BROMELAİN VE ALA

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
Derman01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

BROMELAİN VE ALA

Mesaj gönderen Derman01 »

Merhaba arkadaşlar.takviye olarak bromelain ve ala temin ettim interrnetten,bromelain üzerinde günde 2 kez yazıyor.ikisini aynı anda mı almalıyım kısaca nasıl kullanmam gerektiği hakkında tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim saygılar.
msrcmm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: BROMELAİN VE ALA

Mesaj gönderen msrcmm »

Derman01 yazdı:Merhaba arkadaşlar.takviye olarak bromelain ve ala temin ettim interrnetten,bromelain üzerinde günde 2 kez yazıyor.ikisini aynı anda mı almalıyım kısaca nasıl kullanmam gerektiği hakkında tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim saygılar.
Nereden aldınız? Link koyabilir misiniz?
Derman01

Eczacı bir arkadaşıma söyledim sipariş etti o şekilde aldım nutraxin marka
msrcmm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen msrcmm »

Derman01 yazdı:Eczacı bir arkadaşıma söyledim sipariş etti o şekilde aldım nutraxin marka
Ala denilen, alpha lipoic acid mi?
Derman01

Evet.
Derman01

Ardaşlar elimde 500mlgr lık bromelain ve 200 mlgr lık Ala var nasıl kullanmalılyım yardımcı olurmusunuz
Untitleduserr

Mesaj gönderen Untitleduserr »

Ben sabah akşam birer tane aç tok farketmez içmiştim yani aç içtiğimde oldu tok içtiğimde oldu geçmiş olsun
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

Derman01 yazdı:Ardaşlar elimde 500mlgr lık bromelain ve 200 mlgr lık Ala var nasıl kullanmalılyım yardımcı olurmusunuz
Solargın sitesine gir orda yazıyor
Zagros

Mesaj gönderen Zagros »

Bromelain kullananlar semptomlarda azalma sağladımı sizde işeme cinsellik vb
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Zagros yazdı:Bromelain kullananlar semptomlarda azalma sağladımı sizde işeme cinsellik vb
Ben kullandım bi kutu bigjoyun işe yaramadı alacaksanız daha iyi bir marka bulun
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Hergele yazdı:
Zagros yazdı:Bromelain kullananlar semptomlarda azalma sağladımı sizde işeme cinsellik vb
Ben kullandım bi kutu bigjoyun işe yaramadı alacaksanız daha iyi bir marka bulun
Ala solgarinki nasıl
kompakt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen kompakt »

Derman01 yazdı:Merhaba arkadaşlar.takviye olarak bromelain ve ala temin ettim interrnetten,bromelain üzerinde günde 2 kez yazıyor.ikisini aynı anda mı almalıyım kısaca nasıl kullanmam gerektiği hakkında tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim saygılar.
Tetrasiklin yada makrolid grubu bir antibiyotik kullanıyorsanız onlarla beraber birer tane atın her seferinde, kanıtlanmış bir şekilde bu grup antibiyotiklerin emilimini ve biyoyararlanmalarını arttırır başka grup antibiyotiklerlede çalışabilir belki bu mekanizma bir araştırmakta fayda var, onun harici günde 2 yada 3 adet alınabilir. Bu arada arkadaşlar ALA bende inanılmaz mide yanması yapıyor ve normal bir yanma değil midemi resmen pürmüzle yakıyorlarmış gibi hiç aynı dertten muzdarip olan varmı ?