Tavanic +

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Pablos

Re: Tavanic +

Mesaj gönderen Pablos »

red yazdı:ben de floxilevonun çok faydasını gördüm.
Kaç kutu kullandınız.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

Pablos yazdı:
Kaç kutu kullandınız.
6 kutu floxilevo 750 mg kullandım. öncesinde de 3 kutu cipro kullandım.
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

red yazdı:
Pablos yazdı:
Kaç kutu kullandınız.
Üst üste mi ? 6 kutu
red

Mesaj gönderen red »

Pablos yazdı:
red yazdı:
Pablos yazdı: Kaç kutu kullandınız.
Üst üste mi ? 6 kutu
iesef iğne ile kombinleyerek kullandım.
2 kutu üstüste sonra 1 hafta 10 gün ara sonra 2 kutu daha..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Pablos yazdı:
kadir yazdı:
Pablos yazdı:Tavanicle sıfıra yakın olan var mı hastalığın 6. Ayındayım antibiyograma ekleyip duyar testi yapcam eğer duyarlıysa levoflaksasin kullancam prostata geçişi çok iyi diyorlar bazı yabancı yazılarda , bunla enterekoku uzun süre öldürebilirmiyim ? Yani amacım uzun süre rahat etmek 2 hafta kullansam sonra manurola geçsem mantıklı mı bilen varsa aydınlatsın lütfen
Pablos kardesim ben tedavimde floksilevo750mg tableti cok kullandim. Faydasini gördüm bilgin olsun.
Çok teşekkür ederim ne kadar kullanmak lazım
Valla kardesim ben sayısini unuttum. Ama iesef igneyi vurdurduktan sonra kullaniyordum. Yani hep ikili kullandım. Eski yazilarimda detayli yazar.
Prostatozurlu

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

Kültüre duyarlı 6 kutu flexilevo kullandım sıfır etki.bir benim heralde levo dan fayda görmeyen
red

Mesaj gönderen red »

Prostatozurlu yazdı:
Kültüre duyarlı 6 kutu flexilevo kullandım sıfır etki.bir benim heralde levo dan fayda görmeyen
kültürle birlikte prostat sıvısından lökosit sayımı da yaptırdınız mı peki..
kültür sonucu her zaman sağlıklı olmayabiliyor..
Prostatozurlu

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

red yazdı:
Prostatozurlu yazdı:
kültürle birlikte prostat sıvısından lökosit sayımı da yaptırdınız mı peki..
kültür sonucu her zaman sağlıklı olmayabiliyor..
Kültürü 2 labta teyit ettmiştim. Lokosit baktıramadım
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

4 gündür kullanıyorum boğazım şişti sol ayak parmağında şişlik oldu sırıtma ağrılar giriyor karnım çok kötü durumda
MENDERES1983
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

Hola yazdı:4 gündür kullanıyorum boğazım şişti sol ayak parmağında şişlik oldu sırıtma ağrılar giriyor karnım çok kötü durumda
Kardeşim ne bu hastalık böyle ömür boyu ağrı sızı öldürmüyorda kafayı yemek üzereyim
bahtsizbedevi01

Mesaj gönderen bahtsizbedevi01 »

MENDERES1983 yazdı:
Hola yazdı:4 gündür kullanıyorum boğazım şişti sol ayak parmağında şişlik oldu sırıtma ağrılar giriyor karnım çok kötü durumda
Kardeşim ne bu hastalık böyle ömür boyu ağrı sızı öldürmüyorda kafayı yemek üzereyim
Menderes abi senin genel olarak mizacım isyana yatkın sanırım ilk siteye üye olduğundada baya söyleniyordun. Bak burayı buldun ne güzel maddi olarak kendini ayarlarsan tedavinide sıkıntısız başlarsın karalar bağlama sürekli diri tut kendini lütfen.
MENDERES1983

bahtsizbedevi01 yazdı:
MENDERES1983 yazdı:
Menderes abi senin genel olarak mizacım isyana yatkın sanırım ilk siteye üye olduğundada baya söyleniyordun. Bak burayı buldun ne güzel maddi olarak kendini ayarlarsan tedavinide sıkıntısız başlarsın karalar bağlama sürekli diri tut kendini lütfen.
Eskişehire gidiyorum 20 sinde hüseyin hocaya muayne artı prostat sıvısı labaratuar kaç para tutar
bahtsizbedevi01

Mesaj gönderen bahtsizbedevi01 »

MENDERES1983 yazdı:
bahtsizbedevi01 yazdı:
MENDERES1983 yazdı: Kardeşim ne bu hastalık böyle ömür boyu ağrı sızı öldürmüyorda kafayı yemek üzereyim
Eskişehire gidiyorum 20 sinde hüseyin hocaya muayne artı prostat sıvısı labaratuar kaç para tutar
Bilmiyorum abi sitede gidenler fiyat bilgisi vermişti bakabilirsin. Başla tedavine daha iyi olacaksın
MENDERES1983

Arkadaşlar 3 ay oldu inşallah geç kalmamışımdır sonunda doktora gidip lokosit sayımı ve kültür yaptırıcam sitedeki ismi geçen iyi bi doktora 1000 lirayı bulurmu masraflarım inşallah bide bakteri olduğunu tespit ederlerse bi an önce tedaviye başlıcam hangi ara kronikleşti bu hastalık anlamadım
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

MENDERES1983 yazdı:Arkadaşlar 3 ay oldu inşallah geç kalmamışımdır sonunda doktora gidip lokosit sayımı ve kültür yaptırıcam sitedeki ismi geçen iyi bi doktora 1000 lirayı bulurmu masraflarım inşallah bide bakteri olduğunu tespit ederlerse bi an önce tedaviye başlıcam hangi ara kronikleşti bu hastalık anlamadım

Kardeşim kültür muayene lokosit ölçümü yaklaşık o kadar tutar. sana tavsiyem bakteri bulmak icin sıvıyı oradan alıp labaratuvarda kültür ve antibiyogram yaptırdıktan sonra tekrar bu doktorlar ile uğraşma. bu tedavi yönteminden uzaklaş hiç bir bakteri bulamazsanda. sana sıkı reçete yazacak doktorlar bulursan sıfır maliyet ile bu hastalıktan birebir 500 lira muayene ücretli + ilacı bedava alman için gerekli tanıları reçeteye eklemeyen doktorlara para yedirmezsin. levo için reçeteye pnömoni yazsa bedava alacağın ilaca para ödetir bu doktorlar. devlette on numara ilaç yazan bir sürü doktor var. sen bütün paranı bakteriyi bulmak için harcayacaksın bulamazsan ise desefin iğne gena iğne bactrim tavanic klindan biteral gibi ilaclardan kombinasyon yapacak doktorlar bulmak. 10 ayda. 14. kürümü kullanıyorum. her ilacı çok sefer kere kullandım farklı ilaclarla kombinledim. bu arada tavanic den bende kesinlikle kalıcı uzun vade bir fayda görmedim kullanırken kötü değildim. bıraktığım gibi berbat şekilde rahatsızlandım direk başka ilaclar kullanarak şuanda daha iyiyim. benim tamamen şahsi görüşüm. bu hastalıkta para harcanacak tek şey bakteri aramak olmalı. onun haricinde heryer doktor. 1 er gün arayla heryerde dünyanın ürologu var. git muhabbet etmeye gibi şansını dene ne eli bol doktorlar var. yaz hocam. 7 genta 1 tarivid. yaz hocam. 5 desefin. 2 bactrim. 5 desefin 1 cipro 1 tedradox hepsi yazıyor ben bugune kadar yazmayan 2 doktor gördüm diğer hepsi ne istesem yazıyor. yazmassa ertesi gün başka doktora giderim ürologdan bol ne var. lokosit bakacak da ne olacak. benim şikayetim varsa bu ilacı kullanacam arkadaş. bakteride bulamamışım ne yapayım. lokosit 5 olsa ney 10 olsa ney. 1 olsa ney şikayetim var yanıyorum. olayın şifresi bu benim şifrem bu. forumda da bu şekilde tedavi olan tedavi almaya devam edenlerin sayısıda git gide artıyor. ben iğneden hiç fayda görmedim bel soğuklugu geçirirken 14 iesef ile akıntıyı bile kesemediğim için iğne kullanmıyorum her ilacın yanına 1 desefin vurundum lokosit ölçtürenlerle en kötü aynıyımdır.
MENDERES1983

crunkstar yazdı:
MENDERES1983 yazdı:Arkadaşlar 3 ay oldu inşallah geç kalmamışımdır sonunda doktora gidip lokosit sayımı ve kültür yaptırıcam sitedeki ismi geçen iyi bi doktora 1000 lirayı bulurmu masraflarım inşallah bide bakteri olduğunu tespit ederlerse bi an önce tedaviye başlıcam hangi ara kronikleşti bu hastalık anlamadım

Kardeşim kültür muayene lokosit ölçümü yaklaşık o kadar tutar. sana tavsiyem bakteri bulmak icin sıvıyı oradan alıp labaratuvarda kültür ve antibiyogram yaptırdıktan sonra tekrar bu doktorlar ile uğraşma. bu tedavi yönteminden uzaklaş hiç bir bakteri bulamazsanda. sana sıkı reçete yazacak doktorlar bulursan sıfır maliyet ile bu hastalıktan birebir 500 lira muayene ücretli + ilacı bedava alman için gerekli tanıları reçeteye eklemeyen doktorlara para yedirmezsin. levo için reçeteye pnömoni yazsa bedava alacağın ilaca para ödetir bu doktorlar. devlette on numara ilaç yazan bir sürü doktor var. sen bütün paranı bakteriyi bulmak için harcayacaksın bulamazsan ise desefin iğne gena iğne bactrim tavanic klindan biteral gibi ilaclardan kombinasyon yapacak doktorlar bulmak. 10 ayda. 14. kürümü kullanıyorum. her ilacı çok sefer kere kullandım farklı ilaclarla kombinledim. bu arada tavanic den bende kesinlikle kalıcı uzun vade bir fayda görmedim kullanırken kötü değildim. bıraktığım gibi berbat şekilde rahatsızlandım direk başka ilaclar kullanarak şuanda daha iyiyim. benim tamamen şahsi görüşüm. bu hastalıkta para harcanacak tek şey bakteri aramak olmalı. onun haricinde heryer doktor. 1 er gün arayla heryerde dünyanın ürologu var. git muhabbet etmeye gibi şansını dene ne eli bol doktorlar var. yaz hocam. 7 genta 1 tarivid. yaz hocam. 5 desefin. 2 bactrim. 5 desefin 1 cipro 1 tedradox hepsi yazıyor ben bugune kadar yazmayan 2 doktor gördüm diğer hepsi ne istesem yazıyor. yazmassa ertesi gün başka doktora giderim ürologdan bol ne var. lokosit bakacak da ne olacak. benim şikayetim varsa bu ilacı kullanacam arkadaş. bakteride bulamamışım ne yapayım. lokosit 5 olsa ney 10 olsa ney. 1 olsa ney şikayetim var yanıyorum. olayın şifresi bu benim şifrem bu. forumda da bu şekilde tedavi olan tedavi almaya devam edenlerin sayısıda git gide artıyor. ben iğneden hiç fayda görmedim bel soğuklugu geçirirken 14 iesef ile akıntıyı bile kesemediğim için iğne kullanmıyorum her ilacın yanına 1 desefin vurundum lokosit ölçtürenlerle en kötü aynıyımdır.
Senin bana verdiğin bu bilgiler dünyanın servetinden daha değerli teşekkür ederim kardeşim inşallah 2-2,5 ay önce başlayan bu rahatsızlığım çok ilerlememiş olur geç kalmamışımdır bir an önce tedavi olurum ama semptomlarım kötü zor ve sık idrar makattan başlayıp penise kadar uzanan kasılma ve ağrım mevcut ayrıca boşalmadan sonra makatta yanma idrarda yanma sanki sürekli bi gerginlik sürekli bir huzursuzluk
Chamber04

Mesaj gönderen Chamber04 »

Ben gentanın yanına tavanic eklemeyi düşünüyorum 3 tane vurulucam tavanic yan etkileri kötümü başka hangi antibiyotik olur sık idrar geçmesi için
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

Chamber04 yazdı:Ben gentanın yanına tavanic eklemeyi düşünüyorum 3 tane vurulucam tavanic yan etkileri kötümü başka hangi antibiyotik olur sık idrar geçmesi için
Tavanic' in en önemi yan etkisi tendon ile ılgili. bazılarında tendon kopmasına neden olabiliyor. Ben de bunu yaptı ve bırakmak zorunda kalmıştım.
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

duman64 yazdı:
Chamber04 yazdı:Ben gentanın yanına tavanic eklemeyi düşünüyorum 3 tane vurulucam tavanic yan etkileri kötümü başka hangi antibiyotik olur sık idrar geçmesi için
Tavanic' in en önemi yan etkisi tendon ile ılgili. bazılarında tendon kopmasına neden olabiliyor. Ben de bunu yaptı ve bırakmak zorunda kalmıştım.
Tendon mu koptu ? Kopan tendon nasıl iyileşiyor ?
duman64

Mesaj gönderen duman64 »

Pablos yazdı:
duman64 yazdı:
Yururken bir anda sağ baldırca sanki bir şey tık dedi ve çok büyük acı duydum.Adeta adım atamadım. Hemen ilacı kestim. 1 hafta boyunca yürüyemedim. Sonra yavaş yavaş geçti.Prospektusunde de yazıyor. Dikkatli kullanım diye. Tabi herkeste yapacak diye bir şey yok. Ben bunu yazan doktora söylediğimde ilk defa karşılaştığını söylemişti.

.
Chamber04

duman64 yazdı:
Pablos yazdı:
duman64 yazdı: Tavanic' in en önemi yan etkisi tendon ile ılgili. bazılarında tendon kopmasına neden olabiliyor. Ben de bunu yaptı ve bırakmak zorunda kalmıştım.
Yururken bir anda sağ baldırca sanki bir şey tık dedi ve çok büyük acı duydum.Adeta adım atamadım. Hemen ilacı kestim. 1 hafta boyunca yürüyemedim. Sonra yavaş yavaş geçti.Prospektusunde de yazıyor. Dikkatli kullanım diye. Tabi herkeste yapacak diye bir şey yok. Ben bunu yazan doktora söylediğimde ilk defa karşılaştığını söylemişti.

.
Benim baktığıma göre Florokinolon grubu antibiyotiklerde bu tendon yırtılması gibi etkiler oluyormuş ama prostatit için en iyi nüfuz eden ilaç neredeyse Bende Floxilevo almayı düşünüyordum oda florokinolon grubu yani bilmiyorum 1 kutudan çokta birşey olurmu acaba Bi yandan bu prostatitten kurtulmak istiyorum Bu etkiler uzun süre kullananlarda gözükmezmi duman64 sen tavanici nekadar kullandın yada kaç kutu
duman64

Mesaj gönderen duman64 »

Chamber04 yazdı:
duman64 yazdı:
Pablos yazdı: Tendon mu koptu ? Kopan tendon nasıl iyileşiyor ?

.
Benim baktığıma göre Florokinolon grubu antibiyotiklerde bu tendon yırtılması gibi etkiler oluyormuş ama prostatit için en iyi nüfuz eden ilaç neredeyse Bende Floxilevo almayı düşünüyordum oda florokinolon grubu yani bilmiyorum 1 kutudan çokta birşey olurmu acaba Bi yandan bu prostatitten kurtulmak istiyorum Bu etkiler uzun süre kullananlarda gözükmezmi duman64 sen tavanici nekadar kullandın yada kaç kutu
Bir kutuyu bile bitirmeden bende bunu yaptı. Doğru prostata en iyi giren anti ama bazı yan etkileri var.rn önemlisi de bu galiba.
Chamber04

duman64 yazdı:
Chamber04 yazdı:
duman64 yazdı: Yururken bir anda sağ baldırca sanki bir şey tık dedi ve çok büyük acı duydum.Adeta adım atamadım. Hemen ilacı kestim. 1 hafta boyunca yürüyemedim. Sonra yavaş yavaş geçti.Prospektusunde de yazıyor. Dikkatli kullanım diye. Tabi herkeste yapacak diye bir şey yok. Ben bunu yazan doktora söylediğimde ilk defa karşılaştığını söylemişti.

.
Bir kutuyu bile bitirmeden bende bunu yaptı. Doğru prostata en iyi giren anti ama bazı yan etkileri var.rn önemlisi de bu galiba.
Böyle yan etki olmaz olsun nasıl bişey bu ne kullanıcaz ya başka genta bitince iesefdemi yazdırsam acaba
darkblues

Mesaj gönderen darkblues »

tugberk16

Mesaj gönderen tugberk16 »

Banada gittiğim doktor prostat sıvısına bakmadan idrar , idrar kültürü ve meni kültürü temiz çıkmasına rağmen 1 aylık tavanic verdi ben alıp kullanmadım.bactrim ve cipro rahatmatmıştı beni ama ilaç bitince tekrar başlıyor