Antibiyotik kullanmaya başladım

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
prostafellas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Antibiyotik kullanmaya başladım

Mesaj gönderen prostafellas »

Dostlar merhaba ben de bu sıkıntıdan muzdarip olduğumu düşünüyorum doktor üretra darlığı da olabilir dedi antibiyotik yazıp yolladı 10 gündür hiç fayda görmedim üretra darlığı ile ilgili de fazla bir bilgim yok bulamadım da bilen arkadaşlar cevap verirse sevinirim herkese Allah şifa versin .
Pablos

Re: Antibiyotik kullanmaya başladım

Mesaj gönderen Pablos »

Kardeşim iyice araştırılsın bu belirtiler nezaman çıktı ve ne şekilde çıktı oda önemli
prostafellas

Benim bayadır var ama nedenini bilmiyorum yaklaşık 10 sene bisiklet sürdüm ve bir kere de boşalırken durdum . Ve birkaç kere de testislerime ve penisime hasar aldım :(
prostafellas

Şu an CİPRASİD 750 mg TETRADOX 100 mg ve Dexday 50 mg adlı ilaçları kullanıyorum ve hiç fayda görmedim antibiyotik tedavisi ile tamamen kurtulan var mı bu illetten bir dahaki gidişimde sistoskopi yapılacak korkmuyor değilim ama yapacak bir şey yok .
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

prostafellas yazdı:Şu an CİPRASİD 750 mg TETRADOX 100 mg ve Dexday 50 mg adlı ilaçları kullanıyorum ve hiç fayda görmedim antibiyotik tedavisi ile tamamen kurtulan var mı bu illetten bir dahaki gidişimde sistoskopi yapılacak korkmuyor değilim ama yapacak bir şey yok .
sistoskopi yaptırma kardeşim yaptırıpda eline bişey geçen ben daha görmedim. sist. yaptırıp aylarca yıllarca acısı yanması dinmeyen insanlarla dolu heryer. bu hastalıkta uygulanacak metot bellidir. ilaç yutarsın geçmiyorsa bir süre sonra farklı bir ilaç denersin yine fayda görmez isen bitkisel takviye dikkatlı yaşam vs cözüm ararsın. bu iş kaporta boya değil sorun var yapılacak başka bişey yok değil. bu bölgeye yapılacak cerrahi müdahale sonrası bir çok fonksiyonda bozulma. daha fazla şikayet ile sonuçlanma ihtimali çok çok yüksek. dayanılmayacak bir durumun olmadığı sürece alternatif cözümler deneyeceksin. doktor böyle dedi ne yapayım bunlar ossuruktan teyyare kardeş. aynı gün 10 tane farklı doktora git. 2 tanesi ilaç yazmaz kovar. 2 tanesi 6 aylık ilaç yazar 2 tanesi 1 kutu ilaç yazar birisi pisikologa git der. biri bana neden anlatıyosun der. hepsinin kafası bir birinden yanık.
prostafellas

Haklısın galiba birçok kişi kanama devam ediyor falan diyor. Doktora acılı bir işlem olup olmadığını sorduğumda ise kendini kasarsan acır dedi. Sadece tanı için bu kadar acıya değmez bir de bugün karın altına bıçak saplanır gibi oldu bunu gittiğimde söyleyeceğim ve alfa bloker isteyeğim inşallah bu hastalıktan muzdarip bir kişi bile kalmaz ...
prostafellas

Bu arada ilaç tedavisini bıraktım bir halta yaramıyor açıkçası zararı yararından çok mide bağırsak sağlığını bozdu sanki prostatit de düzelmedi bitkisel yola devam etme zamanı geldi.
prostafellas

Re:BOŞALDIKTAN HEMEN SONRA İŞEMEYİN!

Arkadaşlar bunu ben de yaptım ama son zamanlarda bıraktığım için masturbasyon sonrası ağrı azalıyor meni bir süre beklediğinizde penisin ucuna gelip akıyor boşaldıktan sonra 20 25 dk bekleyin sonra işeyin farkı göreceksiniz .