Ganoderma Lucidum mucizesi! İyileştim sayılır.

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
kolcak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Ganoderma Lucidum mucizesi! İyileştim sayılır.

Mesaj gönderen kolcak »

ozanvozan yazdı:Birde bu şikayetler var tabi bunlar ne olacak?

https://www.sikayetvar.com/gano-excel/g ... ilgisizlik
Bunlar i da ekleyelim.

https://www.sikayetvar.com/gano-excel
kolcak

Mesaj gönderen kolcak »

Arkadslar hepimiz de aynı değişik bakteri ve mantar çeşitleri olabiliyor.
Kullandığımız antibiyotikler de değişebiliyor.
Bu aynen bazı takviyeler için de geçerli olabilir.
Antibiyotik gibi kullanacağım tajviyekri dr doktorunuza danışmalıyız.
Bazi takviyelerde karacigeri ve böbrekleri yorabiliyor hatta zarar verebiliyor.
Zaten bazı antibiyotiklerden yorulmuş olan organlarımıza zararlı olabilir.

Kullanmamız gereken takviyeleri mutlaka eczaneden veya çok bilinen markaları güvenilir bir yerden almamız çok önemli.
antibiyotikdusmani

Mesaj gönderen antibiyotikdusmani »

:)
antibiyotikdusmani

Antibiyotik ile aldım hocam, antibiyotik bittikten sonra da aylarca kullandım. Reishi Gold ikişer taneden her 8 saatte bir toplam 6 tane. Ganoderma günde 3 kere dörder taneden günde 12 tane, rooibos çayı iki demlik poseti 1 litrede kaynatiyordum, cordy kapsül günde 3 kez 3 er taneden toplam 9 tane. Bolca su. Beslenmeye dikkat. Yürüyüş ve düzenli uykuyu da köy ustüne Allah'ın izniyle daha iyi olacaksın.
antibiyotikdusmani

Eczaneden alın o zaman siz arkadaşlar ne diyeyim :)
Followme

Mesaj gönderen Followme »

antibiyotikdusmani yazdı:Arkadaşlar bu bir bitki değil bir mantar, içeriğine bakarsanız 200'ün üzerinde aktif birleşen 40'ın üzerinde triterpen var. Hem antibakteriyel hem antienflamatuar etkisi var. Ben kimseyi inandırmak istemiyorum bu bir tercih meselesidir ben fayda gördüm buradaki tüm derttaş larımızın fayda görmesini canı gönülden isterim önyargı ile değil bilgi ile yaklaşalım.
Kardeşim bahsettiğin reishi mantarı kapsülünü kullandın nezmandan sonra fayda gördün, hangi semptomların vardıki iyileşme sağladı bunlarıda açıklarmısın.
Opyeni
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Opyeni »

antibiyotikdusmani yazdı:Arkadaşlar bu bir bitki değil bir mantar, içeriğine bakarsanız 200'ün üzerinde aktif birleşen 40'ın üzerinde triterpen var. Hem antibakteriyel hem antienflamatuar etkisi var. Ben kimseyi inandırmak istemiyorum bu bir tercih meselesidir ben fayda gördüm buradaki tüm derttaş larımızın fayda görmesini canı gönülden isterim önyargı ile değil bilgi ile yaklaşalım.
Bu mantardan bir kere kullandım 3 gün kustum bazi bünyelerde çok sert yan etkiler yaratıyor.Fda tarafından ilaçlarda kullanımı yasaklandı bilimsel olarakta karaciğer yetmezliği basta olmak üzere bir çok tan etkisinin olduğu kanıtlandı.
Opyeni

Mesaj gönderen Opyeni »

"Sık görülen yan etkileri, bulantı ve kusma (kemoterapi alanlarda önemli bir sorundur) ve 'fare zehiri' diye de bilinen 'warfarin' benzeri etki ile kanamaya yol açmasıdır.

Tedavi ile ilişkili en önemli sorunlardan bir diğeri de bu mantarın, daha önceden greyfurt suyunda da tanımlandığı şekilde karaciğer sitokrom enzimleri üzerinden etki ederek, kemoterapi veya beraberinde kullanılan bulantı önleyici ilaçların etkilerinin azalmasına neden olmasıdır.

Bulantı, kusmaya yol açması, kanama yan etkisi, kemoterapi ve diğer ilaçların etkilerini azaltma sorunları yüzünden özellikle kemoterapi ile beraber kullanılması, kemoterapiden önce ve/veya sonra alınması kesinlikle sakıncalıdır."

https://www.cnnturk.com/2008/saglik/12/ ... index.html
antibiyotikdusmani

Arkadaşlar o kusma bulantı çıban vs vucuttan atılan toksinin göstergesi. Bende de koca koca çıbanlar çıkardı prostatın izdusumune makatta.
antibiyotikdusmani

Başka da bir sıkıntı görmedim aylardır çok da enerjik hissediyorum.
Opyeni

Mesaj gönderen Opyeni »

"kanser tedavisinde kırmızı reishi mantarı tehlikesi!
pc spes isimli a.b.d. de gıda takviyesi ruhsatı ile prostat tedavisinde kullanılan bu ürün içeriğide 5 adet farklı madde bulunmaktadır.pc spes içeriğinde bulunan ganoderma gibi maddelerin ilaç hammaddesi olması dolayısıyla iptal edilmiştir. . pcspes ilaç içeriğindeki maddelerden bir tanesi ganoderma’ dır.bu yüzden de fda yasaklamıştır.piyasadan toplatmıştır .
herkes bu ürün için hiç bir yan etkisi yok demektedir özellikle bu ürünü sağlıksız koşullarda üreten firmalara bakarsanız şifa olmadığı hiç bir hastalık yoktur.bu kadar saçma sapan yalanlarla insanların son umutlarınıda sömürmektedirler.
türkiyenin tıp alanına sayısız doktor ve bilim insanı yetiştiren hacettepe ünivertesinin saygın üyelerinden prof.dr. ismail çelik açıklamasını aşagıda belirtmiştir ve mücadelesini vermektedir vermeyede devam edip bu umut tacirlerini yok edene kadar aralıksız devam edecektir.bu bilim insanları hiç bişi bilmiyolar da siz umut tacirleri çok şey biliyorsunuz .
bağışıklık sistemini kuvvetlendirici etkisi olduğu öne sürülen ”ganoderma lucidum (reishi)” ya da ”kırmızı reishi” olarak bilinen mantarın, kemoterapi alan hastalarda kullanılmasının sakıncalı olduğu belirtildi.
hacettepe üniversitesi (hü) iç hastalıkları ve medikal onkoloji uzmanı kanser epidemiyolojisi bilim uzmanı prof. dr. ismail çelik, aa muhabirine yaptığı açıklamada, ”kırmızı reishi” mantarının, bağışıklık sistemi zayıflayan kanser hastalarınca kullanımının arttığını ancak ancak bunun tedavi açısından tehlikeli sonuçlar doğurabileceğini söyledi.
ganoderma lucidum mantarının ”kadınlık hormonu” ve teratojen (ceninler üzerinde kanser yapıcı etki) olan dietilstilbestrol (des) maddesini içerdiğini anlatan çelik, ”bu maddeler, önceleri prostat kanseri tedavisinde kullanılmıştır. ancak 2002 yılında ilaç olarak kullanılması fda tarafından yasaklanmıştır. çünkü, piyasadan kaldırılan pc-spes ilacının içinde de bu mantardaki maddeler bulunuyordu” dedi.
-”yan etkisi olmadığı bilgisi yanlıştır”-
çelik, reishi mantarının kullanımına bağlı çeşitli ölüm vakaları olduğuna dikkati çekerek, ”bunun kullanımına bağlı, karaciğer yetmezliği ve arkasından ölümle sonuçlanan vakalar tıbbi literatürde bildirilmiştir” dedi.
bazı haberlerde reishi’nin yan etkisinin olmadığı yönündeki bilginin ”kesinlikle yanlış” olduğunu vurgulayan çelik, şunları kaydetti:
”sık görülen yan etkileri, bulantı ve kusma (kemoterapi alanlarda önemli bir sorundur) ve ‘fare zehiri’ diye de bilinen ‘warfarin’ benzeri etki ile kanamaya yol açmasıdır.

http://stabilyasam.com/…ishi-mantari-zararlari.html
Opyeni

Mesaj gönderen Opyeni »

Insanı enerjik hissettirdiği sadece bir iddiadır bilimsel bir kanıtı yoktur.Mide bulantısı kusma tansiyonu düşürmesi burun kanamasi gibi yan etkileri vardir ve bilimsel olarak kanitlanmistir bir dönem genital siğil hastaları için kullanımı tavsiye edilmiş once iyi gelmiş sonrasındada hastalıklar tekrar nuks etmiştir cok yuksek paralara satılan box setleri bulunan bu ürünün belkide burda son çare olarak ceplerindeki parayi verecek hasta arkadaşlarımız için bir seçenek dahi değildir.Virusler için bir etkisi olduğu söylenebilir ama enfeksiyonlar için yeterli dahi değildir.Bana göre sadece para tuzağıdır.
Msln

Mesaj gönderen Msln »

Antibiyotikdusmani sen fayda gorduguni dusunuyorsun. Tekrar söylüyorum, zafer beyin verdigi antibiyotikle bakteriler öldü. Prostat bellir sure istiyor toparlanmak duzelmek icin. Gecen bu dönemde reisi mantari kullanmissin sifayi ona yukluyorsun. Bircok insan zarar gormus reisi mantarından. Kimseye sebep olma bu kadar yan etkisi olan bir bitkiyi %100 iyi geldigini varsayarak onerme.
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

antibiyotikdusmani yazdı:Arkadaşlar o kusma bulantı çıban vs vucuttan atılan toksinin göstergesi. Bende de koca koca çıbanlar çıkardı prostatın izdusumune makatta.
Hocam nasıl kullanıyorsun doz olarak çayı hergünmü içiyorsun
antibiyotikdusmani

Annem 6 senedir kullanıyor bel fitigini bununla yendi valla daha bir sıkıntı Göremedik, check up tertemiz çıktı 32 senedir de sigara içer kendisi... Öyle zafer hocanın verdiği 2 kutu antibiyotik 4 tane iğne ile 9 aydır teşhis konamayan prostatit yenilseydi bu forum olmazdı burda şuan. İmzekken kardesim ben kullandığım dozlari yukarda paylaştım. Bolca su ile tüketilmesi önemli.
antibiyotikdusmani

Yüksek paralar demişsin :D komik sadece. PCR için 750 TL veriliyor burda! Ayrıca bunu devamli tekrarlayın deniyor. Ben de öğrenci adamım annem biraz destek çıktı ve kullandım çok da faydasını gördüm. Ürünler verdiği etkiye göre hiç de pahalı değil bence. Siz bilirsiniz arkadaşlar isteyen kullansın istemeyen kullanmasın ben herkesin şifa bulmasını canı gönülden isterim. Yazdığınız yan etkilerin hicbirini yasamadigim gibi herhangi bir yan etki de görmedim.
antibiyotikdusmani

Bilimsel olarak elbette karalayacaklar! Prostatitin bilimsel olarak çözümü antibiyotik kullanmak başka bir yolu yok! Peki yıllarca kullanılan o antibiyotikler bağırsakların karaciğerin anasını nasıl ağlatıyor bileniniz var mı? Peki bu antibiyotikleri kesince devamlı neden hastalık nüksediyor da biz iyileşemiyoruz bilen var mı? Dünya kadar kimyasal madde var içinde. Ben 2 kutu içtim sadece o bile nasıl sersemletmisti beni. İlaç firmaları karalama kampanyaları için milyon dolarlar ayırıyor insanların uyanmaması için! Bu bir ilaç değil besin takviyesi elbette sağlıklı insanlar kullansin diye çıkarılmış. Ancak o kadar etkili ki vucutu tarıyor patojeni bulup idrar ter diski kusma çıban vb yollarla vücuttan dışarı atıyor. Eğer bol su ile tuketmez yanında rooibos çayı tuketmezseniz toksini vücuttan idrar ve dışkı yerine çıban kusma vb yollarla atmaya çalışır. Kimi 2 gün kullandım ben midemi yaktı diyor sonra adam doktora bir gidiyor ki adamin midede zaten sıkıntı varmış ama belirti vermiyormuş. Zaten bu prostat da öyle. Hepimiz diyoruz ki ilişki sonucu öldü bilmem ne. Daha önceki ilişkilerde başlıyor sıkıntı aslında. Ama prostat patojenden tamamen şişip ödem yapıp belirti vermeye başlayınca gidiyoruz doktora hepimiz. Benim şikayetim ilişkinin hemen sonrası 2018 Haziran'da başladı ama tahminim 2017 Ocak ayında korunmasız ve adet donemindeki bir hatunla ilişkiye girmiştim. Muhtemelen orda başladı bende çünkü idrar çıkışında iğne batması falan hissediyordum böyle ama ereksiyon sorunum ya da prostat bölgesi'nde sıkıntım yoktu. Antibiyotikle iyilestin diyen arkadaşlar en az 1-2 ay antibiyotik kullanmak gerekir bu hastalikta ben 1 hafta belki kullandım. Sadece 1 kutu tetradoks 1 kutu tarivid. Ve iki ay boyunca sikayetlerimde hiçbir azalma olmadı. Ne zaman ürünleri kullanmaya başladım o zaman çok rahatladım...
Opyeni

Mesaj gönderen Opyeni »

antibiyotikdusmani yazdı:Bilimsel olarak elbette karalayacaklar! Prostatitin bilimsel olarak çözümü antibiyotik kullanmak başka bir yolu yok! Peki yıllarca kullanılan o antibiyotikler bağırsakların karaciğerin anasını nasıl ağlatıyor bileniniz var mı? Peki bu antibiyotikleri kesince devamlı neden hastalık nüksediyor da biz iyileşemiyoruz bilen var mı? Dünya kadar kimyasal madde var içinde. Ben 2 kutu içtim sadece o bile nasıl sersemletmisti beni. İlaç firmaları karalama kampanyaları için milyon dolarlar ayırıyor insanların uyanmaması için! Bu bir ilaç değil besin takviyesi elbette sağlıklı insanlar kullansin diye çıkarılmış. Ancak o kadar etkili ki vucutu tarıyor patojeni bulup idrar ter diski kusma çıban vb yollarla vücuttan dışarı atıyor. Eğer bol su ile tuketmez yanında rooibos çayı tuketmezseniz toksini vücuttan idrar ve dışkı yerine çıban kusma vb yollarla atmaya çalışır. Kimi 2 gün kullandım ben midemi yaktı diyor sonra adam doktora bir gidiyor ki adamin midede zaten sıkıntı varmış ama belirti vermiyormuş. Zaten bu prostat da öyle. Hepimiz diyoruz ki ilişki sonucu öldü bilmem ne. Daha önceki ilişkilerde başlıyor sıkıntı aslında. Ama prostat patojenden tamamen şişip ödem yapıp belirti vermeye başlayınca gidiyoruz doktora hepimiz. Benim şikayetim ilişkinin hemen sonrası 2018 Haziran'da başladı ama tahminim 2017 Ocak ayında korunmasız ve adet donemindeki bir hatunla ilişkiye girmiştim. Muhtemelen orda başladı bende çünkü idrar çıkışında iğne batması falan hissediyordum böyle ama ereksiyon sorunum ya da prostat bölgesi'nde sıkıntım yoktu. Antibiyotikle iyilestin diyen arkadaşlar en az 1-2 ay antibiyotik kullanmak gerekir bu hastalikta ben 1 hafta belki kullandım. Sadece 1 kutu tetradoks 1 kutu tarivid. Ve iki ay boyunca sikayetlerimde hiçbir azalma olmadı. Ne zaman ürünleri kullanmaya başladım o zaman çok rahatladım...
Her ilacın yan etkisi var ben antibiyotikle iyi oldum.Antobiyotigin yan etkilerinden sadece bağırsak problemi kaldı o da zamanla iyileşecek.Kronik Enfeksiyon çeşitleri sadece prostata özgü değil bir çok organda bu kronik enfeksiyonlar var ve çözümü antibiyotik.Senin içtiğin şeylerde iyileşmiş olman bence sadece psikolojik ayrıca ben sana bilimsel dayanağı olan bir şeyle konuşuyorum sen Öğretim üyesi bir prof. Basına verdiği açıklamaya karalama diyecek kadar Bu bitkileri savunuyorsun burda yanlış yönlendirme yapıyorsun o mantar zararlı bir çok örneğide var hatta bazı bünyelerde çok ters yan etkiler yapıyor.Çayda sorun yok ama oda iyileşmeye yetmez.Yani bir şeyi bizde savunuyoruz bazen ama sanki bizim kendi malımız gibi değil.
Opyeni

Mesaj gönderen Opyeni »

antibiyotikdusmani yazdı:Yüksek paralar demişsin :D komik sadece. PCR için 750 TL veriliyor burda! Ayrıca bunu devamli tekrarlayın deniyor. Ben de öğrenci adamım annem biraz destek çıktı ve kullandım çok da faydasını gördüm. Ürünler verdiği etkiye göre hiç de pahalı değil bence. Siz bilirsiniz arkadaşlar isteyen kullansın istemeyen kullanmasın ben herkesin şifa bulmasını canı gönülden isterim. Yazdığınız yan etkilerin hicbirini yasamadigim gibi herhangi bir yan etki de görmedim.
Sen istiyorunda biz istemiyormuyuz ben iyileseli 1 yıl oldu hala burdayım bu mantar zararlı diyorum halada sözümün arkasındayım.Dün gelmedim buraya benimde burda telefonla akıl aldığım abilerim ve yine telefonla bile yardımcı olmaya çalıştığım bir sürü hasta arkadaşımız var ve bunlar ıçinden iyi olanlarda var
antibiyotikdusmani

Gano excelin ürünlerini kullandın ve zarar mı gördün arkadaşım açık konuş. 300 çeşit kırmızı reishi mantarı var. Firma sahibi bitki bilimci ve bu mantarın en faydalı 6 çeşidinden bir ekstrat çıkarmış mantarın özü yani. Arkasında 12 yıllık ARGE çalışması var, hala da ARGEye devam ediyor firma. Dediğim gibi reishi mantarı var reishi mantarı var. Kebapçılarin hepsi aynı kalitede değil. Kiminde yersin müptelası olursun kiminde yersin zehirlenir hastanelik olursun. Saygılarımla opyeni kardeşim...
Followme

Mesaj gönderen Followme »

Birde bilimsel çalışma var deniliyor lakin ilaç firmaları hiçbir zaman tam iyileştirme sağlayan ilaç üretimi yapmıyor buda bir gerçek.
Kas gevşetici, ağrı kesici, böbrek hapları, miğren hapları, ağır kortizon iğneleri vs vs hangisi tamamen iyileştirme sağlıyor hiçbiride.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

anlatılan ürün saadet zincirinin muadili olan bir kuruluşun ürünü.önce ürünlerini alacak kurban bulurlar.sonra bu kurbanların başka kurbanlar getirmesini sağlarlar.kişiler getirdikleri kurban başına kar payı alır.(bizzat bu kuruluşta çalışmış bir arkadaşım vardı) bu ürünlerin de faydası var mı yok mu bilimsel olarak kanıtlanmış değil.tamamen uydurmasyon yani.bir gün karaciğer yetmezliğinden dolayı organ arayışı içerisinde bulabilirsiniz kendinizi.arkadaşa fayda sağlamış olabilir.zaten kendisi antibiyotikte kullanmış.bu gibi durumları çok yaşadık.antibiyotik sonrası iyileşme biraz zaman alabiliyor.iyileşmeyecek prostata ise ne antibiyotik fayda ediyor ne de bitkisel ürün.

kısacası mantar filan hikaye.toksin atma olayı da hikaye.arkadaş ne şekilde fayda görmüş bilemiyoruz.o da kendince haklıdır.yaşadığı iyileşmeyi kendisi bu ürüne bağlayabilir.ama biz bağlayamayız.prostata etki eden gıda takviyeleri ise; polen, sawpalmetto, quercetin'dir.
bakbak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen bakbak »

antibiyotikdusmani yazdı:Bilimsel olarak elbette karalayacaklar! Prostatitin bilimsel olarak çözümü antibiyotik kullanmak başka bir yolu yok! Peki yıllarca kullanılan o antibiyotikler bağırsakların karaciğerin anasını nasıl ağlatıyor bileniniz var mı? Peki bu antibiyotikleri kesince devamlı neden hastalık nüksediyor da biz iyileşemiyoruz bilen var mı? Dünya kadar kimyasal madde var içinde. Ben 2 kutu içtim sadece o bile nasıl sersemletmisti beni. İlaç firmaları karalama kampanyaları için milyon dolarlar ayırıyor insanların uyanmaması için! Bu bir ilaç değil besin takviyesi elbette sağlıklı insanlar kullansin diye çıkarılmış. Ancak o kadar etkili ki vucutu tarıyor patojeni bulup idrar ter diski kusma çıban vb yollarla vücuttan dışarı atıyor. Eğer bol su ile tuketmez yanında rooibos çayı tuketmezseniz toksini vücuttan idrar ve dışkı yerine çıban kusma vb yollarla atmaya çalışır. Kimi 2 gün kullandım ben midemi yaktı diyor sonra adam doktora bir gidiyor ki adamin midede zaten sıkıntı varmış ama belirti vermiyormuş. Zaten bu prostat da öyle. Hepimiz diyoruz ki ilişki sonucu öldü bilmem ne. Daha önceki ilişkilerde başlıyor sıkıntı aslında. Ama prostat patojenden tamamen şişip ödem yapıp belirti vermeye başlayınca gidiyoruz doktora hepimiz. Benim şikayetim ilişkinin hemen sonrası 2018 Haziran'da başladı ama tahminim 2017 Ocak ayında korunmasız ve adet donemindeki bir hatunla ilişkiye girmiştim. Muhtemelen orda başladı bende çünkü idrar çıkışında iğne batması falan hissediyordum böyle ama ereksiyon sorunum ya da prostat bölgesi'nde sıkıntım yoktu. Antibiyotikle iyilestin diyen arkadaşlar en az 1-2 ay antibiyotik kullanmak gerekir bu hastalikta ben 1 hafta belki kullandım. Sadece 1 kutu tetradoks 1 kutu tarivid. Ve iki ay boyunca sikayetlerimde hiçbir azalma olmadı. Ne zaman ürünleri kullanmaya başladım o zaman çok rahatladım...
dünyadaki herşeyin bir çalışma mekanizmasi vardır ve teknik açıklaması vardır ama senin agzindan hep ayni sey çıkıyor tum hastalıklara çare, vücudu tarıyor bilmem ne. vücudu taramak ne demek, teknik açıklaması nedir bu ürün nasil çalışıyor? ayrıca fıtık dediğin şey fiziksel bir bozukluk bunu o ilaç nasil düzeltir kemiği mi egiyor bukuyor? anneniz 6 yıl niye kullandi belli ki bir işe yaramıyor ki 6 yıl kullaniyor hala.

böyle boş şeylerle zamanınızı harcamayin sene olmuş 2019
.
Opyeni

Mesaj gönderen Opyeni »

antibiyotikdusmani yazdı:Gano excelin ürünlerini kullandın ve zarar mı gördün arkadaşım açık konuş. 300 çeşit kırmızı reishi mantarı var. Firma sahibi bitki bilimci ve bu mantarın en faydalı 6 çeşidinden bir ekstrat çıkarmış mantarın özü yani. Arkasında 12 yıllık ARGE çalışması var, hala da ARGEye devam ediyor firma. Dediğim gibi reishi mantarı var reishi mantarı var. Kebapçılarin hepsi aynı kalitede değil. Kiminde yersin müptelası olursun kiminde yersin zehirlenir hastanelik olursun. Saygılarımla opyeni kardeşim...
Evet bir kere en iyisi olanından marka vermeyim ictim 3 gün kustum sonra bunu araştırdım belli bünyelerde bunu yapıyormuş.Kaldı ki bunun zaten prostatı iyileştirmesi mümkün değil yok sivilce ve bazen kusma mikrobu dışarı atmadan olur gibi bir açıklama varsa o da düpe düz saçmalıktır.Bu urun prostatı iyileştirmez hatta şöyle soyleyim hiç bir işe yaramaz o konuda.Sende psikolojik etki yapmış yada denk gelmiş.Bir şeyi körü körüne savunan fanatikler gibisin.Bende bu konuyu okuyan arkadaşlara diyorum ki bu ürüne para verilen para çöpe atılmış paradır.
red

Mesaj gönderen red »

Kullanılan antibiyotikler enfeksiyonu bitirdikten sonra prostatın iyileşmesi Zaman alıyor. Bu süreçte kişi başka şeyler de deniyor ve iyileşince bu şeylere yoruyor. Sizin iyileşmenizi sağlayan mantar falan değil bence Zaman'ında aldığınız antibiyotik tedavisi.