Tavanic +

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Re: Tavanic +

Mesaj gönderen duman64 »

Chamber04 yazdı:
duman64 yazdı:
Pablos yazdı: Tendon mu koptu ? Kopan tendon nasıl iyileşiyor ?
Yururken bir anda sağ baldırca sanki bir şey tık dedi ve çok büyük acı duydum.Adeta adım atamadım. Hemen ilacı kestim. 1 hafta boyunca yürüyemedim. Sonra yavaş yavaş geçti.Prospektusunde de yazıyor. Dikkatli kullanım diye. Tabi herkeste yapacak diye bir şey yok. Ben bunu yazan doktora söylediğimde ilk defa karşılaştığını söylemişti.

.
Benim baktığıma göre Florokinolon grubu antibiyotiklerde bu tendon yırtılması gibi etkiler oluyormuş ama prostatit için en iyi nüfuz eden ilaç neredeyse Bende Floxilevo almayı düşünüyordum oda florokinolon grubu yani bilmiyorum 1 kutudan çokta birşey olurmu acaba Bi yandan bu prostatitten kurtulmak istiyorum Bu etkiler uzun süre kullananlarda gözükmezmi duman64 sen tavanici nekadar kullandın yada kaç kutu
Bir kutuyu bile bitirmeden bende bunu yaptı. Doğru prostata en iyi giren anti ama bazı yan etkileri var.rn önemlisi de bu galiba.
Chamber04

Mesaj gönderen Chamber04 »

duman64 yazdı:
Chamber04 yazdı:
duman64 yazdı: Yururken bir anda sağ baldırca sanki bir şey tık dedi ve çok büyük acı duydum.Adeta adım atamadım. Hemen ilacı kestim. 1 hafta boyunca yürüyemedim. Sonra yavaş yavaş geçti.Prospektusunde de yazıyor. Dikkatli kullanım diye. Tabi herkeste yapacak diye bir şey yok. Ben bunu yazan doktora söylediğimde ilk defa karşılaştığını söylemişti.

.
Benim baktığıma göre Florokinolon grubu antibiyotiklerde bu tendon yırtılması gibi etkiler oluyormuş ama prostatit için en iyi nüfuz eden ilaç neredeyse Bende Floxilevo almayı düşünüyordum oda florokinolon grubu yani bilmiyorum 1 kutudan çokta birşey olurmu acaba Bi yandan bu prostatitten kurtulmak istiyorum Bu etkiler uzun süre kullananlarda gözükmezmi duman64 sen tavanici nekadar kullandın yada kaç kutu
Bir kutuyu bile bitirmeden bende bunu yaptı. Doğru prostata en iyi giren anti ama bazı yan etkileri var.rn önemlisi de bu galiba.
Böyle yan etki olmaz olsun nasıl bişey bu ne kullanıcaz ya başka genta bitince iesefdemi yazdırsam acaba
darkblues
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen darkblues »

tugberk16
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen tugberk16 »

Banada gittiğim doktor prostat sıvısına bakmadan idrar , idrar kültürü ve meni kültürü temiz çıkmasına rağmen 1 aylık tavanic verdi ben alıp kullanmadım.bactrim ve cipro rahatmatmıştı beni ama ilaç bitince tekrar başlıyor