Cipro750 vs Aveloks vs Floxilevo 750

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Ayazcrantz07

Re: Cipro750 vs Aveloks vs Floxilevo 750

Mesaj gönderen Ayazcrantz07 »

Boyle bi tedavi bence kendine gore uygulama eger cok ciddi bi sikayetin yoksa . Bagirsak mikrobiyotani bozduktan sonra hic bi anlami anlamsizca eger bakterin varsa onlara direnc kazandirirsin . Bagisikligini guclendirmek icin probiyotik , polen propolis d vitamini tarzi seylerle biraz idare et derim yoksa kultur sonucuna gore antibiyograma gore tedavi alman daha saglikli olur
Ayazcrantz07

Mesaj gönderen Ayazcrantz07 »

Bence suanda hic bisey yapma benimde ayni sekilde seninle suanda hatta makatta bi kac sikintim var ama ona ragmen herseye antibiyotik yaparsak sonrasinda kurtulunmaz birazda psikolojik bence spor ve azcik vucudumuza sure vermeliyiz cidden bi bakteri tespit edersek ona yonelik tedavi daha mantikli ... 10 dan fazla doktorla gorustum bu forumdaki doktorlara gitme sansim olmadi henuz ama geneli cipro 4 hafta kullanimi 2 tanesi bactrim kullanmami soyledi 3 hafta birisi tavanic 3 hafta ama boyle leblebi gibi kullanimda bence bizim bunyemizde cok mantikli bi ilerleme yapmaz ilk once bagirsak floramizi duzeltip diger vitamin degerlerimizi duzeltip sonrasinda bakteri aramaliyiz ama oncesinde tabikide soguktan cok asiri ejekulasyondan korunmamiz iliskiden kacmaliyiz
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

kardeşim yanlıs hatırlamıosam sen 2 kutu tavanic kullanmısdın bu saydıkların ise hemen hemen aynılar. tavanic kullandıktan sonra çok iyi olduysan uzun süre ilac icmeden kötü değildim diyebilirsen agresif bir kinolon ile şansını zorlayabilirsin. ama tavanic den kayda değer bir fayda görmediysen istersen 2 ay aralıksız kullan bu saydıklarını sonuç pek değişmez. ben 3 kutu cipro ile hiç ileryemedim. 4 kutu tavanic lede aynısı oldu. yani bi ilacı çok içtiğinde de sonuç değişmiyor eğer dogru ilac ise çok şikayetin varken yada orta şiddetliyken çok belirgin şekilde sana düzeldiğini hissettirmeli. ben kinolonun hepsini kullandım kombin şeklinde de kullandım uzun da kullandım. kalıcıda olmadı sona da getirmedi. daha öncede söyledim agumentin gibi basit ilaclar kemik ve prostat gibi yerlere asla erişemez zerre fayda sağlamaz. biteral bactrim monodox klindan azitro metranidazol gibi ilacları denemediysen ve söylediğim gibi diğerlerinden dediğim şekilde etki gelmediyse. kesinlikle bu yolda kombinasyon yaparak ilerlemelisin.
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

kardeşim sana iyi geldi diye kimse son doz antibiyotiği yazmaz elinde veri var ise. son dozaj ilaclar kullanılır. sen elinden geleni yapmıssın bakteri saptamamıssın. bu durumda bu kadar yüksek dozajları hiç bir doktor uygulamaz. cok doğru da değil. sen sana iyi gelen ilacın en yüksek dozunu alarak tedavi alırsam iyi gelir diye aklından düşünüyosun ama o şekilde değil. öyle değil o iş yani. evet biraz süre olarak geçmiş ama sonucda 2 3 yıllık hastada değilsin. sen bir miktar iyi gelen ilaclarla orta düzey süre ile biraz ara vererek ara ara ilac kullanarak şikayetlerini iyice azaltabilirsin ama kafandan bu şekilde bana iyi gelicek kesin şöle böle bastırayım. tek kale maç yapmıyoruz. sen şikayetlerini anlatarak iyi gelen ilacları ve aklındaki tedaviyi doktora anlat dozajlamayıda onlara bırak. bu şekilde tahmin tavsiye ve ön görü ile doktor olunmaz.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

nefessizkesersapi yazdı:Arkadaşlar kendimce bir tedavi deneyeceğim..
3 ya da 5 tane iesef 1000 mg
Sonrasında 28 gün kinolon alacağım ama cipro-floxilevo-aveloks arasında kaldım..
Üzerine 2 hafta biteral planlıyorum.
Hep kısa süreli ilaçlar kullandım çok şikayetim yok ama arada yokluyor herkes gibi.
Cipro hiç kullanmadım hayatımda, Floxilevo500ü 3 hafta kullandım, Aveloks hiç kullanmadım...
Sizce hangisini temin edeyim? Bi şekilde bir eczacı tanıdıktan rica etcem...
Aveloksu deneyebılırsın bende septomları 1 kutu kesmişti
efsane2036

nefessizkesersapi yazdı:
efsane2036 yazdı:
Sonrasında 28 gün kinolon alacağım ama cipro-floxilevo-aveloks arasında kaldım..
Hep kısa süreli ilaçlar kullandım çok şikayetim yok ama arada yokluyor herkes gibi.
Cipro hiç kullanmadım hayatımda, Floxilevo500ü 3 hafta kullandım, Aveloks hiç kullanmadım...
Aveloksu deneyebılırsın bende septomları 1 kutu kesmişti
Neden devam etmediniz..1 hafta çok az değil mi?
Sarı spermi çözmüş müydü sizin?
Yanma ve agrıları bıcak keser gibi kesmişti spermıde biraz duzeltmişti agrı yanmam yok dıye devam etmedım o gun bugundur yanma olayı yol zaten benım ereksıyon zayıf birde spermde sarı parçalar var
efsane2036

nefessizkesersapi yazdı:
efsane2036 yazdı:
nefessizkesersapi yazdı: Neden devam etmediniz..1 hafta çok az değil mi?
Sarı spermi çözmüş müydü sizin?
Yanma ve agrıları bıcak keser gibi kesmişti spermıde biraz duzeltmişti agrı yanmam yok dıye devam etmedım o gun bugundur yanma olayı yol zaten benım ereksıyon zayıf birde spermde sarı parçalar var
Büyük ihtimalle levofloksasinde size iyi geliyordur...Ama tam çözememiştir..Kinolondan fayda görenlerin kullanabileceği bir ilaç gibi duruyor aveloks.. Ve bana göz kırpıyor gibi...Gözümü karartıp 4 hafta alcağım ilaç aveloks olcak gibi...Altın vuruşu avelox ile yapacağım..Daha da bişey içmem avelox ve biteralden sonra..Bu şekilde zaten yaşanıyor mu yaşanıyor..Sadece dikkatli bir hayat işte...Kahve içmeyeceksin, asitli içecekler yok, bira ve şarap yok...Sex yapılıyor ama çok eşli ve kondomsuz asla tabiki...Bende ereksiyon problemi olmadı tabi zor bir semptom oda..Soğuk en büyük düşmanımız :(..Ama açıkcası soğuk havalarda daha iyidim veya daha dikkatliydim bilmiyorum..Bir içlik ve basit bir bot ile 2020 kışı çok iyi geçmişti....
Senin düğün işi noldu bu arada dostum..Hallettin mi?
1 ay sonra düğün var
İlk rahatlatma flexlevo ile basladı sonra aveloksla tamamlandı
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

durduk yere kinolon gurbu antibiyotik alma. forumda 100 defa yazdık. çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. forumda kinolon kullanıp da sorunlar yaşayan çok insan var. bu sorunlar hem prostatitten beter hem de kalıcı olabiliyor. facebook'ta kinolon kullanıpta hayatı kararan insanların kurduğu gruplar var. zehirde hiç bir farkı yok. intihar etmek ile eş değer.

http://www.kronikprostatit.org/viewtopic.php?f=7&t=2987
Hk12

Mesaj gönderen Hk12 »

Kardeşim benim 3 aydır geçmeyen yanmalar ım vardı.
2hafta cipro 750 ve tetradox kullandım biraz geçti gibi.
Şimdi 4 hafta floxilevo 750 üstüne 2 hafta bactrim kullancam tabi doktor önerisi ile
efsane2036

nefessizkesersapi yazdı:
efsane2036 yazdı:
nefessizkesersapi yazdı: Büyük ihtimalle levofloksasinde size iyi geliyordur...Ama tam çözememiştir..Kinolondan fayda görenlerin kullanabileceği bir ilaç gibi duruyor aveloks.. Ve bana göz kırpıyor gibi...Gözümü karartıp 4 hafta alcağım ilaç aveloks olcak gibi...Altın vuruşu avelox ile yapacağım..Daha da bişey içmem avelox ve biteralden sonra..Bu şekilde zaten yaşanıyor mu yaşanıyor..Sadece dikkatli bir hayat işte...Kahve içmeyeceksin, asitli içecekler yok, bira ve şarap yok...Sex yapılıyor ama çok eşli ve kondomsuz asla tabiki...Bende ereksiyon problemi olmadı tabi zor bir semptom oda..Soğuk en büyük düşmanımız :(..Ama açıkcası soğuk havalarda daha iyidim veya daha dikkatliydim bilmiyorum..Bir içlik ve basit bir bot ile 2020 kışı çok iyi geçmişti....
Senin düğün işi noldu bu arada dostum..Hallettin mi?
1 ay sonra düğün var
İlk rahatlatma flexlevo ile basladı sonra aveloksla tamamlandı
Şimdiden hayırlı olsun dostum. Bu hastalık peşinde çok koştun ve mesafe kaydettin.. Her şey güzel olur umarım..
İnşallah güzel kardesım