Kullanılan antibiyotikler

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
gokhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Kullanılan antibiyotikler

Mesaj gönderen gokhan »

Slm arkadaşlar 40 yaşında 17 yılık hastalık hikayem sökeli 17 yıl boyunca 3 veya 4 defa nuks yaşadım aslında yazma sebebim bu forumda eski yazışmaların da olmusdur gecmisde başka forumlarda eskiler vardır zindan arkadaşın bitkisel ci şükrü nün bulunduğu forumlar arkadaşlar herkesden ozurdileyerek bana göre benim fikrim yaşadığım senelerdir arasdirmalalarim forumlarda seneler geçirdim yabancı forumlarda geçirdiğim sürelerde bu hastalığı antibiyotik ler asla çaresi değil iğneler dahil buna şimdi bazı arkadaşlarlar ben çok iyiyim faydasını gördüm diyicem sen ilaclardan fayda görmüyosun ilaç kullanmadan da cinsel pehriz ve havaların ısınması ilaç kullanımda beraber kendini sicak tutman ve sex yapmaman o anın ağrısı ve piskoloji si ile ağrılarının hafiflemesi ile oluşan geçiş süreci arkadaşlarlar antibiyotik ler mide ve barrsaklar olmak üzere öle tahribat bırakıyorki ikinci bir hastalıkla uğraşmak zorunda kaliyosun kolonoskopi vs uğraşmak zorunda kaliyosun igneller genta veya şuan aklıma gelmeyen iğneler böbreklere verdiği zarar bir arkadaşım 2 böbrek iflas ettiğinden nakil bekliyor kas gevşetici ler yani idrar söktürücü ler bunlar yüzünden metabolizmam bozuuldu boyunda düzleşme le uğraşıyorum inanın pirostatin gerii pilanda bazen kaiyor ağrıdan kullanılan idrar torbası kaslarını gevseten ilaç tüm kaslara etki ediyor yan etkileri deri hastalıkları var bende kaşıntı yan etkileri bakın internet te elinizin altında bazı arkadaşlar tepkili olacak mantıklı ollalim kendimizi kandirmayalim bana bir tane iglesen şahıs gosderin iglesdim ddiyende yine nuks yaşayacak ve iglesen kişide ya bel soğukluğu veya usutmeden bir süre agsisi oluyor benzer ben son 4 yıldır doktor gitmiyorum çok. Doktor pirofosore kadarda gitmisligim var sistroskopi yaptırdım asıl kendi düşünceme geleyim bu pirostat kazitmadan bundan kurtuluş yok çizik vs demiyorum kazitmaktan başka çare yok ben neden yaptırmadım çok soledim ya bunu kople kes al bile demisligim var ama yaş erken vs pirosudurunden bekliyorum iyikide olmamışim ozaman 10 yıl önce bunuda söyleyeyim şuanda holep lazer rogopop sisdem var daha. Güvenli zarar vermdden çıkarıyorlar bu nalet şeyi geleyim erkeklik duygularına ya erkeklik mi kalmış ortada nedir meni içeri kaçıyor ilk zamanlar idrar kacirma bu hastalık nuks ettiğinde zaten her çise gittiğimde kanalda bir kaç damla kalıyor sivazliyarak çıkarıyorum meni dışarı çıkmaya takmissak şayet ben sex yapamıyorum nedenmi korkuyorum haftada iki defa sex sonrası ağrı dan duramıyorum çiş gelme sancisindan duramıyorum sertleşme piromlemi erken boşalma var erkeklik duygularıyla cuble kurayım güzel bir patnerin var ortam güzel evkorkudan sex yapiyosun niye ertesi gün sancidan duramiyacaksam ilk zamsnlar atın ölümü arpadan olsun deyip yapalım dedik ama sancısı yaşayacağım 5 dk zevki ikiye katlayinca geri vites yaptırıyor bende öle bişey pek olmuyor haftada 2 defa 3 defa sex yapıyorum diyende olacak zaman bende ilk senelerde sex sonrası 1 gün az ağrım olurdu unuturdum şimdi haftada 1 defa sex sonrası 3 gün çiş git gel ağrı yanma zamanla sahada kotu oluyor bu hastalık ilk yakalandı gimda doktorla hiç bişey bişey bilmiyordu piskolojik diyodu zamanla pirosestat. Denemeye başladılar çok uzun oldu ameliyatla la aldırmadan kurtuluş yok
bilge
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Kullanılan antibiyotikler

Mesaj gönderen bilge »

http://www.adnanarican.com/2015/07/prostatit-2/

Arkadaşlar,
Deneyimli arkadaşlar linki okuyup biraz bilgi verebilir mi? Yazıdaki tedavileri görüp olumlu sonuç alan var mı?
bilge

Mesaj gönderen bilge »

bilge yazdı:http://www.adnanarican.com/2015/07/prostatit-2/

Arkadaşlar,
Deneyimli arkadaşlar linki okuyup biraz bilgi verebilir mi? Yazıdaki tedavileri görüp olumlu sonuç alan var mı?
Şu an Zafer hoca ile tedaviye başladık, lökosit 12 çıktı. Gentamisin 5 iğne + 10 tarivid verdi. Ayrıca yatarken 3 damla iyotlu su içiyorum. Herkese şifalar dilerim.
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

bilge yazdı:
bilge yazdı:http://www.adnanarican.com/2015/07/prostatit-2/

Arkadaşlar,
Şu an Zafer hoca ile tedaviye başladık, lökosit 12 çıktı. Gentamisin 5 iğne + 10 tarivid verdi. Ayrıca yatarken 3 damla iyotlu su içiyorum. Herkese şifalar dilerim.
Bende bugun 6-7 çikti. 5 genta, 1tarivid verdi.stabil hale getiriyoruz tekrar yukseliyor offff,kurtar Allahim kurtar hepimizi.
berkdemir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020
İletişim:

Mesaj gönderen berkdemir »

anal ilişkiden sonra tanısı konmuyan bi hastalığım oldu doktorlar antibiyotik yazmıyor yazmam icin idrarda üreme olması lazım diyolar ne önerirsiniz arkadaşlar
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

berkdemir yazdı:anal ilişkiden sonra tanısı konmuyan bi hastalığım oldu doktorlar antibiyotik yazmıyor yazmam icin idrarda üreme olması lazım diyolar ne önerirsiniz arkadaşlar
non bakteriyel var kardesim agrıdan 1 haftadır oluyorum
berkdemir
İletişim:

Bende mi?
berkdemir
İletişim:

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin hocam
marti456

Mesaj gönderen marti456 »

asosyal yazdı:
berkdemir yazdı:anal ilişkiden sonra tanısı konmuyan bi hastalığım oldu doktorlar antibiyotik yazmıyor yazmam icin idrarda üreme olması lazım diyolar ne önerirsiniz arkadaşlar
non bakteriyel var kardesim agrıdan 1 haftadır oluyorum[

Ne yapmayı düşünüyorsun peki böyle ağrı çekmekle olmaz ki bir aksiyon Alman lazım yaş kaç acaba?
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr2 »

asosyal yazdı:
Gecmis olsun , bayagidir ugrasiyorsun , iyide tedaviler aldın , gecmisti sanki bir ara iyiyim diyordun . Ne oldu ki?
gokhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen gokhan »

Kardeş çok kötü isen antibiyotik kullanımı sana bi faydası olmaz kötü isen cinsellik uzak dur bir sure
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

marti456 yazdı:
asosyal yazdı:
non bakteriyel var kardesim agrıdan 1 haftadır oluyorum[

Ne yapmayı düşünüyorsun peki böyle ağrı çekmekle olmaz ki bir aksiyon Alman lazım yaş kaç acaba?
Yaş 34 doktor arıyorum ama kime gitsem saçma sapan ilaç verdi onlarda baş dönmesi yaptı yan etkiden dolayı ne yapacağımı sasirdim
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

kmlpr2 yazdı:
asosyal yazdı:
Gecmis olsun , bayagidir ugrasiyorsun , iyide tedaviler aldın , gecmisti sanki bir ara iyiyim diyordun . Ne oldu ki?
10 aydır iyi idim birden başladı anlamadım gitti