bunu kendim buldum kimseden ne para ne pul isterim belki birkaç kardeşimize faydamız dokunur Allah rızası için ben anlatayım durumu yeten en azından bı ay yapsın bunu öncelikle Solgar ürününün saw Palmetto berries ürününü aldım sabah öyle akşam kullanmaya başladım yanına ek olarak natures supreme markalı aynı şekilde bitkisel bir probiyotik olan takviyeyi aldım sabah ve akşam içmek üzere inanın kardeşlerim hiçbir yan etkisi yok iki ürününde toplam fiyatı 190 TL gibi bişey probiyotik sayesinde bağırsakların temizlenip içerideki baskıyı azalttım saw Palmetto sayesinde rahat idrar yapıp bitkisel bir tedavi süreci oluşturdum kendime fakat kardeşlerim bunun yanı sıra bu hastalık beni din'e yöneltti dualarımı eksik etmedim her sabah okudum sağlık şifa duamı ayreten şeker ve hamur işi gibi bağırsakları yoracak şeyleri bıraktım ve kardeşlerim en önemlisi perhiz yapmaya başladım 10 günde bir bosaliyorum ve şuan herşey yolunda Allah'ın izniyle kurtulacam gibi hissediyorum rabbim hepinize şifa versin hayırlı cumalariniz olsun inşallah ALLAH C.C şifasını vermediği hiçbir hastalığı yaratmamıştır onu bilen bildi bilmeyende bilmedi ( Ezhibil-be'se rabben'nasi eşfi ve enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame.)

Anlamı: Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın. Bu duayı ezberleyin inanın Allah yolunda herşey çok daha güzel
solgar saw palmetto işemeyi rahatlattımı
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

allyjean35 yazdı:Arkadaşlar abilerim kardeşlerim ben bu hastalıkla 10 yıldır uğraştım bazen sıkıntılarım oldu bazen bosverdim çok antibiyotik içtim çok kür denedim gıda takviyeleri denedim brokoli denedim maydonoz denedim kısacası denemediğim kalmadı şimdi bir tedaviye başladım ve bunu kendim buldum kimseden ne para ne pul isterim belki birkaç kardeşimize faydamız dokunur Allah rızası için ben anlatayım durumu yeten en azından bı ay yapsın bunu öncelikle Solgar ürününün saw Palmetto berries ürününü aldım sabah öyle akşam kullanmaya başladım yanına ek olarak natures supreme markalı aynı şekilde bitkisel bir probiyotik olan takviyeyi aldım sabah ve akşam içmek üzere inanın kardeşlerim hiçbir yan etkisi yok iki ürününde toplam fiyatı 190 TL gibi bişey probiyotik sayesinde bağırsakların temizlenip içerideki baskıyı azalttım saw Palmetto sayesinde rahat idrar yapıp bitkisel bir tedavi süreci oluşturdum kendime fakat kardeşlerim bunun yanı sıra bu hastalık beni din'e yöneltti dualarımı eksik etmedim her sabah okudum sağlık şifa duamı ayreten şeker ve hamur işi gibi bağırsakları yoracak şeyleri bıraktım ve kardeşlerim en önemlisi perhiz yapmaya başladım 10 günde bir bosaliyorum ve şuan herşey yolunda Allah'ın izniyle kurtulacam gibi hissediyorum rabbim hepinize şifa versin hayırlı cumalariniz olsun inşallah ALLAH C.C şifasını vermediği hiçbir hastalığı yaratmamıştır onu bilen bildi bilmeyende bilmedi ( Ezhibil-be'se rabben'nasi eşfi ve enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame.)

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim peki maydanoz ve brokoliyi nasıl kullanmışdın birde iyiye gittiğini nasıl anladın ağrı felanmı vardı
murti34

Mesaj gönderen murti34 »

herkese selam ben saw palmettoyu kullanıyorum iyi huylu prostat büyümesine karşı ama hiç bir faydasını görmedim ama yukarda belirtilen yan etkileride yaşamadım
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen orhan »