Ganoderma Lucidum mucizesi! İyileştim sayılır.

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
antibiyotikdusmani
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Ganoderma Lucidum mucizesi! İyileştim sayılır.

Mesaj gönderen antibiyotikdusmani »

Arkadaşlar Ganoderma Lucidum ile iyileştim sayılır. Yanında etkileşime girmesi için rooibos çayı da içtim. Şu aralar hiç olmadığım kadar iyiyim. 15 aydır bu hastalığı çekiyordum. Zafer hocada 8-10 lökosit çıkmıştı bir kutu tarivid bir kutu tetradoks 4 tane genta 160 mg iğne kullandım. Ama ağrılarım hiç geçmedi. Taa ki Ganoderma Lucidum ve rooibos çayını beraber kullanmaya başlayana kadar. Çok güçlü bir antibakteriyel ve antienflamatuar. Bağışıklık sistemini de güçlendiriyor ve beyin gibi prostat gibi kanlanmasi zor alanlara bile nüfus edebiliyor. İlk kullanmaya başladığımda makat bölgesinde kocaman bir çıban çıkarmıştı. Çıbanı patlatıp bol su içtim. Ve gerçekten en büyük rahatlamayi o zaman sağladım. İsteyenler özelden yazsın hikayemi detaylı olarak paylasabilirim 23 yaşındayım, şikayetler ilişki sonrası başladı.
Followme

Re: Ganoderma Lucidum mucizesi! İyileştim sayılır.

Mesaj gönderen Followme »

Kardeşim ürünü kapsül olarakmı kullandın?
Reişhi mantarı olarak geçiyor demi ismi.
Followme

Mesaj gönderen Followme »

Merhaba hangi şikayetlerin vardıda iyi geldi mesela?
antibiyotikdusmani

Evet, özelden yazın isterseniz araşalim, herkesin bu illetten kurtulmasını canı gönülden isterim...
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Msln »

Niye ozelden yazalim. Burasi bir forum. Herkes ayni hastalıktan muzdarip. Madem ki sayfadasin herkesle paylas ne söyleyeceksen.
ozanvozan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ozanvozan »

Kimseye güvenim kalmadı açıkçası siteyi keşfeden tüm UMUT tacirleri şunu kullandım iyileştim bunu kullandım iyileştim diyerek ürün pazarlıyor delil görmeden inanmam burdan ne kimyager Şükrü beyler ne Burak Uludağ’lar geçti ...
antibiyotikdusmani

Arkadaşlar sizi çok iyi anlıyorum. Herhangi bir ürün satıcısı değilim. şu an çok uykum var yatacağım yarın bu başlık altına detaylı bir biçimde sürecimi ve ürünlerden gördüğüm faydayı anlatacağım. Bununla alakalı ciddi bilimsel çalışmalar var ben kronik prostatit rahatsızlığımı büyük oranda bunun sayesinde aştım sayılır. Prostat büyümesi ve prostat kanseri ile alakalı da ciddi ürün sonuçlarına şahitlik ettim. Elbette bu ürünler ilaç değil ancak antibiyotiklerinize ek olarak düzenli bir biçimde birkaç ay kullandığınızda o farkı hissediyorsunuz.
kolcak

Mesaj gönderen kolcak »

Bu madde hakkında bilimsel çalışma özetidir çeşitli yan etkileri olabilir.
Doktora danışarak kullanilmasi daha doğru olur.
..............
Ganoderma lucidum (GL), antik çağlardan beri çeşitli enfeksiyonların tedavisi için geleneksel bir ilaç olarak kullanılan bir mantardır. Bu çalışmanın, GL'nin Staphylococcus aureus, Enterococcus faecalis, Listeria monocytogenes, Klebsiella pneumoniae, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Candida albicans, Candida glabrata, Candida krus, Candida albicans, Candida albicans, Candida albicans, Candidacoccus aureus'a karşı antimikrobiyal aktivite potansiyelini araştırması amaçlanmıştır. Ayrıca, GL'nin toksisite potansiyelinin değerlendirilmesi amaçlanmıştır. Antimikrobiyal aktiviteler mikrobroth dilüsyon yöntemi kullanılarak tarandı. Toksisite çalışmaları ile ilgili olarak, sitotoksisite, NIH3T3 hücre hatlarına karşı XTT metodu kullanılarak değerlendirilmiş, genotoksisite çalışması ise Ames MPF 98/100 mutajenlik analizi ile yapılmıştır. Elde edilen veriler, test edilen mikroorganizmalara karşı ekstrenin minimum inhibitör konsantrasyon değerlerinin 200 ila 400μg / ml arasında olduğunu göstermiştir. Ganoderma lucidum uygulamaları ile ilgili hiçbir sitotoksik aktivite gözlenmedi. Bununla birlikte, Ames testinin sonuçları, TA98'e karşı metabolik aktivasyon ile genetik bir hasara işaret etti. En yüksek konsantrasyonda (5mg / ml) ekstrakt baz çizgisi üzerinde önemli ölçüde 2.71 kat artış gösterdi. (P <0.05). Sonuç olarak, önemli antimikrobiyal etki potansiyeline rağmen, Ganoderma lucidum genotoksisite potansiyeli nedeniyle dikkatli kullanılmalıdır. En yüksek konsantrasyonda (5mg / ml) ekstrakt baz çizgisi üzerinde önemli ölçüde 2.71 kat artış gösterdi. (P <0.05). Sonuç olarak, önemli antimikrobiyal etki potansiyeline rağmen, Ganoderma lucidum genotoksisite potansiyeli nedeniyle dikkatli kullanılmalıdır. En yüksek konsantrasyonda (5mg / ml) ekstrakt baz çizgisi üzerinde önemli ölçüde 2.71 kat artış gösterdi. (P <0.05). Sonuç olarak, önemli antimikrobiyal etki potansiyeline rağmen, Ganoderma lucidum genotoksisite potansiyeli nedeniyle dikkatli kullanılmalıdır.
kolcak

Mesaj gönderen kolcak »

Piyasada satılan sahte takviyelerin en başında gelenlerden biridir bu nedenle kullanmak isteyen arkadaşlar eczaneden veya doktorun tavsiye edeceği bir yerden temin etmelerinde fayda var.
Başlığı açan arkadaşımız da etkisini gördüğüne göre mutlaka bir eczane den temin etmiştir.
mebay

Mesaj gönderen mebay »

Soyle bir yazi okudum bilemedimm

son zamanlarda eczanelerde reklamları dönmeye başlamış olan mantar. hakkında şöyle bir şeyler karalanmış, okumakta fayda var gibi.

"kanser tedavisinde kırmızı reishi mantarı tehlikesi!
pc spes isimli a.b.d. de gıda takviyesi ruhsatı ile prostat tedavisinde kullanılan bu ürün içeriğide 5 adet farklı madde bulunmaktadır.pc spes içeriğinde bulunan ganoderma gibi maddelerin ilaç hammaddesi olması dolayısıyla iptal edilmiştir. . pcspes ilaç içeriğindeki maddelerden bir tanesi ganoderma’ dır.bu yüzden de fda yasaklamıştır.piyasadan toplatmıştır .
herkes bu ürün için hiç bir yan etkisi yok demektedir özellikle bu ürünü sağlıksız koşullarda üreten firmalara bakarsanız şifa olmadığı hiç bir hastalık yoktur.bu kadar saçma sapan yalanlarla insanların son umutlarınıda sömürmektedirler.
türkiyenin tıp alanına sayısız doktor ve bilim insanı yetiştiren hacettepe ünivertesinin saygın üyelerinden prof.dr. ismail çelik açıklamasını aşagıda belirtmiştir ve mücadelesini vermektedir vermeyede devam edip bu umut tacirlerini yok edene kadar aralıksız devam edecektir.bu bilim insanları hiç bişi bilmiyolar da siz umut tacirleri çok şey biliyorsunuz .
bağışıklık sistemini kuvvetlendirici etkisi olduğu öne sürülen ”ganoderma lucidum (reishi)” ya da ”kırmızı reishi” olarak bilinen mantarın, kemoterapi alan hastalarda kullanılmasının sakıncalı olduğu belirtildi.
hacettepe üniversitesi (hü) iç hastalıkları ve medikal onkoloji uzmanı kanser epidemiyolojisi bilim uzmanı prof. dr. ismail çelik, aa muhabirine yaptığı açıklamada, ”kırmızı reishi” mantarının, bağışıklık sistemi zayıflayan kanser hastalarınca kullanımının arttığını ancak ancak bunun tedavi açısından tehlikeli sonuçlar doğurabileceğini söyledi.
ganoderma lucidum mantarının ”kadınlık hormonu” ve teratojen (ceninler üzerinde kanser yapıcı etki) olan dietilstilbestrol (des) maddesini içerdiğini anlatan çelik, ”bu maddeler, önceleri prostat kanseri tedavisinde kullanılmıştır. ancak 2002 yılında ilaç olarak kullanılması fda tarafından yasaklanmıştır. çünkü, piyasadan kaldırılan pc-spes ilacının içinde de bu mantardaki maddeler bulunuyordu” dedi.
-”yan etkisi olmadığı bilgisi yanlıştır”-
çelik, reishi mantarının kullanımına bağlı çeşitli ölüm vakaları olduğuna dikkati çekerek, ”bunun kullanımına bağlı, karaciğer yetmezliği ve arkasından ölümle sonuçlanan vakalar tıbbi literatürde bildirilmiştir” dedi.
bazı haberlerde reishi’nin yan etkisinin olmadığı yönündeki bilginin ”kesinlikle yanlış” olduğunu vurgulayan çelik, şunları kaydetti:
”sık görülen yan etkileri, bulantı ve kusma (kemoterapi alanlarda önemli bir sorundur) ve ‘fare zehiri’ diye de bilinen ‘warfarin’ benzeri etki ile kanamaya yol açmasıdır.
tedavi ile ilişkili en önemli sorunlardan bir diğeri de bu mantarın, daha önceden greyfurt suyunda da tanımlandığı şekilde karaciğer sitokrom enzimleri üzerinden etki ederek, kemoterapi veya beraberinde kullanılan bulantı önleyici ilaçların etkilerinin azalmasına neden olmasıdır.
bulantı, kusmaya yol açması, kanama yan etkisi, kemoterapi ve diğer ilaçların etkilerini azaltma sorunları yüzünden özellikle kemoterapi ile beraber kullanılması, kemoterapiden önce ve/veya sonra alınması kesinlikle sakıncalıdır.” (aa)
editör : japonya dahil hiç bir ülkede bu mantara ilaç veya besin olarak hiç bir ruhsat verilmemiştir.şifa olarak kabul eden herhangi bir ülke yoktur.alınan bir ruhsat,belge de yoktur.eğer var ise yayınlayın hep birlikte görelim.gösterdikleri izin belgesi şifası ile ilgili değildir.ambalaj yaptıkları yer ile ilgili aldıkları sıradan imalat belgeleridir.bu mantarı hiç bir zaman ilaç olarak satamazlar.
not: reishi mantarı fda (a.b.d. ilaç ve gıda dairesi) göre tehlikeli ve öldürücüdür."
kolcak

Mesaj gönderen kolcak »

mebay yazdı:Soyle bir yazi okudum bilemedimm

son zamanlarda eczanelerde reklamları dönmeye başlamış olan mantar. hakkında şöyle bir şeyler karalanmış, okumakta fayda var gibi.

"kanser tedavisinde kırmızı reishi mantarı tehlikesi!
pc spes isimli a.b.d. de gıda takviyesi ruhsatı ile prostat tedavisinde kullanılan bu ürün içeriğide 5 adet farklı madde bulunmaktadır.pc spes içeriğinde bulunan ganoderma gibi maddelerin ilaç hammaddesi olması dolayısıyla iptal edilmiştir. . pcspes ilaç içeriğindeki maddelerden bir tanesi ganoderma’ dır.bu yüzden de fda yasaklamıştır.piyasadan toplatmıştır .
herkes bu ürün için hiç bir yan etkisi yok demektedir özellikle bu ürünü sağlıksız koşullarda üreten firmalara bakarsanız şifa olmadığı hiç bir hastalık yoktur.bu kadar saçma sapan yalanlarla insanların son umutlarınıda sömürmektedirler.
türkiyenin tıp alanına sayısız doktor ve bilim insanı yetiştiren hacettepe ünivertesinin saygın üyelerinden prof.dr. ismail çelik açıklamasını aşagıda belirtmiştir ve mücadelesini vermektedir vermeyede devam edip bu umut tacirlerini yok edene kadar aralıksız devam edecektir.bu bilim insanları hiç bişi bilmiyolar da siz umut tacirleri çok şey biliyorsunuz .
bağışıklık sistemini kuvvetlendirici etkisi olduğu öne sürülen ”ganoderma lucidum (reishi)” ya da ”kırmızı reishi” olarak bilinen mantarın, kemoterapi alan hastalarda kullanılmasının sakıncalı olduğu belirtildi.
hacettepe üniversitesi (hü) iç hastalıkları ve medikal onkoloji uzmanı kanser epidemiyolojisi bilim uzmanı prof. dr. ismail çelik, aa muhabirine yaptığı açıklamada, ”kırmızı reishi” mantarının, bağışıklık sistemi zayıflayan kanser hastalarınca kullanımının arttığını ancak ancak bunun tedavi açısından tehlikeli sonuçlar doğurabileceğini söyledi.
ganoderma lucidum mantarının ”kadınlık hormonu” ve teratojen (ceninler üzerinde kanser yapıcı etki) olan dietilstilbestrol (des) maddesini içerdiğini anlatan çelik, ”bu maddeler, önceleri prostat kanseri tedavisinde kullanılmıştır. ancak 2002 yılında ilaç olarak kullanılması fda tarafından yasaklanmıştır. çünkü, piyasadan kaldırılan pc-spes ilacının içinde de bu mantardaki maddeler bulunuyordu” dedi.
-”yan etkisi olmadığı bilgisi yanlıştır”-
çelik, reishi mantarının kullanımına bağlı çeşitli ölüm vakaları olduğuna dikkati çekerek, ”bunun kullanımına bağlı, karaciğer yetmezliği ve arkasından ölümle sonuçlanan vakalar tıbbi literatürde bildirilmiştir” dedi.
bazı haberlerde reishi’nin yan etkisinin olmadığı yönündeki bilginin ”kesinlikle yanlış” olduğunu vurgulayan çelik, şunları kaydetti:
”sık görülen yan etkileri, bulantı ve kusma (kemoterapi alanlarda önemli bir sorundur) ve ‘fare zehiri’ diye de bilinen ‘warfarin’ benzeri etki ile kanamaya yol açmasıdır.
tedavi ile ilişkili en önemli sorunlardan bir diğeri de bu mantarın, daha önceden greyfurt suyunda da tanımlandığı şekilde karaciğer sitokrom enzimleri üzerinden etki ederek, kemoterapi veya beraberinde kullanılan bulantı önleyici ilaçların etkilerinin azalmasına neden olmasıdır.
bulantı, kusmaya yol açması, kanama yan etkisi, kemoterapi ve diğer ilaçların etkilerini azaltma sorunları yüzünden özellikle kemoterapi ile beraber kullanılması, kemoterapiden önce ve/veya sonra alınması kesinlikle sakıncalıdır.” (aa)
editör : japonya dahil hiç bir ülkede bu mantara ilaç veya besin olarak hiç bir ruhsat verilmemiştir.şifa olarak kabul eden herhangi bir ülke yoktur.alınan bir ruhsat,belge de yoktur.eğer var ise yayınlayın hep birlikte görelim.gösterdikleri izin belgesi şifası ile ilgili değildir.ambalaj yaptıkları yer ile ilgili aldıkları sıradan imalat belgeleridir.bu mantarı hiç bir zaman ilaç olarak satamazlar.
not: reishi mantarı fda (a.b.d. ilaç ve gıda dairesi) göre tehlikeli ve öldürücüdür."
Solgar,Now,GNC,Swanson gibi bir-çok U.S.A şirketi tarafından üretilip satılmaktadır.
Yan etkilerinin olduğu doğrudur.
Türkiye ve avrupa ülkelerinde eczanelerde gıda takviyesi olarak satılıyor.
kolcak

Mesaj gönderen kolcak »

Bu mantarı çiğ olarak slip kullananlar var bu çok tehlike li.
Imsinuclari hakkı da internetten alıntıdır.
Star gazetesi....
Ganoderma (Reişi) mantarı: Ölümsüzlük mantarı denilen reişi mantarının ölümlere yol açtığı saptandı. Kaynatılmış mantarı 1-2 ay boyunca kullanan iki kişi sarılığa bağlı olarak hayatlarını kaybetti. Boğazda kuruluk ile burun kanaması gözlemlendi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Arkadaşlar kaş yapayim derken göz cikarmayin. Kullanacaginiz nesneyi iyi arastirin.
antibiyotikdusmani

Dünyada pek çok kırmızı reishi mantarı üreticisi var arkadaşlar. Türkiye'de Denizli'de üretiliyor tozunun kilosu 300 liraya satan dolandırıcılar var. Doğadaki ile birebir üretip bu iş üzerine 12 yıl arge çalışması yapmış, gözünü kar hırsı bürümüş Amerikan firması değil bir bitki bilimci olan profesör doktor mr. Leow son seng in firması olan Gano Excel den alıyorum ürünleri eczanede bulunmuyor. Network marketing yoluyla Türkiye'ye girdi. 10 yıldır da Türkiye'de. eczanede satılan ları falan bilmem ama dünya kırmızı reishi mantarı pazarının yüzde seksen üçü bu firmaya ait. ben düzenli bir şekilde düzenli dozlarda kullandım ve fayda gördüm. Sadece prostat için değil şeker hastalığından tutunun kanserle mücadele kadar bu firmanın ürünleri gerçekten çok etkili. ben kimseye hiçbir şey satmıyorum ben de eğer kullanacaksanız, tıpkı sizin gibi internet üzerinden kendime sipariş ediyorum bu kadar. ayrıca bu firmanın ürettiği kırmızı reishi mantarının etkisinin artırılabilmesi için çalışmalar devam etmekte halihazırda reishi mantarının etkisini 10 katına çıkaran Gold serisini de Türkiye'ye getirmişler. hatta firmanın kurucusu kırmızı reishi mantarı ile bütün hastalıkları tedavi edebileceği bir hastane bile kurmuş özbekistan'da. Yani kırmızı reishi mantarı var ,kırmızı reishi mantarı var. bütün kebapçılar bütün dönerciler bütün çorbacılar bir olmadığı gibi bütün kırmızı reishi mantarı üreticileri de aynı değil. adamların kurduğu tesisi üstünden uçak bile geçmiyor ekvatora yakın bölgede kurmuşlar hususi. Verdiği etkiye göre de fiyatları uygun buldum ben. gidip bir doktorla sınıf sohbet etmek için 150 lira muayene parası ödeyip 120 lira prostat masajına para ödeyip 750 lira PCR yaptırıp dünya kadar paralar döktüm. Hem de şu öğrenci halimle. Ürünleri düzenli bir şekilde kullandığım Zaman ki rahatlama anlatılmaz arkadaşlar.
antibiyotikdusmani

Ürünleri çiğ mantar olarak alıp hoşlamıyorsunuz arkadaşlar tabii ki. Firma bunu kapsül halinde satıyor dışı sığır jelatini içi kırmızı reishi mantarının özünün tozu.
antibiyotikdusmani

Gelelim benim sürecime. Haziran 2018'de Eskişehir'e bir tane karının yanına gittim. 1 hafta boyunca beraber kaldık onun evinde. İlk gün birlikte olduk herhangi bir sorun yoktu. İkinci gün biraz alkol aldık. Ve ben boşaldıktan sonra da ona girip çıkmaya devam ettim. Daha sonra kadın artık Yeter çık boşaldım deyince ben de çıktım. Sonra lavaboya bir gittim ki arkadaşlar. Penisim kaskatı kesilmiş şişmiş. Kıza götüm ağrıyor diyordum hatta benimle dalga geçiyordu. Penis kırığından şüphelendim ama penis kırığı ile alakalı bir şey çıkmadı. Daha sonra hepinizin yaşadığı o süreci yaşadım. Doktor doktor gezdim penil doppler ultrason ile çekildim. hatta bunun sonucunda priapizm geçirdim az daha erkeklik elden gidiyordu. Penisime iğneler batırıp ereksiyonu o şekilde sonlandırdılar. 2018 Haziran'da 2019 mart'a kadar tam 9 ay boyunca bana teşhisi koyamadı hiçbir doktor. En son doktorun bir tanesi sen varikoselsin dedi. Ameliyat olacaksın falan dedi ben dedim ki benim testislerimde hiçbir agri yok. Daha sonra işte burayı buldum arkadaşlar. Allah razı olsun Kadir abimizden gittim Zafer hocaya muayene oldu. Prostat sıvısında 8-10 lökosit çıktı. Bir kutu tarivid 1 kutu tetradox 4 kutu genta 160 miligram iğne verdi. İğneleri vurulduktan sonra birazcık rahatliyordum ancak hapların hiçbir etkisini görmedim. Benim idrarda yanma yoktu veya çok fazla bir işeme zorluğu da yoktu. Beni en çok rahatsız eden belirtiler peniste katılık yumuşak haldeyken penisin ortasında büzülme (kum saati gibi) penis başında soğukluk. Pelvik bölgede dolgunluk hissi. Makata vuran ağrı. Devamlı kaka yapma ihtiyacı duyma ama kaka yapamama. Peniste hissizlik cinsel isteksizlik. Ereksiyon kalitesinde düşme meninin sarı ve pütür pütür gelmesi. Bu ilaçları kullandıktan sonra başka hiçbir ilaç kullanmadım. Annem uzun yıllardır bu ürünleri kullanıyordu ancak ben hep mesafeli kaldım ve hiç kullanmadım. Artık onun ısrarlarına dayanamayıp başka da çarem yok deyince bismillah dedim başladım kullanmaya. Arkadaşlar olamaz böyle bir şey ya makatımda özellikle de prostatın sağ kısmında (daha iltihaplı olan kısmı) kocaman bir çıban çıktı. O dolgunluk hissi ve makata vuran ağrılar azaldı ve azaldıkça penisteki o katılık da yavaş yavaş geçmeye başladı. Ha ben çok düzenli ve aylarca kullandım. Yoğun miktarda kullandım. Baktığınız zaman anti bakteriyel ve anti inflamatuar etkisi olduğunu görürsünüz. Ayrıca hastalık boyunca kahveye Hasret kalmıştım, bu firmanın kafeinsiz ve reishi mantarlı kahveleride çok güzel bir bana hiç dokunmadı. Hatta bir tanesi ginseng içeriyor bende cinsel isteği ve libidoyu artırmıştı. ben bu ürünleri kullandıktan sonra Halil İbrahim Hoca'dan sıvı aldırıp düzen laba gittim. Kültürde hiçbir şey çıkmadığı için antibiyogram da yapmadılar. Pcrde 7 mikroba baktılar ureo miko trichomonas vaginalis vs. Hepsi negatif. Lökosit 0. Şikayetlerim büyük ölçüde azaldı. Şu an onarım sürecinde olduğumu varsayıyorum. Ben çok ciddi fayda gördüm sizlerin de görmesini isterim bu kadar başka hiç bir derdim yok arkadaşlar.
antibiyotikdusmani

Arkadaşlar bunlara ek olarak onarım sürecindeki arkadaşlar için ev yapımı yoğurtlu pancar salatası zeytinyağlı kerevizi özellikle öneriyorum. Antienflamatuar etkisi yüksek sebzeler bunlar. Kış boyunca tüketebilirsiniz.
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

antibiyotikdusmani yazdı:Arkadaşlar Ganoderma Lucidum ile iyileştim sayılır. Yanında etkileşime girmesi için rooibos çayı da içtim. Şu aralar hiç olmadığım kadar iyiyim. 15 aydır bu hastalığı çekiyordum. Zafer hocada 8-10 lökosit çıkmıştı bir kutu tarivid bir kutu tetradoks 4 tane genta 160 mg iğne kullandım. Ama ağrılarım hiç geçmedi. Taa ki Ganoderma Lucidum ve rooibos çayını beraber kullanmaya başlayana kadar. Çok güçlü bir antibakteriyel ve antienflamatuar. Bağışıklık sistemini de güçlendiriyor ve beyin gibi prostat gibi kanlanmasi zor alanlara bile nüfus edebiliyor. İlk kullanmaya başladığımda makat bölgesinde kocaman bir çıban çıkarmıştı. Çıbanı patlatıp bol su içtim. Ve gerçekten en büyük rahatlamayi o zaman sağladım. İsteyenler özelden yazsın hikayemi detaylı olarak paylasabilirim 23 yaşındayım, şikayetler ilişki sonrası başladı.
yanlış anlama ama bu foruma çok reklamcı dadaniyor millete saçma sapan ürünler pazarlama maksatlı insanların tereddütle yaklaşmasını normal karşıla o yüzden açık konuş kardeşim yardımcı olmak amacıyla yaptığını düşünmek ıstiyorum
Fuat5959
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Fuat5959 »

Gano excel hakkinda internette kullanici yorumlari dedigimizde saibeli bir suru sikayet cikiyor karsimiza kullanicak kisilerin sikayetleri okuyup dikkate almasini oneririm.
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Msln »

Yan etki gelir bizi bulur. Afaki bilgi hepsi. Ben sadece bir bitkiyle boyle hizli duzelme olacağını sanmam. Muhtemelen zafer bey verdiği antibiyotikler bakterileri kuruttu. Zamanla prostat kendini toparladı.
antibiyotikdusmani

Arkadaşlar iki üç gün kullanıp işe yaramıyor diyip bırakananı mı dersiniz, rakip olarak görüp karalama yapanı mı dersiniz bir dolu saçma sapan şey. Ben kendi yaşadığımı ürünü kullanan insanların söylediklerini bilirim. Ben herhangi bir şey satmıyor ya da pazarlamıyorum zaten. alışverişi üretici firmanın kendisinden internet üzerinden yapıyorsunuz. ben çok fayda gördüm herkesin de görmesini isterim açıkçası. hastaneler laboratuvarlar dünya kadar para alıyorlar bizden ben demiyorum ki bu bütün dertlerimizi çözecek ama burada bir çok gıda takviyesi tavsiyesi verenler var bu da benden size bir tavsiye olsun arkadaşlar.
antibiyotikdusmani

Arkadaşlar bu bir bitki değil bir mantar, içeriğine bakarsanız 200'ün üzerinde aktif birleşen 40'ın üzerinde triterpen var. Hem antibakteriyel hem antienflamatuar etkisi var. Ben kimseyi inandırmak istemiyorum bu bir tercih meselesidir ben fayda gördüm buradaki tüm derttaş larımızın fayda görmesini canı gönülden isterim önyargı ile değil bilgi ile yaklaşalım.
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

Hocam nasıl kullanıyordun bunları günde ne kadar doz alıyordun rooibos çayını ne kadar içiyordun bu matarı antibiyotik ilemi aldın yoksa antibiyotiksizmi
ozanvozan

antibiyotikdusmani yazdı:Arkadaşlar bu bir bitki değil bir mantar, içeriğine bakarsanız 200'ün üzerinde aktif birleşen 40'ın üzerinde triterpen var. Hem antibakteriyel hem antienflamatuar etkisi var. Ben kimseyi inandırmak istemiyorum bu bir tercih meselesidir ben fayda gördüm buradaki tüm derttaş larımızın fayda görmesini canı gönülden isterim önyargı ile değil bilgi ile yaklaşalım.

Ürün böyle birşey mi?

https://m.vitaminler.com/c/reishi-manta ... solgar-978
ozanvozan

Birde bu şikayetler var tabi bunlar ne olacak?

https://www.sikayetvar.com/gano-excel/g ... ilgisizlik