zafer hoca muayene

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
mektup0698
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

zafer hoca muayene

Mesaj gönderen mektup0698 »

lokosit 8-10 dedi. testesteron baktı kanda sınırlar içinde çıktı. idrar da lokosit 125 eritrosit 8 çıktı.

6 desefin
2 kutu klından
1 kutu biteral yazdı. ilaçlar hakkında yorumlar nelerdir.

daha önce kullandığım ilaçlar cipro, tetradox, azitro, bactrim.
Hk12

Re: zafer hoca muayene

Mesaj gönderen Hk12 »

mektup0698 yazdı:lokosit 8-10 dedi. testesteron baktı kanda sınırlar içinde çıktı. idrar da lokosit 125 eritrosit 8 çıktı.

6 desefin
2 kutu klından
1 kutu biteral yazdı. ilaçlar hakkında yorumlar nelerdir.

daha önce kullandığım ilaçlar cipro, tetradox, azitro, bactrim.
Hocam 1 ay önce benim e7-8 çıkmıstı aynı ilaçları kullandım ama ağrılarım hiç geçmedi.
Tekrar test yaptıramadım su an lökosit kaç bilmiyorum ama ağrılarım aynı duruyor bakalım sende bir ilerleme olacakmı
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

daha önce kullandıgın ilaclarla o kadar düşmüş zaten. standart zafer oyman reçetesi. daha önce kullanmadıklarını deneyerek daha çok düşürmeye calışmış. ilaclara tam duyarlı olsan 4 5 e düşerdi o ilaclarla. bu reçete ile çok da düşebilir 4 5 de de kalabilir. bu seneryo da doktorun o günkü moral neşesi sallaması iyi olursa 1-2 gezersin. bende çok uzun süre değişik ve aynı ilacları uzun süre de kullansam şikayetlerim bir noktada kalıyor ve gerilemiyor. bende artmasında buna razıyım deyip stabil tutmaya calısıyorum.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

crunkstar yazdı:daha önce kullandıgın ilaclarla o kadar düşmüş zaten. standart zafer oyman reçetesi. daha önce kullanmadıklarını deneyerek daha çok düşürmeye calışmış. ilaclara tam duyarlı olsan 4 5 e düşerdi o ilaclarla. bu reçete ile çok da düşebilir 4 5 de de kalabilir. bu seneryo da doktorun o günkü moral neşesi sallaması iyi olursa 1-2 gezersin. bende çok uzun süre değişik ve aynı ilacları uzun süre de kullansam şikayetlerim bir noktada kalıyor ve gerilemiyor. bende artmasında buna razıyım deyip stabil tutmaya calısıyorum.
Hocam senin lökosit 1 2 gördüğü halde mi semptomlar var ? Kültür Pcr vs yaptırdın mı ve prostat masajı rahatlama yaptı mı ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
crunkstar

ben hic lokosit ölçtürmedim. hiç masajda yaptırmadım. çok kere ilac kullanımından 15 20 gün sonra pcr ve sayısız kültür verdim hiç bir sonuç elde edemedim. bana iyi geldiğini hissettiğim ilacları kullanarak şikayetlerimi azalttım. çok uzun süre kesintisiz ve. şikayetlerimin artmasını bekleyerek agresif tedaviler kullandım. şuan ise bana iyi gelen ilacları tanıyorum. ve uzun kullanımda da çok fayda gördüm. 28 gün desefin tavanic ve ornisid kullandım sıra ile değil aynı anda kombin yaptım akıntıyı %100 durdum. 20 gün sonra rahatsızlandım azitro monodox yaptım müthiş rahatladım. 16 gündür ilac kullanmıyorum ve her geçen gün iyiye gidiyorum. kinolon kullanırken kendinizi iyi takip edin rahatlama hızlı ve kalıcı değil ise boşuna kullanmayın.
Hk12

Mesaj gönderen Hk12 »

crunkstar yazdı:ben hic lokosit ölçtürmedim. hiç masajda yaptırmadım. çok kere ilac kullanımından 15 20 gün sonra pcr ve sayısız kültür verdim hiç bir sonuç elde edemedim. bana iyi geldiğini hissettiğim ilacları kullanarak şikayetlerimi azalttım. çok uzun süre kesintisiz ve. şikayetlerimin artmasını bekleyerek agresif tedaviler kullandım. şuan ise bana iyi gelen ilacları tanıyorum. ve uzun kullanımda da çok fayda gördüm. 28 gün desefin tavanic ve ornisid kullandım sıra ile değil aynı anda kombin yaptım akıntıyı %100 durdum. 20 gün sonra rahatsızlandım azitro monodox yaptım müthiş rahatladım. 16 gündür ilac kullanmıyorum ve her geçen gün iyiye gidiyorum. kinolon kullanırken kendinizi iyi takip edin rahatlama hızlı ve kalıcı değil ise boşuna kullanmayın.
Ben en hızlı cipro 750 yada levo 750 ile tetradox kombine edince rahatlıyorum 2 farklı doktora yazdırdım şimdi elimde 4 er kutu cipro levo ve tetra var aynı anda levo ile tetrayı 1 ay kullanmayı düşünüyorum doktor 2 hafta dedi ama yetmez bence
crunkstar

Hk12 yazdı:
crunkstar yazdı:ben hic lokosit ölçtürmedim. hiç masajda yaptırmadım. çok kere ilac kullanımından 15 20 gün sonra pcr ve sayısız kültür verdim hiç bir sonuç elde edemedim. bana iyi geldiğini hissettiğim ilacları kullanarak şikayetlerimi azalttım. çok uzun süre kesintisiz ve. şikayetlerimin artmasını bekleyerek agresif tedaviler kullandım. şuan ise bana iyi gelen ilacları tanıyorum. ve uzun kullanımda da çok fayda gördüm. 28 gün desefin tavanic ve ornisid kullandım sıra ile değil aynı anda kombin yaptım akıntıyı %100 durdum. 20 gün sonra rahatsızlandım azitro monodox yaptım müthiş rahatladım. 16 gündür ilac kullanmıyorum ve her geçen gün iyiye gidiyorum. kinolon kullanırken kendinizi iyi takip edin rahatlama hızlı ve kalıcı değil ise boşuna kullanmayın.
Ben en hızlı cipro 750 yada levo 750 ile tetradox kombine edince rahatlıyorum 2 farklı doktora yazdırdım şimdi elimde 4 er kutu cipro levo ve tetra var aynı anda levo ile tetrayı 1 ay kullanmayı düşünüyorum doktor 2 hafta dedi ama yetmez bence
750 likler hakkında bir bilgim yok ama 4 5 kutu 500 lük kullanıyor herkes. 750 likler için doğru ilac değilse direnc bakımından çok riskli ama sen farkedilir şekilde fayda gördüğünü hissetmişsin. dayanbildiğin kadar sorun yaşamayana kadar kullan insallah sonrasında da bir şikayetin oluşmaz. keşke başınada bi 5 desefin patlatabilsen çok fayda görürsün
Hk12

Mesaj gönderen Hk12 »

crunkstar yazdı:
Hk12 yazdı:
750 likler hakkında bir bilgim yok ama 4 5 kutu 500 lük kullanıyor herkes. 750 likler için doğru ilac değilse direnc bakımından çok riskli ama sen farkedilir şekilde fayda gördüğünü hissetmişsin. dayanbildiğin kadar sorun yaşamayana kadar kullan insallah sonrasında da bir şikayetin oluşmaz. keşke başınada bi 5 desefin patlatabilsen çok fayda görürsün
Hocam 9 tane desefin kullandım 1 ay önce peşine tarivid ağrılarım daha da arttı ne alaka anlamadım ama cipro veya levo kullanınca ciddi anlamda iyi geliyor tabi 750mg
crunkstar

bunu diyen çok ya. bende de dökülme yapıyor ama ben iğnenin iyileştirdiğine inananlardanım. bugüne kadar da 10 tane doktor iğne ile işin yok seni düzeltmez diyor. akıntıdan çok şikayet edince zorla 1 2 tane yazdırıyorum. bende farkedilir çok bir fayda gördümmü açıkcası haplar kadar görmedim diyebilirim. çok değişken oldugu için bu semptomlar kendimi gözlemlemektede zorlanıyorum. zaten bu iğneli kombinasyonları bi zafer bu kadar favori yapmış. farklı ve sihirli bir tedavi yöntemi sundugunu mu göstermeye calısıyor hangi doktora hem hap hem iğne yaz desem. sorun yaşıyorum. cok israr edip yazdırıyorum yada sadece iğne yazdırıp hapla kendim kombin ediyorum. bir çok patojende de seftraksiyon duyarlılık listesinde bile yok. dediğin gibi sadece hap kullanınca ağrılar yanmalar çok hızlı iyileşiyor. 3. tabletten itibaren hayat güzelleşiyor. ama iğne vurunurken hiç bişey değişmiyor. ben 14 tane monodox ile iğne vurundum akıntım çok şiddetliydi. akıntımı bile kesmedi sadece azalttı. 3 cipro yuvarladım üstüne akıntı tamamen bitti. tabi gene renkli nüks yaşadım. sonra üzerine 5 kür 78 gün aralıksız ilac ictim. şuan iyyim her 2 3 günde bir resmen iyileşeceğime daha çok inanıyorum. yolun sonuna geldiğimi hissediyorum 8 aydır aralıksız mücadele icerisindeyim topam 18 kür 32 iğne 35 kutu ant. kullandım.
Hk12

Mesaj gönderen Hk12 »

Geçmiş olsun kardeşim neredeyse aynı gibiyiz seninle bak ben 4kutu levo ile tetrayı 1 ay kullandım tamamen iyileştim sonra salak gibi gidip oral birliktelik sonucu nüks yaşadım 6 aydır ağrılarım geçmedi. Bir daha asla öyle bişe yapmicam mesela.
Bu sefer de 4 kutu levo ile tetrayı kombinleyip baslıyorum bugün bir sürü test yaptırdım onların sonucunu bekliyorum ama şimdiye kadar hiçbişe üremedi
Hk12

Mesaj gönderen Hk12 »

Bu arada cipro 750 günde 1 mi 2 mi kullanılıyordu ya doktor 2 dedi sanki kafam karıstı artık.
crunkstar

cipro 2 kullanılır. büyük hata yapmıssın bu derdin içinde olup da tekrar hata yapanları cidden anlamakta güclük cekiyorum. cok zor bir hastalık artık bin kat daha dikkat etmek gerekiyor. bu hastalıktan kurtulmak icin yarı doktor oluyoruz böyle bir illet. oralı hafife alma forumda en büyük derdi çekenler genelde oral ve anal. insallah düzelirsin. cipro günde 2 tavanic tarivid azitro levo gibi az olan ilaclar günde tek.
Hk12

Mesaj gönderen Hk12 »

crunkstar yazdı:cipro 2 kullanılır. büyük hata yapmıssın bu derdin içinde olup da tekrar hata yapanları cidden anlamakta güclük cekiyorum. cok zor bir hastalık artık bin kat daha dikkat etmek gerekiyor. bu hastalıktan kurtulmak icin yarı doktor oluyoruz böyle bir illet. oralı hafife alma forumda en büyük derdi çekenler genelde oral ve anal. insallah düzelirsin. cipro günde 2 tavanic tarivid azitro levo gibi az olan ilaclar günde tek.
Biliyorum kardeşm ama insanlık hali işte salaklık ettik.
Oralden en kötü ne bulaşmış olabilir ya. Anti hiv testi de yaptırdım bugün çünkü taylandda oldu bu olay en pis yer
mektup0698

Mesaj gönderen mektup0698 »

Hk12 yazdı:
crunkstar yazdı:cipro 2 kullanılır. büyük hata yapmıssın bu derdin içinde olup da tekrar hata yapanları cidden anlamakta güclük cekiyorum. cok zor bir hastalık artık bin kat daha dikkat etmek gerekiyor. bu hastalıktan kurtulmak icin yarı doktor oluyoruz böyle bir illet. oralı hafife alma forumda en büyük derdi çekenler genelde oral ve anal. insallah düzelirsin. cipro günde 2 tavanic tarivid azitro levo gibi az olan ilaclar günde tek.
Biliyorum kardeşm ama insanlık hali işte salaklık ettik.
Oralden en kötü ne bulaşmış olabilir ya. Anti hiv testi de yaptırdım bugün çünkü taylandda oldu bu olay en pis yer
hangi doktora gitmeye başladın kardeşim şimdi. En son zafer den sonra kime gidiyorsun şimdi.