KUDRET NARI

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
jovenn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

KUDRET NARI

Mesaj gönderen jovenn »

5 yil once basladi bu hastalik bende o zmanlar cinsel ilskim olmadi bir anda basladi sadece spermde bol lokosit cikti.4 yil agrili cektim cok idrara cikma kesik idrar vs psikolojimi bozdu cok kez semptomlarda degisiiklik olsada asil sorun cok idrara cikma ve bitmeme ,idrardan sonra rahatlamama.Cogu doktora gittim cipra bana iyi gelmedi 1 aydan fazla ilac kullanmadim hic. Zafer oymana da 2016 yada 2015 gittim ilaclari kullandim fayda etmedi inanmayacaksiniz ama 2019 da midem rahatsizlandi kudret nari kullandim ev yapimi 4 yillik fermente olmus aldim bir aktardan sebebi kudret nari mi bilmiyorum ama semptimlari nerdeyse unuttum.Hastaligi etraftan duyuncq aklima geliyor tamamen kudret narina yuklemek istemiyorum ama baskada bir sey kullanmadim yaptiysa o yapti diye dusunuyorum cunku uzun sure 2 ay kullandim geceleri uyuyamazdim 1 saate 20 kere gittigim oluyordu bir ara kafayi yiycektim ne oldu kesildi bilmiyorum.Buraya en son 2 yil once girsim vefa adina aklima gelince yazmak istedim belki birine faydam olur hayir Dua eder cunku hastaligi yenenler artik kendini siliyor aslinda ben yendigimi dusunmuyorum ama inanilmaz sekilde son zamanlarda hic gece idrara cikmadim cok sogukta bile evim soguk Allahin takdiri diyorum bu iyilesme olmasaydi uzun antibiyotik baslayacaktim ama bir rahatlama oldu.Saygilarimla
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: KUDRET NARI

Mesaj gönderen kadir »

jovenn yazdı:5 yil once basladi bu hastalik bende o zmanlar cinsel ilskim olmadi bir anda basladi sadece spermde bol lokosit cikti.4 yil agrili cektim cok idrara cikma kesik idrar vs psikolojimi bozdu cok kez semptomlarda degisiiklik olsada asil sorun cok idrara cikma ve bitmeme ,idrardan sonra rahatlamama.Cogu doktora gittim cipra bana iyi gelmedi 1 aydan fazla ilac kullanmadim hic. Zafer oymana da 2016 yada 2015 gittim ilaclari kullandim fayda etmedi inanmayacaksiniz ama 2019 da midem rahatsizlandi kudret nari kullandim ev yapimi 4 yillik fermente olmus aldim bir aktardan sebebi kudret nari mi bilmiyorum ama semptimlari nerdeyse unuttum.Hastaligi etraftan duyuncq aklima geliyor tamamen kudret narina yuklemek istemiyorum ama baskada bir sey kullanmadim yaptiysa o yapti diye dusunuyorum cunku uzun sure 2 ay kullandim geceleri uyuyamazdim 1 saate 20 kere gittigim oluyordu bir ara kafayi yiycektim ne oldu kesildi bilmiyorum.Buraya en son 2 yil once girsim vefa adina aklima gelince yazmak istedim belki birine faydam olur hayir Dua eder cunku hastaligi yenenler artik kendini siliyor aslinda ben yendigimi dusunmuyorum ama inanilmaz sekilde son zamanlarda hic gece idrara cikmadim cok sogukta bile evim soguk Allahin takdiri diyorum bu iyilesme olmasaydi uzun antibiyotik baslayacaktim ama bir rahatlama oldu.Saygilarimla
Gecmis olsun kardesim...kudret narı iyi gelebilir, saymakla bitmeyen bir cok yarari bulunan bir bitkidir. Antibakterial, antiviral ve bagisiklik guclendirici oldugu bilinmekte. Sana iyi gelmis olabilir. İsteyenler deneyebilir tabiki...zarari ve yan etkisi yok.Paylasimin icin tskler.
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

"kudret nari kullandim ev yapimi 4 yillik fermente olmus aldim " bu kısım kafamı karıştırdı. kudred narı 4 yıl fermente mi edilmiş anlamadım. Aktardan aldığınız markalı bir şey miydi? Aç mı tok mu kullandınız. Kudret narı nı mide yanması ülser için derler daha çok , prostata da etki edebiliyor demek ki.
Gsmahmut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Gsmahmut »

muzdarip yazdı:"kudret nari kullandim ev yapimi 4 yillik fermente olmus aldim " bu kısım kafamı karıştırdı. kudred narı 4 yıl fermente mi edilmiş anlamadım. Aktardan aldığınız markalı bir şey miydi? Aç mı tok mu kullandınız. Kudret narı nı mide yanması ülser için derler daha çok , prostata da etki edebiliyor demek ki.
Uydu kanallarinda da bu kudret narın prostata ve sık idrara iyi geldiğini soyluyordular ama sattıkları macunu guvenipte almadim. Cunku genelde uydu kanallari dolandiricilar. AksuVital guvenilir bir marka ordan alıp denemek lazım aslında
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

kudret narı gastrit için kullanılan bir ürün.ben midem için çok kullandım.midede geçici bir rahatlama sağladı.kullanmayı bırakınca etkisi de bitti.iki türlüsü var.biri zeytinyağlı diğeri ise ballı.en etkili olanı zeytinyağlı olanıdır.eğer kullanırsanız hayatınızda yiyebileceğiniz en berbat ve en kötü kokulu şey olacaktır.benden söylemesi :) bende prostata da biraz faydalı olmuştu sanırım.ama ben arkadaş gibi düzenli kullanmadım.
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

Bu bromelain kaç gümde bir kullanmalıyız aç karnına nı tok mu
jovenn

Mesaj gönderen jovenn »

Zeytin yagli olanini kullanin bence .Kendinizde yapabilirsiniz int yapilisi var eski olunca daha etkli oldugunu soyledi benim aldigim aktar duzenli kullanij belki etkisi olur sekeri bile dusuyor kudret nari bagirsak kanseri mide yarasi ulser vs hepsinde etkili sabah aksam ac karinina bir kasik 2 ay kullandim hem midemi iylestirdi hemde dedigim gibi ama emin degilim kudret narinin prostatit e iyi geldigine sadece bu donemde bunu kullandim baska ilac ve hiv birnsey kullanmadim tahmin sadece.Birse mast azallttim buda etkili bence kadir Abin cok tesekkur ederim daha oncede cok faydalandim sizden Allah Razi olsun herkezin hayir Duasini aliyorsun sana ne kadar tesekkur etsek az.
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

jovenn yazdı:5 yil once basladi bu hastalik bende o zmanlar cinsel ilskim olmadi bir anda basladi sadece spermde bol lokosit cikti.4 yil agrili cektim cok idrara cikma kesik idrar vs psikolojimi bozdu cok kez semptomlarda degisiiklik olsada asil sorun cok idrara cikma ve bitmeme ,idrardan sonra rahatlamama.Cogu doktora gittim cipra bana iyi gelmedi 1 aydan fazla ilac kullanmadim hic. Zafer oymana da 2016 yada 2015 gittim ilaclari kullandim fayda etmedi inanmayacaksiniz ama 2019 da midem rahatsizlandi kudret nari kullandim ev yapimi 4 yillik fermente olmus aldim bir aktardan sebebi kudret nari mi bilmiyorum ama semptimlari nerdeyse unuttum.Hastaligi etraftan duyuncq aklima geliyor tamamen kudret narina yuklemek istemiyorum ama baskada bir sey kullanmadim yaptiysa o yapti diye dusunuyorum cunku uzun sure 2 ay kullandim geceleri uyuyamazdim 1 saate 20 kere gittigim oluyordu bir ara kafayi yiycektim ne oldu kesildi bilmiyorum.Buraya en son 2 yil once girsim vefa adina aklima gelince yazmak istedim belki birine faydam olur hayir Dua eder cunku hastaligi yenenler artik kendini siliyor aslinda ben yendigimi dusunmuyorum ama inanilmaz sekilde son zamanlarda hic gece idrara cikmadim cok sogukta bile evim soguk Allahin takdiri diyorum bu iyilesme olmasaydi uzun antibiyotik baslayacaktim ama bir rahatlama oldu.Saygilarimla
Ne kadar süre kullandın kudret narını
ahmetbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen ahmetbey »

Uydu kanallarında satılan dolandırıcı
jovenn

Mesaj gönderen jovenn »

2 ay kadar
jovenn

Mesaj gönderen jovenn »

Aktarlardan yada int organik yapan satan vat kendinizde yapabilirsiniz int tarifi var.