Tavanic 750

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Omerefe34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Tavanic 750

Mesaj gönderen Omerefe34 »

Arkadaşlar hepinize merhaba bugün bir enfeksiyon uzmanına gittim hastalığımı anlattım Bana dediki bunu Amerika’da böyle tedavi ediyorlar bir haftalık ve ya14 günlük İlaç yetersiz kalıyor bizim verdiğimiz ilaçları hasta bir hafta on gün kullanıyor bırakıyor o yüzden etkili olmuyor ben sana ya üç aylık bactrim ya da bir aylık tavanic 750 yazıcam Dedi sonra tavanic 750 yazdı Bunu her gün bir tane bir ay boyunca bırakmadan al dedi bağırsak sorunlarından bahsettim zaten bağırsaklarımbozuk yeterince dedim bana güven kullan dedi sizce ne yapayım fayda görürmüşüm kullanmalı mıyım yoksa iyice bağırsakları mahfetmek de istemiyorum fikirleriniz bekliyorum
marti456

Re: Tavanic 750

Mesaj gönderen marti456 »

Omerefe34 yazdı:Arkadaşlar hepinize merhaba bugün bir enfeksiyon uzmanına gittim hastalığımı anlattım Bana dediki bunu Amerika’da böyle tedavi ediyorlar bir haftalık ve ya14 günlük İlaç yetersiz kalıyor bizim verdiğimiz ilaçları hasta bir hafta on gün kullanıyor bırakıyor o yüzden etkili olmuyor ben sana ya üç aylık bactrim ya da bir aylık tavanic 750 yazıcam Dedi sonra tavanic 750 yazdı Bunu her gün bir tane bir ay boyunca bırakmadan al dedi bağırsak sorunlarından bahsettim zaten bağırsaklarımbozuk yeterince dedim bana güven kullan dedi sizce ne yapayım fayda görürmüşüm kullanmalı mıyım yoksa iyice bağırsakları mahfetmek de istemiyorum fikirleriniz bekliyorum

Kinolon kullanmaya devam etmek mi istiyorsun yanlış mı anlıyorum?
Unlawfull21

Mesaj gönderen Unlawfull21 »

marti456 yazdı:
Omerefe34 yazdı:Arkadaşlar hepinize merhaba bugün bir enfeksiyon uzmanına gittim hastalığımı anlattım Bana dediki bunu Amerika’da böyle tedavi ediyorlar bir haftalık ve ya14 günlük İlaç yetersiz kalıyor bizim verdiğimiz ilaçları hasta bir hafta on gün kullanıyor bırakıyor o yüzden etkili olmuyor ben sana ya üç aylık bactrim ya da bir aylık tavanic 750 yazıcam Dedi sonra tavanic 750 yazdı Bunu her gün bir tane bir ay boyunca bırakmadan al dedi bağırsak sorunlarından bahsettim zaten bağırsaklarımbozuk yeterince dedim bana güven kullan dedi sizce ne yapayım fayda görürmüşüm kullanmalı mıyım yoksa iyice bağırsakları mahfetmek de istemiyorum fikirleriniz bekliyorum

Ben de kullanıyorum . İlk antibiyotik kutumu bitirdim , şişlik baya yumuşadı farkediyorum ama ne kas ağrısı yaptı bende artık kullanmak istemiyorum .
Omerefe34

Kinolonun zararlarını biliyorum ama ne yapayım daha yeni yakalandım bu hastalığa prostatta boyu sertliği hep normal ödem yok belki ilaçlarla iyileşirim diye düşündüm ama sizinde fikirleriniz öğrenmek istiyorum bide bakteriyel benimkisi bel soğukluğu sonrası olduğu için bi bakteri var denemek istiyorum yine de böyle yaşanmaz çünkü
Davutatan

Mesaj gönderen Davutatan »

Bende senin gibi düşündüm ama tek fayda eden ilaç kinolon olmamalı başka ilaçlar da var, yeni nesil özellikle. doktoruna kinolon alerjin olduğunu söylemelisin kardeşim bir tarafi yapman garanti degil ama diger tarafi yikman buyuk olasılık. Bu hastalıkta kinolonsuz tedavi olan yok mu? Bunu araştırmak lazım.
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

Ben de hiçbir test yapmayan doktorun yazdığı 4 kutu 1 aylık tavanic kullandım. Tendon ağrısı yok denecek kadardı ama sadece idrar yollarinda olan yanma tüm perineye tüm alt bölgeye yayıldı, ilaç ağzıma sicti kısaca. 1 seneyi geçti yavaş yavaş eski gunlere dönüyorum.
Unlawfull21

Unlawfull21 yazdı:
marti456 yazdı:

Ben de kullanıyorum . İlk antibiyotik kutumu bitirdim , şişlik baya yumuşadı farkediyorum ama ne kas ağrısı yaptı bende artık kullanmak istemiyorum .

Bu arada başlığı açan arkadaş yanlış anlayabilir benim kullandığım ilaç floxilevo . Nette baktım kinolon grubuna ait. Bir kutu bitirdim sayılır , kültür testini bekliyorum.
Omerefe34

Sonuç olarak kullanma diyorsunuz yani arkadaşlar peki sağolun yardımınız için teşekkür ederim
Unlawfull21

Omerefe34 yazdı:Sonuç olarak kullanma diyorsunuz yani arkadaşlar peki sağolun yardımınız için teşekkür ederim

Hocam ben 2.5 aylık bir hastayım. Hiç ilaç kıllanmadım , kültür testini beklerken doktor floxilevo ilacını yazdı. Ağırlarım kalmadı , makattaki şişlik baya yumuşadı farkediyorum. Ama kas ağrısı ve Sağ dizimde ağrı var hafif yan etkileri kötü biraz
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Hocam şöyle bi durum var iltihaplı prostat ph değeri değişiyor bu pH değerinde çalışan ve çalışmayan antibiyotikler var. En iyi penetrasyon kinolon grubunda. Bana bir enfeksiyon profesörü tavanic yazdı iyi gelmiyor dememe rağmen 8 hafta kullandım sonuç sıfır. Yani kullanacaksanız bir hafta deneyin değişim olmazsa kesin. Yan etkiler berbat dikkatli kullanımda kaçırabilirsiniz 2 saat öncesinde ve 4 saat sonrasına kadar bir şey yemeyin çinko ile beraber kullanmayın teofilin içeren ilaçlarla ve nsaii türü ilaçlarla beraber kullanmayın.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

ben bu ilacı 1,5 ay boyunca günde1 tane kullandım. yanında günde 2 tane tetrodox aldım. hiçbir işe yaramadı. hatta 1 ay sonra diş bölgesinde ağrı oluşmuştu. bence imkanın varsa zafer hocaya git. ya da başka bir hocaya git. ama şöyle bir şey duydum. başakşehir şehir hastanesindeki doktorlar iyiymiş. kullandıkları cihazlarda yeniymiş. başka hastalıklardan giden arkadaşlarım hep memnun kaldılar. devlet hastanesi sonuçta. masraf da olmaz.
Omerefe34

Hocam Zafer hocaya da gittim o da prostat sıvısına baktı 7 8 lökosit dedi cipro 750 yazdı ama arkadaşlar burda kullanma deyince kullanmadım ne bileyim çok yan etki yaşadım korkuyorum artık antibiyotik içmeye iki ilaç da aynı yola çıkıyor
nurkanv74
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen nurkanv74 »

merhaba sol kasıkta ve testislerde yürüdükçe artan ağrı vardı cipro kullandım işe yaramadı daha sonra doktor tavanic 500 verdi ilk başta iyi geldi bir hafta sonra ağrı sağ tarafta başladı acaba ilacın etkisi mi azlıyor ilaca direnç mi gelişmeye başladı ağrı çok yorucu oluyor ağrı kesicilerde bağırsağıma dokunuyor hemen lavaboya gidiyorum
purology
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen purology »

Amerika’da Boyle tedavi edemiyorlar! Olmasi lazim o soz obeginin Asli. Yok arkadasim tedavi falan orda. Hatta bizden daha kotuler bir Kac ozel clinic ve arastirma hastanesi haric. Kullanmayin boyle zehirler aylar boyunca. Sonra aglarsiniz maalesef…
Omerefe34

Bana dediği o hocam hatta dedi Amerika’da farklı partnerlerle ilişki daha çok olduğu için orda bu hastalık çokmuş tedaviside buymuş He bende kullanmadım almadım açıkçası çünkü zaten daha önce kullandıklarımdan dolayı ibs oldum hergün probiyotik duspatalin Tranko buskas yoğurt falan onu düzeltmeye çalışıyorum bundan sonra ilacı bıraktım ben masaj yaptırmayı düşünüyorum en azından bir süre kullanmak istemiyorum antibiyotik
purology
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen purology »

Omerefe34 yazdı:Bana dediği o hocam hatta dedi Amerika’da farklı partnerlerle ilişki daha çok olduğu için orda bu hastalık çokmuş tedaviside buymuş He bende kullanmadım almadım açıkçası çünkü zaten daha önce kullandıklarımdan dolayı ibs oldum hergün probiyotik duspatalin Tranko buskas yoğurt falan onu düzeltmeye çalışıyorum bundan sonra ilacı bıraktım ben masaj yaptırmayı düşünüyorum en azından bir süre kullanmak istemiyorum antibiyotik
Benim Amerika da bizzat Tanidigim; agir antibiyotik almis 2 kisi daha var. ve ucumuzde tam olarak duzelmis degiliz. Ornek kutle kucuk ama Bence bazi seyleri tanimlamak icin yeterli. Cipro gibi Genis spectrumlu ilaclar, bu hastaligi anlamayan, anlamak icin cabalamayan, hele bir sunu dayayalim kokunu kurutsun,
Olmazsa psikolojik der geceriz diyen urologlarin basucu silahlaridir. Dusunsene adam her yil urolojinkongresine gidiyor, dergileri takip ediyor, bilimsel makale okuyor ve bu hastaliga kanser gibi yaklasilmsdigini goruyor. Sana ayiracak da kisitli zamani var. guideline da cipro, tavanic, doxy yaziyor… yaz gec o zaman! Boyle
Bakiyorlar olaya.

Ki ben prostatit den de bagirsagi bozmamayi yeglerdim. Tum yeme icme zevkim yariya inmis durumda… bunu dikkate alarak Uzun sureli antibiyotik kullanmak lazim
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

purology yazdı:
Omerefe34 yazdı:Bana dediği o hocam hatta dedi Amerika’da farklı partnerlerle ilişki daha çok olduğu için orda bu hastalık çokmuş tedaviside buymuş He bende kullanmadım almadım açıkçası çünkü zaten daha önce kullandıklarımdan dolayı ibs oldum hergün probiyotik duspatalin Tranko buskas yoğurt falan onu düzeltmeye çalışıyorum bundan sonra ilacı bıraktım ben masaj yaptırmayı düşünüyorum en azından bir süre kullanmak istemiyorum antibiyotik
Benim Amerika da bizzat Tanidigim; agir antibiyotik almis 2 kisi daha var. ve ucumuzde tam olarak duzelmis degiliz. Ornek kutle kucuk ama Bence bazi seyleri tanimlamak icin yeterli. Cipro gibi Genis spectrumlu ilaclar, bu hastaligi anlamayan, anlamak icin cabalamayan, hele bir sunu dayayalim kokunu kurutsun,
Olmazsa psikolojik der geceriz diyen urologlarin basucu silahlaridir. Dusunsene adam her yil urolojinkongresine gidiyor, dergileri takip ediyor, bilimsel makale okuyor ve bu hastaliga kanser gibi yaklasilmsdigini goruyor. Sana ayiracak da kisitli zamani var. guideline da cipro, tavanic, doxy yaziyor… yaz gec o zaman! Boyle
Bakiyorlar olaya.

Ki ben prostatit den de bagirsagi bozmamayi yeglerdim. Tum yeme icme zevkim yariya inmis durumda… bunu dikkate alarak Uzun sureli antibiyotik kullanmak lazim
Evet bütün sorun burada kilitleniyor.Amerikada her yıl yapılan üroloji kongrelerinde bu hastalığa ya çok az değiniliyor ya da hiç değinilmiyor.Varsa yoksa prostat CA ve BPH.Butun araştırmalar yeni tedavi yöntemleri bu ikisinin üzerine. Zaten bu ikisinin tedavi yöntemi var.Bir kerede prostatite ağırlık verseler belki dr bir tedavisi bulunacak.Bakiyotuz araştırmalara bilmemkaç sene önce çıkmış kinolon grubu antilerle araştırma yapıyorlar. Ya da uromisin. 5.kuşak antiler çıkmış. Bir deneyen yok.Keza hem diyorlar ki prostata 3 türlü bakteri geçişi olur.cinsel yolla,uretra,ve makat bölgesinden.Hrp cinsel yolla geçenler üzerinde ağırlık verilirken uretra ve makat bölgesinde geçen cilt bakterilerini onemsemiyorlar.

2021 yılındayız.Hala yok mekanizmayı çözemedik yok etiyolojisi tam olarak bilinmiyor.Virusün hemen genetik yapısını çıkarıp asiyi buluyorlar ama.Ben inanıyorum ki.Amerikada bunun tedavisi bir yılda bulunur.Muhtemelen ilaç şirketleri bu konuya ilgi göstermiyor ki FDA bile Kanadalı bir sirketi bunun icin çalışmaya devam etmesini istiyor.Aslinda hükümetler buna finansal destek verse biyoteknolji şirketleri Aşı gibi bunun da bir tedavisini bulurlar.Ya da çok zengin biri bu rahatsızlığı yaşayacak kesin tedavisi bulunur.

Inşallah tedavisi kısa sürede bulunur da hepimiz eski şablonlarımıza kavusuruz.