Antidepresan

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
insirah13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Antidepresan

Mesaj gönderen insirah13 »

Hem prostatit hem ozel hayatta sikintilar derken antidepresan kullanmaya mecbur gibiyim. Ama daha once foruma da yazilan bu post-seretonin sendrom denen ereksiyon bozukluguna yol acmasi korkutuyor. Antidepresan kullananlarin deneyimleri ne? Tavsiye eder misiniz?
purology
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Antidepresan

Mesaj gönderen purology »

Ustad; cipralex ile basla. 5mg once sonra max 15mg. Titreme olursa 10mg a dus. Hayat kalitemi yuzde 50-60 arttirmisti zamaninda. Yan etkisi de az digerlerine gore
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Hocam 6 ya da 7 yıl oldu kullanıyorum prostatit öncesi libido yada ereksiyon hiçbir problem olmuyordu prostatit ile birlikte ereksiyon bozuldu bende anksiyetem var en kotu zamanlarda bile etkilenmiyordu şimdi psikolojik diyorlar anlamıyorum
Bilgin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Bilgin »

3 yıl cipram,5 yıl cipralex,1 yıl da lustral kullandim,ilk 1 ay ereksiyon problemi değil de, penis geç erkekte olur sadece.Sertleşme sorunu olmaz.Sağlam geç boşalirsın.Kullandigin zamanda partnerin varsa bıkar senden.Bir erkek daha başka ne ister ki.Takma kafana tedavi gördükten 3 ay sonra her şey eskisine dönüyor.
Orhanbasak
Hastalık Başlangıç Yılı: 1990

Mesaj gönderen Orhanbasak »

Antidepresan hem geç etki etmeye başlar maksimum onbeş günden sonra etki eder antidepresan kullanacağına sarı kantaron bitkisi kullan hem kısa sürede etki eder hemde daha sağlıklıdır hıc bır düşünceniz kalmaz antideprasandan daha etkilidir
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

antidepresanlar karaciğer fonksiyonlarını yükseltiyormuş. kullananlar arada ölçüm yaptırıyor mu? internette öyle bir yazı okumuştum sanırım. bu arada sarı kantaron yağı kullanmıştım bir ara. daha kötü yapmıştı. ilk başlarda iyi uyutuyordu. ama sonraları kafayı bulanıklaştırmaya başlamıştı. bende kullanımı bıraktım.
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

6-7 yıl evvel antidepresan bırakırken yaklaşık 4 ay sarı kantaron kullanmıştım.Sari kantaron 3-4 günde maximum seviyeye ulaşıyor ,bir o kadar da çabuk geçiyor etkisi.Kantaron hafif depresyon varken kullanılır.Orta ve ağır depresyon varsa bir işe yaramaz.Antidepresana bulaşmadan bir denenebilir. Ne de olsa doğal. Rahatsızlık varsa, doktor da önerdiyse korkmayın fazla da takmayın.Ben 3 ve 5 sene kullandım.Bir sorun yaratmadı ergenlik ve gençlik dönemimde.
Ha şimdi olsa kullanır miyim?Kullanmam bu kadar uzun süre .En fazla 6 ay, ondan fazlasina inanın gerek yok kardeşlerim.Yasam tarzınızı ve fikirlerinizi değiştirin diyorum.
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

insirah13 yazdı:Hem prostatit hem ozel hayatta sikintilar derken antidepresan kullanmaya mecbur gibiyim. Ama daha once foruma da yazilan bu post-seretonin sendrom denen ereksiyon bozukluguna yol acmasi korkutuyor. Antidepresan kullananlarin deneyimleri ne? Tavsiye eder misiniz?
Antidepresanların en masumu dahi ( cipralex, lustral, Laroxyl)
maalesef libido düşüklüğü, ereksiyon bozukluğu ve en önemlisi de çok geç boşalma hatta uzun vadede hiç boşalamama yapıyor. Oysa bunda boşalmam lazım.Stresi önlerken bu sonuçlarla karşılaşıyorsun.Herkeste yapıcak diye bi şey yok ama bende yaptı ve 10 ayın sonunda bıraktım. Şimdi cinsellik eskiye döndü. Iyi de bırakmışım.Yalmiz birakm ak da ayrı bi sorun. Kademeli bırakman gerekiyor.
Omerefe34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Omerefe34 »

Arkadaşlar bende prostatitin verdiği en büyük sıkıntı sertleşme bosalma sorunu ama bende bugün psikiyatri gidip ilaç
Aldım citoles ve Tranko buskas yazdı bunların bi zararı olurmu tedavime aynı zamanda antibiyotik alıyorum
purology

Mesaj gönderen purology »

duman64 yazdı:
insirah13 yazdı:Hem prostatit hem ozel hayatta sikintilar derken antidepresan kullanmaya mecbur gibiyim. Ama daha once foruma da yazilan bu post-seretonin sendrom denen ereksiyon bozukluguna yol acmasi korkutuyor. Antidepresan kullananlarin deneyimleri ne? Tavsiye eder misiniz?
Antidepresanların en masumu dahi ( cipralex, lustral, Laroxyl)
maalesef libido düşüklüğü, ereksiyon bozukluğu ve en önemlisi de çok geç boşalma hatta uzun vadede hiç boşalamama yapıyor. Oysa bunda boşalmam lazım.Stresi önlerken bu sonuçlarla karşılaşıyorsun.Herkeste yapıcak diye bi şey yok ama bende yaptı ve 10 ayın sonunda bıraktım. Şimdi cinsellik eskiye döndü. Iyi de bırakmışım.Yalmiz birakm ak da ayrı bi sorun. Kademeli bırakman gerekiyor.
Dogru. Bende gerci prostatitten dolayi baslayan erken bosalmayi cozmustu. O acidan faydaliydi ama Uzun vadede vucudun dengesini bozduklari net
Orhanbasak
Hastalık Başlangıç Yılı: 1990

Mesaj gönderen Orhanbasak »

Almanyada yapılan araştırmada lustral kadar etkili olduğu kanıtlanmış ve orada genelde kantoron hapı veriyorlarmış yağına gelince yağı içmek için kullanilmaz yaralarda basurda yani yüzeysel olarak kullanılır içimi ağır olur çayı hafiftir günde iki bardak içilir
Cooper
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Cooper »

Ben olsam almam. Bak ben 16 yaşında Roaccutane kullandım. Prostatımı ve cinsel derimdeki androjen reseptörlerimi bozdu. Düşünsene yaşadığım hayatı. 16 yaşından beri prostatitim var gibi hayal et. Hatta daha kötüsü, epigenetik hasar var prostatımda. Reseptörler hormonlardan beslenemiyor.

Antidepresanlar da aynı sorunlara yol açabilir. Bence kullanma. Stoa felsefesini araştır, kendi terapini kendin yapmaya çalış.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Cooper yazdı:Ben olsam almam. Bak ben 16 yaşında Roaccutane kullandım. Prostatımı ve cinsel derimdeki androjen reseptörlerimi bozdu. Düşünsene yaşadığım hayatı. 16 yaşından beri prostatitim var gibi hayal et. Hatta daha kötüsü, epigenetik hasar var prostatımda. Reseptörler hormonlardan beslenemiyor.

Antidepresanlar da aynı sorunlara yol açabilir. Bence kullanma. Stoa felsefesini araştır, kendi terapini kendin yapmaya çalış.
Kardeşim Allah yardımcın olsun inşallah bir çözümü bulunur. bunun bir tedavisi yok mu peki ? Bir de teşhisi oluyor mu ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Cooper
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Cooper »

Hergele yazdı:
Cooper yazdı:Ben olsam almam. Bak ben 16 yaşında Roaccutane kullandım. Prostatımı ve cinsel derimdeki androjen reseptörlerimi bozdu. Düşünsene yaşadığım hayatı. 16 yaşından beri prostatitim var gibi hayal et. Hatta daha kötüsü, epigenetik hasar var prostatımda. Reseptörler hormonlardan beslenemiyor.

Kardeşim Allah yardımcın olsun inşallah bir çözümü bulunur. bunun bir tedavisi yok mu peki ? Bir de teşhisi oluyor mu ?
Maalesef yok. Kimse nedenini tam bilmiyor. Forumlarda ilaçlar deneyerek çözmeye çalışıyoruz biz de. Cinsel hayatım 7 senedir yok. Gençliğimi yaşayamadım. Kız arkadaşlarım benden hep ayrıldı. Zihnimi güçlü tutmaya çalışıyorum. Hormonsal tedavilerden umudum var. Umarım yakın zamanda iyileşeceğim ve her şeyin eski, sağlıklı haline döndüğü o günleri görebileceğim..
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Cooper yazdı:
Hergele yazdı:

Maalesef yok. Kimse nedenini tam bilmiyor. Forumlarda ilaçlar deneyerek çözmeye çalışıyoruz biz de. Cinsel hayatım 7 senedir yok. Gençliğimi yaşayamadım. Kız arkadaşlarım benden hep ayrıldı. Zihnimi güçlü tutmaya çalışıyorum. Hormonsal tedavilerden umudum var. Umarım yakın zamanda iyileşeceğim ve her şeyin eski, sağlıklı haline döndüğü o günleri görebileceğim..
Anladım hocam umarım çözümü olur daha gençsin inşallah daha çok yormadan seni toparlarsın.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
radyoloji03
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen radyoloji03 »

En iyisi desyrel 50 mg yada 100 mg özellikle sertleşme sorununa çok iyi geliyor 50 mg ben uzun süre kullandım 12 yada 13 günde etki ediyor geceleri çok ciddi ereksiyon yapıyor 100 mg da sonra psikiyatrist vermişti oda ilk zaman da çok iyi geldi ama daha sonra troid hormonlarını bozdu benim bıraktım yukarda yazılanlardan biraz daha farklı bir antidepresan özellikle 50 mg deneyebilirsiniz bildiğim kadarıyla eczanelerde reçetesiz satılıyor hatta alıp kullananlar deneyimlerini yazarlarsa sevinirim geçmiş olsun herkese