Cardura xl ile Cranberry nin birlikte kullanımı

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Nightangel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Cardura xl ile Cranberry nin birlikte kullanımı

Mesaj gönderen Nightangel33 »

Bu ikisini 2 3 dakika ara ile alıyorum belli bir bir süre bıçak gibi yanma hissi yapıyor daha önce birlikte kullanan ve benzer şeyler yaşayan oldu mu?
crunkstar

Re: Cardura xl ile Cranberry nin birlikte kullanımı

Mesaj gönderen crunkstar »

hocam tecrübeli bir arkadaşsınız. ilaç da olsa iki takviye de olsa aralarında en az 2 3 saat olacak şekilde kullanırsanız daha doğru olur. özellikle creanberry i aç karnına sabah ilk takviye olarak bol su ile beraber daha fayda görürsünüz.
Nightangel33

crunkstar yazdı:hocam tecrübeli bir arkadaşsınız. ilaç da olsa iki takviye de olsa aralarında en az 2 3 saat olacak şekilde kullanırsanız daha doğru olur. özellikle creanberry i aç karnına sabah ilk takviye olarak bol su ile beraber daha fayda görürsünüz.

Haklısınız bide öyle deneyeceğim sağolun
Canaydogan

Mesaj gönderen Canaydogan »

Cranbeery kullanmani tavsiye etmiyorum. Cranberrynin tibben kanitlanmiş tek özelliği mesaneyi koruyucu bir tabakayla örterek bakterilerin tutunmasini engellemes8. Ozellikle kronik idrar yolu enfeksiyonu olanlar için çok iyi. Anti inflamatuar ozellik ariyor isen limon melisa daha kuvvetli bilgine...
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

Canaydogan yazdı:Cranbeery kullanmani tavsiye etmiyorum. Cranberrynin tibben kanitlanmiş tek özelliği mesaneyi koruyucu bir tabakayla örterek bakterilerin tutunmasini engellemes8. Ozellikle kronik idrar yolu enfeksiyonu olanlar için çok iyi. Anti inflamatuar ozellik ariyor isen limon melisa daha kuvvetli bilgine...
idrarındaki bozukluk ve şikayetlerini creanberry ile hafifleten çok fazla kişi var.
Nightangel33

Canaydogan yazdı:Cranbeery kullanmani tavsiye etmiyorum. Cranberrynin tibben kanitlanmiş tek özelliği mesaneyi koruyucu bir tabakayla örterek bakterilerin tutunmasini engellemes8. Ozellikle kronik idrar yolu enfeksiyonu olanlar için çok iyi. Anti inflamatuar ozellik ariyor isen limon melisa daha kuvvetli bilgine...
Teşekkürler deneyeceğim