Laroxyl sürekli idrar hissine işe yarar mı?

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
memo42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Laroxyl sürekli idrar hissine işe yarar mı?

Mesaj gönderen memo42 »

merhaba arkadaşlar düşündümki intersiyel sistit hastalığında ilaç olarak diğer ilaçların yanında laroxyl veriyolarmış.Sistitde sürekli idrar hissi oluyor hastalarda yani buna yarıyor diyebiliriz o zaman mantıken prostatit hastalarındada işe yarar mı?
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Laroxyl sürekli idrar hissine işe yarar mı?

Mesaj gönderen Icedive26 »

Yarar ama sorunu sorunu çözmez. Yani prostatiti iyileştirmez. İdrarı geciktirir gece tualete kalkmamı azaltır .
İyi uyku yapar ben de öyle yapmıştı. Doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın. Bu bir antidepresan ve yan etki yapma şansı yüksek. Başlaması ve bırakması sıkıntılı olabilir.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
memo42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Laroxyl sürekli idrar hissine işe yarar mı?

Mesaj gönderen memo42 »

Icedive26 yazdı:Yarar ama sorunu sorunu çözmez. Yani prostatiti iyileştirmez. İdrarı geciktirir gece tualete kalkmamı azaltır .
İyi uyku yapar ben de öyle yapmıştı. Doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın. Bu bir antidepresan ve yan etki yapma şansı yüksek. Başlaması ve bırakması sıkıntılı olabilir.
cevap için teşekkürler.daha önce antidepresan kullanmıstım zaten başka bir sorun için.