Amitriptilin 25mg-50mg

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Targocid

Re: Amitriptilin 25mg-50mg

Mesaj gönderen Targocid »

Ayhan Bey mi kullanmış?
tiesto
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen tiesto »

nefessizkesersapi yazdı:Laroxyl galiba bu depresan grubundan şimdi oldu..Çok kullanan oldu forumda boş bir başlık oldu kusura bakmayın..
Laroxyl Çok eski bir ilaç psikiyatri takibine girip ilk 1 ay nervium (bu en iyi kas gevşetici spasm çözücü antidepresandır ama bağımlılık riski sebebiyle 1 ay kullanılır) yanında 30mg dukoxetin (buda sinir ağrılarını keser anksiyete kaynaklı ağrılara iyi gelir ve ağrı hafızasını siler) 1 ay sonra 60 mg duloxetin devam edilirse daha iyi olur.en az 1 sene kulkanılır kademeli bırakılır.
Laroxy kuklandım ama bir kutu bitirmeden bıraktım çok uykulu ve yorgun yaptı birde etkisini pek göremedim.
tiesto

Mesaj gönderen tiesto »

nefessizkesersapi yazdı:Laroxyl galiba bu depresan grubundan şimdi oldu..Çok kullanan oldu forumda boş bir başlık oldu kusura bakmayın..
Bizim sorunu ben şimdilik şöyle kontrol altına aldım asla makata dokunma ne tuvaletten önce ne sonra fitil filan sokma ağrın olduğu günler sabah akşam elektra fort ağrı kesici al, masturbasyonu haftada 1 e indir ve en önemlisi makattaki ağrıyan bölgeye masaj dahi yapma ilerde denk gelirse botox yada hiçbişey yapmadan oluruna bırakma ve rejime devam özellikle şekeri hayatından çıkarma ve ağrıyı unutmaya çalışmak forumları fazla gezmemek
tiesto

Mesaj gönderen tiesto »

nefessizkesersapi yazdı:
tiesto yazdı:
Bizim sorunu ben şimdilik şöyle kontrol altına aldım asla makata dokunma ne tuvaletten önce ne sonra fitil filan sokma ağrın olduğu günler sabah akşam elektra fort ağrı kesici al, masturbasyonu haftada 1 e indir ve en önemlisi makattaki ağrıyan bölgeye masaj dahi yapma ilerde denk gelirse botox yada hiçbişey yapmadan oluruna bırakma ve rejime devam özellikle şekeri hayatından çıkarma ve ağrıyı unutmaya çalışmak forumları fazla gezmemek
Deneyeceğim abi..Bu makat bizi mahvetti derdimiz neyse artık..Prostatit olduğuna zerre inanmıyorum..Genel cerrahilik bir durumunda ötesinde çok manyakça birşey..Prostatit yüzünden oldu ama prostatitle alakası yok artık bu meretin..
Kadeşim tüekiyede ki genel cerrahların yüzde 99 una götüm ağrıyo diye git ya fissür arıyolar ya hemoroid ikiside yok diyorum bu başka bir ağrı diyorum muayeme ediyolar hakkaten sende fissür yok hemoroid yok Allah allah ne ki bu diye bana soruyorlar psikolojik senin ağrın diyip geçiştiriyorlar yafa ürolojiye gidiyorum aynı muhabbet oda genel cerraha git diyor :) benim dr lara zerre güvenim kalmadı... Bizim sorun bunları aşıyor o bölge kavşak bölgesi ve sayısız sinir kas yapısı var içinden çıkamıyorlar en güzeli olurunaa bırakmak fazla kurcalamamk o bölgeyi birde Ayrıca ben şuan duloxetin kullanmaya devam ediyorum neurontin veya lyrica dan daha masum bir ilaç mümkünse onlara bulaşma derim, Ama bu bile ağrılarımı istwdipim şekilde sıfırlamadı perinenin derinliklerinde bir hasar var mr da da görünüyor ama o bölge için bilinen bir ameliuat yok 75 yaşında prof dr gittim oda o bölgeye girmek imkansız dedi yani yine kendimizi kendimiz tedavi edicez önerilerimi yukarıda yazdım takdiri ilahi napalım
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr »

nefessizkesersapi yazdı:
tiesto yazdı:
nefessizkesersapi yazdı: Deneyeceğim abi..Bu makat bizi mahvetti derdimiz neyse artık..Prostatit olduğuna zerre inanmıyorum..Genel cerrahilik bir durumunda ötesinde çok manyakça birşey..Prostatit yüzünden oldu ama prostatitle alakası yok artık bu meretin..
Kadeşim tüekiyede ki genel cerrahların yüzde 99 una götüm ağrıyo diye git ya fissür arıyolar ya hemoroid ikiside yok diyorum bu başka bir ağrı diyorum muayeme ediyolar hakkaten sende fissür yok hemoroid yok Allah allah ne ki bu diye bana soruyorlar psikolojik senin ağrın diyip geçiştiriyorlar yafa ürolojiye gidiyorum aynı muhabbet oda genel cerraha git diyor :) benim dr lara zerre güvenim kalmadı... Bizim sorun bunları aşıyor o bölge kavşak bölgesi ve sayısız sinir kas yapısı var içinden çıkamıyorlar en güzeli olurunaa bırakmak fazla kurcalamamk o bölgeyi birde Ayrıca ben şuan duloxetin kullanmaya devam ediyorum neurontin veya lyrica dan daha masum bir ilaç mümkünse onlara bulaşma derim, Ama bu bile ağrılarımı istwdipim şekilde sıfırlamadı perinenin derinliklerinde bir hasar var mr da da görünüyor ama o bölge için bilinen bir ameliuat yok 75 yaşında prof dr gittim oda o bölgeye girmek imkansız dedi yani yine kendimizi kendimiz tedavi edicez önerilerimi yukarıda yazdım takdiri ilahi napalım
Keşke prostatit olarak kalsaydık ama şu makattan sorunumuz olmasaydı..Prostatit cidden korkulacak bir hastalık değil..
Prostatit olmayi daha cok tercih ettiren , makattaki sikinti nasil bir agrisi var ? Prostatitten ne kadar agir hic gecmeyen bir sey mi?
tiesto

Mesaj gönderen tiesto »

kmlpr yazdı:
nefessizkesersapi yazdı:
tiesto yazdı: Kadeşim tüekiyede ki genel cerrahların yüzde 99 una götüm ağrıyo diye git ya fissür arıyolar ya hemoroid ikiside yok diyorum bu başka bir ağrı diyorum muayeme ediyolar hakkaten sende fissür yok hemoroid yok Allah allah ne ki bu diye bana soruyorlar psikolojik senin ağrın diyip geçiştiriyorlar yafa ürolojiye gidiyorum aynı muhabbet oda genel cerraha git diyor :) benim dr lara zerre güvenim kalmadı... Bizim sorun bunları aşıyor o bölge kavşak bölgesi ve sayısız sinir kas yapısı var içinden çıkamıyorlar en güzeli olurunaa bırakmak fazla kurcalamamk o bölgeyi birde Ayrıca ben şuan duloxetin kullanmaya devam ediyorum neurontin veya lyrica dan daha masum bir ilaç mümkünse onlara bulaşma derim, Ama bu bile ağrılarımı istwdipim şekilde sıfırlamadı perinenin derinliklerinde bir hasar var mr da da görünüyor ama o bölge için bilinen bir ameliuat yok 75 yaşında prof dr gittim oda o bölgeye girmek imkansız dedi yani yine kendimizi kendimiz tedavi edicez önerilerimi yukarıda yazdım takdiri ilahi napalım
Keşke prostatit olarak kalsaydık ama şu makattan sorunumuz olmasaydı..Prostatit cidden korkulacak bir hastalık değil..
Prostatit olmayi daha cok tercih ettiren , makattaki sikinti nasil bir agrisi var ? Prostatitten ne kadar agir hic gecmeyen bir sey mi?
Valla kardeşim dötüyle derdi olanın dünya malında gözü olmazmış üstüne oturamıyorsun yanıyor acıyor acıdıkça sen daka çok kasıyorsun daha çok acıyor tam kısır döngü oturtmuyor yürütmüyor ön takıma bile vuruyor büyük tuvalet ve sonraları zulüm bir ilacı da yok ne antibiyotik ne ağrı kesici ne kas gevşetici banamısın demiyor canı istediği zaman artıyor canı stediği zaman biraz azalıyor. Muayeneler sonuçsuz Fissür yom hemoroid yok fistül yok apse yok
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

tiesto yazdı:
kmlpr yazdı:
nefessizkesersapi yazdı: Keşke prostatit olarak kalsaydık ama şu makattan sorunumuz olmasaydı..Prostatit cidden korkulacak bir hastalık değil..
Valla kardeşim dötüyle derdi olanın dünya malında gözü olmazmış üstüne oturamıyorsun yanıyor acıyor acıdıkça sen daka çok kasıyorsun daha çok acıyor tam kısır döngü oturtmuyor yürütmüyor ön takıma bile vuruyor büyük tuvalet ve sonraları zulüm bir ilacı da yok ne antibiyotik ne ağrı kesici ne kas gevşetici banamısın demiyor canı istediği zaman artıyor canı stediği zaman biraz azalıyor. Muayeneler sonuçsuz Fissür yom hemoroid yok fistül yok apse yok
2 tane urun gormustum aliexpresde incele istersen belki sifa bulursun gecmis olsun

TRY 54.25 41%OFF | Cofoe Anal hemoroid ilaç hemoroid merhem harici şeffaf jel aplikatör ile anüs hemoroid kabartma
https://a.aliexpress.com/_B1uCFA

TRY 45.21 30%OFF | Cofoe prostat merhem jel gümüş antibakteriyel jel tedavi kronik prostatit androloji sık idrara çıkma sağlık adam için
https://a.aliexpress.com/_B0PNve
Hk12

Mesaj gönderen Hk12 »

kmlpr yazdı:
tiesto yazdı:
kmlpr yazdı:
2 tane urun gormustum aliexpresde incele istersen belki sifa bulursun gecmis olsun

TRY 54.25 41%OFF | Cofoe Anal hemoroid ilaç hemoroid merhem harici şeffaf jel aplikatör ile anüs hemoroid kabartma

TRY 45.21 30%OFF | Cofoe prostat merhem jel gümüş antibakteriyel jel tedavi kronik prostatit androloji sık idrara çıkma sağlık adam için
Deneyen varmı ya bu 2. Ürün direk prostatit is için diyor işe yarar mı
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Hk12 yazdı:
kmlpr yazdı:
tiesto yazdı: Valla kardeşim dötüyle derdi olanın dünya malında gözü olmazmış üstüne oturamıyorsun yanıyor acıyor acıdıkça sen daka çok kasıyorsun daha çok acıyor tam kısır döngü oturtmuyor yürütmüyor ön takıma bile vuruyor büyük tuvalet ve sonraları zulüm bir ilacı da yok ne antibiyotik ne ağrı kesici ne kas gevşetici banamısın demiyor canı istediği zaman artıyor canı stediği zaman biraz azalıyor. Muayeneler sonuçsuz Fissür yom hemoroid yok fistül yok apse yok

Deneyen varmı ya bu 2. Ürün direk prostatit is için diyor işe yarar mı
Ben kullandım fayda görmedim
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

nefessizkesersapi yazdı:
kmlpr yazdı:
nefessizkesersapi yazdı: Keşke prostatit olarak kalsaydık ama şu makattan sorunumuz olmasaydı..Prostatit cidden korkulacak bir hastalık değil..
Prostatit melek kalır yanında..Dışkı yapmaya giderken tedirgin oluyorum ayaklarım titriyor..Dışkım bitiyor yarın ki dışkım nasıl olacak onun gerginliği başlıyor falan..Öyle bir illet..
Allah sifa versin kardesim . Nasıl bir derde düsdük , saglikli gunlerim aklima geldikce kafayi yiyorum. Hic boylesi de aklimiza gelmediki , hastaliktan sayilmiyo, doktoru bilmiyo, ameliyati yok, bla bla..