hangisi daha etkili

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

hangisi daha etkili

Mesaj gönderen ozcartman »

Rifampin 5 mcg
Bactrim 25 mcg
mefoxin 30 mcg
targocid 30 mcg

Arkadaşlar iki sorum olacak: mcg tam olarak nedir ve bu ilaçlardan hangisi daha kuvvetli/geniş kapsamlı/ prostat üzerinde etkilidir?
ozcartman

Re: hangisi daha etkili

nefessizkesersapi yazdı:
ozcartman yazdı:Rifampin 5 mcg
Bactrim 25 mcg
mefoxin 30 mcg
targocid 30 mcg

Arkadaşlar iki sorum olacak: mcg tam olarak nedir ve bu ilaçlardan hangisi daha kuvvetli/geniş kapsamlı/ prostat üzerinde etkilidir?
Hiç birini tecrübe etmedim..Targocid uzun süre kullanımda en etkilisi deniliyor.Diğerleriyle kombinlenebilinirse daha başarılı..Ama üst level tedavi artık son çare olarak alacağımız şeyler bunlar..Önümüzdeki yıllar yeni virüs ve bakterilerin olacağı yıllar olacak..Bunlara çok ihtiyaç duyacağız bakalım..
Bütçen iyi ise delafloksasin alabilirsin..Trde var mı bilmiyorum..2000 dolara bulmuştum..Prostatitte eğer parazit mantar ve tüberküloz yoksa ve bakteri varsa delafloksasin en iyisi diyebilirim..Biz büyük ihtimalle 15-20 yıl sonra kullanabileceğiz bu delafloksasini...
Teşekkürler cevap için.
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr »

Etki her bunyede farkli, adam var 1 asprinle kafayi buluyor sersemliyor.
ozcartman

kmlpr yazdı:Etki her bunyede farkli, adam var 1 asprinle kafayi buluyor sersemliyor.
elbette öyle ancak bu ilaçlarda kişiden bağımsız olarak bilinen çıkış zamanı, sınıfı, kapsamı gibi değerler olduğu için sordum. sizde daha dar kapsamlı olan işe yarayabilir ancak bu, o ilacın kapsamının daha dar olduğu gerçeğini değiştirmez.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

kmlpr yazdı:Etki her bunyede farkli, adam var 1 asprinle kafayi buluyor sersemliyor.
Aynen. Biz de bir arkadaşla aynısını konuştuk az önce. Bu bahsi geçen ilaçların hepsini ve artı olarak başka ilaçları da kombinleyerek günde 5 doz olmak üzere en az 4 ay kullandım ben. İlk başta 3 dozdu yanlış hatırlamıyorsam. Lifta’yla etkileşimleri dışında hiçbir sıkıntı yaşatmadı bana. Karaciğer ve böbrek değerlerimi sürekli ölçtürdüm, hep normal çıkıyordu. Sürekli probiyotik ve mide koruyucu da kullandım. Sersemlik olmuyor muydu? Oluyordu. Ancak, beni öyle fazla etkilemedi. Şubat’tan Mayıs’a kadar 13,5 kilo verdim ben, ayrıca. Daha yeni yeni iştahım açılmaya başladı.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Mefoksin’i kullanmadım.
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr »