Moksifloksasin çare olabilir mi?

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Hk12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Moksifloksasin çare olabilir mi?

Mesaj gönderen Hk12 »

crunkstar yazdı:
Hk12 yazdı:
crunkstar yazdı:
Anladım hocamda agumentin kullanarak bunun önüne geçemezsin. en azından bactrim uzun kullanım agumentinden daha mantıklı. agumentin gibi sacma sapan basit antibiyotik ile sadece günü kurtarırsın. agumentinin iyi geldiği şikayete hepsi iyi gelir. bu hastalıkta metranidazol ve bactrimden altı boşuna boş yani. iye nu bile cözmez onlar. agumentin ile baskılamak yerine haftann 3 günü bactrim ile muhteşem baskılanıyor. hatta gayet ciddi tedavi alıyor gibi şikayetler git gide azalıyor. yani bunu uygulayın diye demiyorum. agumentin yerine en azından bu şekilde hem şansını denersin hemde minimum ilacla rahat edersin. yinede sen bilirsin.
Hocam başka bir doktora gittim bugün aynı şeyleri söyledi.
Augmentini kes
Artık anbitiyotik hiç alma dedi
Ağrın oldukça voltaren fitil ürispas ve hippurin kullan dedi
No bakteriyel prostatit
Fitil hiç kullanmadım voltaren fitil ödemi alır hemen dedi
Bide bunu denicem bakalım
basit tip antb. kullanmada ne denersen dene hocam iyi yapmıssın. iyi gelir insallah. geçmişini bilmiyorum ama agresif tedavi almadıysan şikayetlerinde ilacı bırakınca çok artıyor ise agresif tedavi denemekte şart. ben 75gün lük tedavi yaptım. genta tarivd + 4 tavanic isef iğne yanına birde biteral 2 kutu denedim hiç bir işe yaramadı.
Hocam nerdeyse 6 ay aralıksız antibiyotik kullandım cipro biteral klindan floxilevo bactrim tetradox hepsini 1 er ay kullandım ama hiçbir ilerleme olmadı. Şikayetlerim 1 senedir aynı. Makatta dolgunluk yanma ağrı bazen çok artıyor
crunkstar

Re: Moksifloksasin çare olabilir mi?

Mesaj gönderen crunkstar »

Hk12 yazdı:
crunkstar yazdı:
Hk12 yazdı: Hocam başka bir doktora gittim bugün aynı şeyleri söyledi.
Augmentini kes
Artık anbitiyotik hiç alma dedi
Ağrın oldukça voltaren fitil ürispas ve hippurin kullan dedi
No bakteriyel prostatit
Fitil hiç kullanmadım voltaren fitil ödemi alır hemen dedi
Bide bunu denicem bakalım
basit tip antb. kullanmada ne denersen dene hocam iyi yapmıssın. iyi gelir insallah. geçmişini bilmiyorum ama agresif tedavi almadıysan şikayetlerinde ilacı bırakınca çok artıyor ise agresif tedavi denemekte şart. ben 75gün lük tedavi yaptım. genta tarivd + 4 tavanic isef iğne yanına birde biteral 2 kutu denedim hiç bir işe yaramadı.
Hocam nerdeyse 6 ay aralıksız antibiyotik kullandım cipro biteral klindan floxilevo bactrim tetradox hepsini 1 er ay kullandım ama hiçbir ilerleme olmadı. Şikayetlerim 1 senedir aynı. Makatta dolgunluk yanma ağrı bazen çok artıyor
anladım hocam bu şekilde bir tedavi denediysen bende aynı şekilde cok uzun her antibiyotiği 3 4 6 kutu kullandım ve sonuc alamadım. artık yapılacak şey ilaca boğmanın anlamı yok. ya bakteri saptayıp üst sınıf serum ant. geçeceksin yada bactrim uzun kullanım ile baskılayacaksın. yada şikayetlerin seni mahfetmiyor ise ilaçsız dayanacaksın ömür boyu ilaç yutamazsın. çok bir seçenek yok.