Solgar saw palmetto

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
qwerty123

Solgar saw palmetto

Mesaj gönderen qwerty123 »

Daha öncesinde benzer konu açmıştım hormonları etkil etkiliyormuş sanırım bugün doktor bana solgarın saw palmettosunu kullan dedi bir sıkıntı yapmaz falan diye ekledi kullananlar var mı solgarın farkı ne acaba
qwerty123

Re: Solgar saw palmetto

qwerty123 yazdı:Daha öncesinde benzer konu açmıştım hormonları etkil etkiliyormuş sanırım bugün doktor bana solgarın saw palmettosunu kullan dedi bir sıkıntı yapmaz falan diye ekledi kullananlar var mı solgarın farkı ne acaba
Ayrıca olası yan etkiler geçici midir kısa süreli kullqnmayı düşünüyorum
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

ben bu ürünü kullandım. kullandığım saw palmettolar arasında etki bakımından en iyisi diyebilirim. solgarın ürünleri piyasanın en iyisi. etkilerine gelince; saçlarımı acayip kuvvetlendirmişti. çünkü saw palmetto hormonlara etki ediyor. prostatit ağrılarına da biraz iyi geldi diye hatırlıyorum. ama hormonlara etki ettiği için cinselliği biraz azaltmıştı. yani çok bir şey bekleme derim. yine de denenebilir tabii. illaki biraz faydası olacaktır. özellikle de saçlara :)
qwerty123

ABittersweetLi yazdı:ben bu ürünü kullandım. kullandığım saw palmettolar arasında etki bakımından en iyisi diyebilirim. solgarın ürünleri piyasanın en iyisi. etkilerine gelince; saçlarımı acayip kuvvetlendirmişti. çünkü saw palmetto hormonlara etki ediyor. prostatit ağrılarına da biraz iyi geldi diye hatırlıyorum. ama hormonlara etki ettiği için cinselliği biraz azaltmıştı. yani çok bir şey bekleme derim. yine de denenebilir tabii. illaki biraz faydası olacaktır. özellikle de saçlara :)
Testis küçültüp göğüsleri büyütüyor diyorlardı sizde bu gibi durumlar oldu mu hiç hocam cinsellik kısmı sonradan geçiyor mu peki
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

qwerty123 yazdı:
ABittersweetLi yazdı:ben bu ürünü kullandım. kullandığım saw palmettolar arasında etki bakımından en iyisi diyebilirim. solgarın ürünleri piyasanın en iyisi. etkilerine gelince; saçlarımı acayip kuvvetlendirmişti. çünkü saw palmetto hormonlara etki ediyor. prostatit ağrılarına da biraz iyi geldi diye hatırlıyorum. ama hormonlara etki ettiği için cinselliği biraz azaltmıştı. yani çok bir şey bekleme derim. yine de denenebilir tabii. illaki biraz faydası olacaktır. özellikle de saçlara :)
Testis küçültüp göğüsleri büyütüyor diyorlardı sizde bu gibi durumlar oldu mu hiç hocam cinsellik kısmı sonradan geçiyor mu peki
cinsellikteki etkisi kalıcı olmadı bende. göğüs büyümesi de olmadı. ama ben de olmadı diye başkasında olmayacak anlamına gelmez tabii.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Ben kullanıyorum günde bir tane alıyorum. İşemeyi açıyor. Etkili bir ilaç. Yanında kabak çekirdeği yağı da içiyorum. Ama tabi herkeste aynı etkiyi yapmayabilir. Çok uzun süre kullanmada cinselliği hafif etkilediği söyleniyor. Aralıklı kullanmak gerekli. Olumsuz bir etki görmedim ama sürekli kullanmıyorum. Bir iki ay kullanıp bir süre ara veriyorum.
qwerty123

prosta50 yazdı:Ben kullanıyorum günde bir tane alıyorum. İşemeyi açıyor. Etkili bir ilaç. Yanında kabak çekirdeği yağı da içiyorum. Ama tabi herkeste aynı etkiyi yapmayabilir. Çok uzun süre kullanmada cinselliği hafif etkilediği söyleniyor. Aralıklı kullanmak gerekli. Olumsuz bir etki görmedim ama sürekli kullanmıyorum. Bir iki ay kullanıp bir süre ara veriyorum.
Ben de bu şekil kullanmayı düşünüyorum hocam aralıklı şekilde umarım işe yarar