EK TAKVİYELER

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
mektup0698
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

EK TAKVİYELER

Mesaj gönderen mektup0698 »

ARKADAŞLAR BURDA LİGONE PLUS GİBİ GIDALAR DİYORSUNUZ İNTERNETE BAKTIDIĞIMDA BUNUN ÇOK ÇEŞİTLERİ VAR BANA EN İYİSİ HANGİSİ TAM ÜZERİNDE NE YAZIYOR NERDE BULABİLİRİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ EN İYİSİ HANGİSİ ONU KULLANALIM ALLAH RAZI OLSUN ŞU HAYIRLI GÜNLER ALLAH HEPİMİZE ŞİFA VERSİN.
efsane2036

Re: EK TAKVİYELER

Mesaj gönderen efsane2036 »

mektup0698 yazdı:ARKADAŞLAR BURDA LİGONE PLUS GİBİ GIDALAR DİYORSUNUZ İNTERNETE BAKTIDIĞIMDA BUNUN ÇOK ÇEŞİTLERİ VAR BANA EN İYİSİ HANGİSİ TAM ÜZERİNDE NE YAZIYOR NERDE BULABİLİRİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ EN İYİSİ HANGİSİ ONU KULLANALIM ALLAH RAZI OLSUN ŞU HAYIRLI GÜNLER ALLAH HEPİMİZE ŞİFA VERSİN.
Ligone beta glukan yaz cıkar 30 luk var 60 lık var
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

bende 60 lık kullanıyorum 1 haftadır gerçekten çok iyi geliyor. hemen boğazım şişerdi şişmiyor şişer gibi olsa bile hemen biraz ısınınca geri iniyor. 2 kutu daha sipariş verdim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

mektup0698 yazdı:ARKADAŞLAR BURDA LİGONE PLUS GİBİ GIDALAR DİYORSUNUZ İNTERNETE BAKTIDIĞIMDA BUNUN ÇOK ÇEŞİTLERİ VAR BANA EN İYİSİ HANGİSİ TAM ÜZERİNDE NE YAZIYOR NERDE BULABİLİRİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ EN İYİSİ HANGİSİ ONU KULLANALIM ALLAH RAZI OLSUN ŞU HAYIRLI GÜNLER ALLAH HEPİMİZE ŞİFA VERSİN.
Ligone. Betaglukan, co-enzim q10, probiyotik 3lüsü karisimli olacak kardesim. Yanliz büyük harflerle paylasim yapmayiniz.
mektup0698

crunkstar yazdı:bende 60 lık kullanıyorum 1 haftadır gerçekten çok iyi geliyor. hemen boğazım şişerdi şişmiyor şişer gibi olsa bile hemen biraz ısınınca geri iniyor. 2 kutu daha sipariş verdim.
30 luk 60 lık arasında fark adet sayısı mı başka fark varmı bide bunu eczane bulabiliyormuyuz.
crunkstar

mektup0698 yazdı:
crunkstar yazdı:bende 60 lık kullanıyorum 1 haftadır gerçekten çok iyi geliyor. hemen boğazım şişerdi şişmiyor şişer gibi olsa bile hemen biraz ısınınca geri iniyor. 2 kutu daha sipariş verdim.
30 luk 60 lık arasında fark adet sayısı mı başka fark varmı bide bunu eczane bulabiliyormuyuz.
bi fark yok. sadece kutusu farklı eczane de 30 lugun fiyatı 60tl internette en güvenilir yerde 60 lık 75tl kararsizin.
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen orhan »

Selam bu bogaz şişmesi bendede varbu hastalıkla basladi suruyor bir turlu gecmiyor yi olmuyor sebebini bilmiyorum
Bu konu hakkinda bilgisi olan varmi
crunkstar

orhan yazdı:
Selam bu bogaz şişmesi bendede varbu hastalıkla basladi suruyor bir turlu gecmiyor yi olmuyor sebebini bilmiyorum
en büyük sebebi bağışıklık. vücut sürekli bir bakteri ile uğraşıyor. kolay üşüyor vücut ısı dengesini sağalayamıyor kolay ısınıp çabuk soğuyor. fazla ısı değişimine mağruz kalmamak bir şekilde bağışıklığı yüksek tutmak güzel beslenmek. birde andorex gargara öneririm müthiş rahatlatıyor. uzun süre inmeme var ise günde 3 4 kere kullanın muhakkak fayda görürsünüz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

orhan yazdı:
Sanirim sizde kronik farenjit var. Ayni sekilde Abitter kardesimizinde rahatsizligi var. Kendisinden bilgi alabilirsiniz orhan bey kardesim.
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen orhan »

kadir yazdı:
orhan yazdı:
Sanirim sizde kronik farenjit var. Ayni sekilde Abitter kardesimizinde rahatsizligi var. Kendisinden bilgi alabilirsiniz orhan bey kardesim.
ilginize teşekkür ederim Kadir bey her insana hizir gibi yetişiyor sunuz sagolun bu Abitter kardesimize nasil iletisime gecebilirim selamlar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

A.s, orhan bey,rica ederim sizde sagolun. Abittere ozelden yazarsaniz ulasirsiniz sanirim.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Boğaz şişmesini prostatit tetikliyor abi bende de var çoğu prostatit hastasında. Prostatit mide rahatsızlığı yaptığı için tetiklediğini düşünüyorum
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

Bendede 9 aydir kronik faranjit var ama sanirim bogaz reflusunden kaynakli. Bazi uyeler prostatit kaynakli yasadigini belirtiyor ama bilemiyorum. Senelerce reflum vardi bogazim surekli agrimazdi .
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

asosyal yazdı:Boğaz şişmesini prostatit tetikliyor abi bende de var çoğu prostatit hastasında. Prostatit mide rahatsızlığı yaptığı için tetiklediğini düşünüyorum
prostatit mide rahatsizligi yapiyormu dostum ? benim mide cok kotu , surekli agri olurmu bir midede de .... turkiyede gastrit dediler kazkaistanda pankreatit dediler ayrica gastritte dediler ... Birden bire bu basima geldi ....Agrisi sikayet ,prostatitin ustune gecti ...
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

esanjor01 yazdı:
asosyal yazdı:Boğaz şişmesini prostatit tetikliyor abi bende de var çoğu prostatit hastasında. Prostatit mide rahatsızlığı yaptığı için tetiklediğini düşünüyorum
prostatit mide rahatsizligi yapiyormu dostum ? benim mide cok kotu , surekli agri olurmu bir midede de .... turkiyede gastrit dediler kazkaistanda pankreatit dediler ayrica gastritte dediler ... Birden bire bu basima geldi ....Agrisi sikayet ,prostatitin ustune gecti ...
Yapıyor kardeşim forumda çok arkadaş var mide sorunu çeken bende bulantı çok yapıyor
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Prostaquil kullanan var mı etkisi nasıl?
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

prosta50 yazdı:Prostaquil kullanan var mı etkisi nasıl?
Ben 3, 4 kutu kullandım, abi. Eski yazılarımda da bahsetmiştim. Hiçbir etkisini veya yan etkisini görmedim. Uzun süre oldu kullanalı, Zafer Hoca’dan aldığım tedavi ile Targocid tedavisi arasındaki 2 aylık süreçte kullanmıştım.
prosta50

Kim tavsiye etmişti kardeşim
Targocid

Bursa’daki doktorum.
Targocid

Zafer Hoca genelde Ligone ve Lifta öneriyor. Bazen de Advil .
prosta50

Targocid yazdı:Bursa’daki doktorum.
Cinselliğe olumsuz etki yaptımı. Büyümüş prostatı küçültüyormuş
Targocid

Fark etmedim, abi. Ama, zannetmiyorum. Bende, şu anki gibi olmasa da, hastalık başladığından beri cinsel zayıflık vardı zaten. Son dönemde iyice arşa çıktı. Belki de ondan farkında olamadım eğer öyle bir etki yarattıysa. Ben, alfa bloker da kullandım 2 ya da 3 ay önce falan. O zaman da şimdiki kadar zayıf değildi.
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Angara »

Bu ligone denen takviyeyi nasıl alacağım ? Bakıyorum ancak bı kaç türü var kutu mu rengi nedir ?
mektup0698

Angara yazdı:Bu ligone denen takviyeyi nasıl alacağım ? Bakıyorum ancak bı kaç türü var kutu mu rengi nedir ?
kardesim tunus caddesinde eczane tunus eczanesi orda var alabilirsin 30 lik ve 60 lik kutularda
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Angara »

mektup0698 yazdı:
Angara yazdı:Bu ligone denen takviyeyi nasıl alacağım ? Bakıyorum ancak bı kaç türü var kutu mu rengi nedir ?
kardesim tunus caddesinde eczane tunus eczanesi orda var alabilirsin 30 lik ve 60 lik kutularda
Çok sağol internetten de bulabildim sanırım ,
Kırmızı kutu