Kabızlık Şişkinlik Eşkime Reflü Gastrit Candida İcin

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Kabızlık Şişkinlik Eşkime Reflü Gastrit Candida İcin

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Antibiyotik sonrası bağırsaklar bozuldu ise , kabızlık , şişkinlik oldu ise , midede sorunlar , midede belli bir noktada ağrılar var ise , dışkınız rengi bir garip , hacimsel olarak incelmiş gibi ise , yemek yedikten sonra yemek borusu ve mide arası yanıyorsa .
Koloniskopi ve endoskopi olacaklar veya yaptirip HP bakteri çıkanlar gastrit olanlar öncelikle stresten uzak durun.

Ben ne yapacağım şimdide bunlarla mi ugrasacam diye düşünmeyin düşündükce geçmez. Lütfen doğal beslenin. Bol bol yeşillik yiyin. Ayrıca ,

Eczaden çörek otu yağı alın dikkat ( açıkta satılan yada sıvı halde satılan değil işe yaramaz oksijenle temas ettiğinden faydası olmaz ) üretilirken kapalı tablet şeklinde olan. Zatevital çörek otu almıştım. Bu hapı sabah aç karnına aldıktan hemen sonra bir kaşık bal için ben Rize anzer balı almıştım. Kooparatif malı.

1 saat bekleyin sonra gene aç karnına zeytinyağlı kudret narı 1 kaşık için. Piyasada çok var , kaliteli istiyorsanız küçük minik 8 li kavanozda zate vital öneririm her kavanoz 2 gün Luk.

Sonra kahvaltı edin 15 20 günde geçer

Haftada 1 kez küçük soğanları kabuğu ile bir tepside fırına atın pişirin.

Doktora gitmiş 3 li anti kullanmış sonrası şikayetlerim devam.ettigimden araştırmaları m sonucu bunları yapmıştım .
Geçmiş olsun