Bromelain - Aspirin/Coraspin/Ecopirin Kullanılır mı?

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
spread2021
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Bromelain - Aspirin/Coraspin/Ecopirin Kullanılır mı?

Mesaj gönderen spread2021 »

Bromelain başladım. Araştırmalarıma göre kan sulandıran Aspirin,Coraspin veya Ecopirin ile etkileşimi olabiliyormuş. Doktorum her gün ecopirin içmemi tavsiye etmişti fakat Bromelain başlayınca korkarak bıraktım. Bromelain kullanırken devamlı halde aspirin gibi aselisilitik asit haplardan kullanan var mı? Bişey olur mu?
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Bromelain - Aspirin/Coraspin/Ecopirin Kullanılır mı?

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Bromalain = Ecoprin = Asprin . Bromalain aliyorsan digerlerini alma, Bromalainin kanı inceltici ozelligi oldugundan alinmaz. Bromalainle beraber qaurcetin al. Yalniz dikkat parmak uclarinda kuck su toplamalar kabarciklar olusursa qaurxetini birak
spread2021
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen spread2021 »

kmlpr2 yazdı:Bromalain = Ecoprin = Asprin . Bromalain aliyorsan digerlerini alma, Bromalainin kanı inceltici ozelligi oldugundan alinmaz. Bromalainle beraber qaurcetin al. Yalniz dikkat parmak uclarinda kuck su toplamalar kabarciklar olusursa qaurxetini birak
Peki sabah bromelain içtim, akşam bira içmek sıkıntı yaratır mı?
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

spread2021 yazdı:
kmlpr2 yazdı:Bromalain = Ecoprin = Asprin . Bromalain aliyorsan digerlerini alma, Bromalainin kanı inceltici ozelligi oldugundan alinmaz. Bromalainle beraber qaurcetin al. Yalniz dikkat parmak uclarinda kuck su toplamalar kabarciklar olusursa qaurxetini birak
Peki sabah bromelain içtim, akşam bira içmek sıkıntı yaratır mı?
Hocam ikisi sıkıntı yapmaz da normalde, ama bira şarap gibi mayalı içkiler prostatitte hiç önerilmiyor. Bira ve şaraptan uzak dur derim.