Novasef+Tetradox aynı günde mi???

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
igozukara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Novasef+Tetradox aynı günde mi???

Mesaj gönderen igozukara »

Olmuyoriste yazdı:Arkadaşlar novasef ve tetradox antibiyotik tedavisi başladı doktor ikisi aynı gün mü başlanacak yoksa igneler bitince mi tetradox a geçilecek doktora sormayı unuttum oda bilgi vermedi lütfen bilen biri yazsin teşekkür ederim. ..
İğneler bitince tetradoxa başlıcan, ayrıca bol bol probiyotik beslen, bagirsagi bozma, sonra duzelmiyor kolay kolay
caxuss
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen caxuss »

Olmuyoriste yazdı:Arkadaşlar novasef ve tetradox antibiyotik tedavisi başladı doktor ikisi aynı gün mü başlanacak yoksa igneler bitince mi tetradox a geçilecek doktora sormayı unuttum oda bilgi vermedi lütfen bilen biri yazsin teşekkür ederim. ..
Kac igne verdi son igneden 6 saat sonra basla kombine tedavi bende igneden sonea baslamoatim hoca keske ayni anda alsaydin ama gecmis artik demisti
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Olmuyoriste yazdı:6 adet iğne verdi ne yapayım şimdi aynı anda mı başlayayım iğne günde 1 tane tetradox da günde 1 tane
Önce igneleri bitirin, sonra oral tablete gecin. Yanliz tetradoksu icerken bol su ile icin, bogaza yapişiyor yapiştigi yeri tahris ediyor.
caxuss

Mesaj gönderen caxuss »

Olmuyoriste yazdı:6 adet iğne verdi ne yapayım şimdi aynı anda mı başlayayım iğne günde 1 tane tetradox da günde 1 tane
Tani yada doktor ne dusundu bilmem ama igneler bitince son igneyi sabah yaptir aksam tedradoxa basla kadir abinin dedigi gibi bol su ile ic hatta yemekten hemen sonra ic ve 30-40 dk yatma ama tek doz olmasi biraz enteresan emilim yari omru 72 saat uzun etkili bir ab de serum konsantrasyonu icin gunde iki kere normalde recete edilir. 12 saat arayla bana recete ettiklerinde retinamda sorun oldugu icin tek doz olsa olmazmi dedigimde urologdan firca yedim tek doz alacaksan hic alma bi ise yaramaz demisti burda daha once killanan arkadaslara da bir danis derim
caxuss

Mesaj gönderen caxuss »

Nonbakteriyel bir sey dusunulduyse ama tek doz da ise yarar etki suresi uzun ilaclar seni miayane eden doktorun daha iyi bilir tabi durumunu