Kullandığımız Antibiyotikler

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
karbonateroll
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Kullandığımız Antibiyotikler

Mesaj gönderen karbonateroll »

Bana daha önce yazdığım biteral(ornisid) ve azitro iyi gelmişti.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Hemen hemen kullanılması gerekn antılerı kullanmıssın zaten elde çokta bir secenek yok bu arada bactrım forte kullanmamıssın prostata geçişi çok iyidir bu antinin stap turlerı varsa rifampisin de kullanılabılır staplara etkılı bir antı ama tek basına etkısı fazla yoktur
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

kardeşim sen cidden aşırı takıntı hale getirmişsin. yani çok iyi olmak üzere oldugun icin aklında hep böyle şu ilacı şöle yapsam böle olurdu az daha kullansam kesin düzelirdi abi alakası yok bu forumda ne ilacları aralıksız kaç ay ilac icen adamlar var. bu hastalık böyle ufak ufak azalıyor ilaclardan kokteylde yapsan bi gıram öte gitmiyor. bir yerden sonra kendisi azalıyor. yada ilaclar bir yere kadar getiriyor. bunu anla artık. bi ilacın 2 kutu ile 5 kutu arasında çok bi fark yok yok. ben tam 9 hafta aralıksız ilac yuttum öyle ossurukta değil yani. onda bile başa sardı. bu hastalıkta en doğru yöntem 1 defa agresif uzun tedavi sonra şikayetler şiddetlince ufak ufak tedavi. şiddetlenmiyor ise işi bitirici denemeler 1 2 ay ara ile. sen işi bitirici kısmındasın. seni kıvrandıran bir şikayetin kalmamış. sıkı sporla bile emin ol yarı yarıya daha yol kat edersin bu işte ilaclar bir yere kadar. makata vuran şiddetli yanman. pelvik bölgede ateş serinlik ayaklarda şiddetli üşüme idrarda ciddi yanma gibi şeyler yoksa ilaçlık çok birşey kalmamış demektir. istersen 1 sene aralıksız ilac yut gene geçmez. bu hastalık tahmin ettiğin gibi değil. sen ara ara seni yıpratmayacak tedaviler deneyerek bu işin sonunu getirebilirsin. ama bu şekilde kendini yıpratıyorsun
Ayazcrantz07

Mesaj gönderen Ayazcrantz07 »

Nefessiz kardesim ben bi hekim olarak sana soyle bi tavsiye veriyim , bence boyle hastalik arama Allah korusun daha kotu olursun bagirsaklarin sonrasinda karaciger bu antibiyotiklerin zararlarini biliyosundur az cok ondan boyle kombin tedavileri ciddi anlamda lokosit yada bi bakteri saptamiyorsan kullanman gerekmiyor , eger kitabi bilgi yani gold standart tedavi diye yazan seyde akut donemde kinolon grubu antibiyotik almak , non bakteriyelde spor ve diyetin faydasini goren cok kisi var bunlara yonelmeni oneririm sana boyle kombine tedavileri yapmissin bence kendini dinlendir suanda bekle biraz beslenmeni degistir hayatini degistir meditasyon yap kafanda bende prostatitim deme surekli olmayan seyleride yapip gerceklestirirsin
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

bu kullandığınız antibiyotikler prostattaki 10 bakteriyi öldürüyorsa vücuttaki 10.000 bakteriyi öldürüyor.
böyle poşet poşet denerseniz sonunda prostattaki bakteriler de ölür vücuttaki faydalı bakteriler de bağışıklık sisteminin savunma hücreleri de ölür.
nihayet vücudunuz hastalıklara açık hale gelir ve bir sürü hastalığınız olur.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Bence senin Kolonoskopi yaptırman lazım.
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr »

crunkstar yazdı:kardeşim sen cidden aşırı takıntı hale getirmişsin. yani çok iyi olmak üzere oldugun icin aklında hep böyle şu ilacı şöle yapsam böle olurdu az daha kullansam kesin düzelirdi abi alakası yok bu forumda ne ilacları aralıksız kaç ay ilac icen adamlar var. bu hastalık böyle ufak ufak azalıyor ilaclardan kokteylde yapsan bi gıram öte gitmiyor. bir yerden sonra kendisi azalıyor. yada ilaclar bir yere kadar getiriyor. bunu anla artık. bi ilacın 2 kutu ile 5 kutu arasında çok bi fark yok yok. ben tam 9 hafta aralıksız ilac yuttum öyle ossurukta değil yani. onda bile başa sardı. bu hastalıkta en doğru yöntem 1 defa agresif uzun tedavi sonra şikayetler şiddetlince ufak ufak tedavi. şiddetlenmiyor ise işi bitirici denemeler 1 2 ay ara ile. sen işi bitirici kısmındasın. seni kıvrandıran bir şikayetin kalmamış. sıkı sporla bile emin ol yarı yarıya daha yol kat edersin bu işte ilaclar bir yere kadar. makata vuran şiddetli yanman. pelvik bölgede ateş serinlik ayaklarda şiddetli üşüme idrarda ciddi yanma gibi şeyler yoksa ilaçlık çok birşey kalmamış demektir. istersen 1 sene aralıksız ilac yut gene geçmez. bu hastalık tahmin ettiğin gibi değil. sen ara ara seni yıpratmayacak tedaviler deneyerek bu işin sonunu getirebilirsin. ama bu şekilde kendini yıpratıyorsun
Super yorum , bu hastalik , zaman icinde , 3 aylik periyodlarda azalarak devam eden , şiddetli olarak nuks eden ama zamanla azaliyor. 1 yillik 2 yillik 3 yillik hastalarda muhakkak ki septomlar azaldi.

Anti biyotik kismi aralarda 1 kutu kadar cerez olarak belki 2 kutu iste o anki sidddeti azaltmaya yonelik vur kac yapilabilir .

En fazla senede 2 defa bu sekil , yoksa , pelvik kas masaji, apis arasi. Testis yan ve penis koku perine masaj sicak su oturmasi , bal gercek bal propolis ari sutu sirke sarimsak karisim sabahları. Ve gotunuzden ter atana kadar ķoşu ve spor