Antıbıyotık cok kullanımı

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Antıbıyotık cok kullanımı

Mesaj gönderen Prostatx33 »

Abtıbıyotık fazla kullanımı cınsel performansta dusme yaptı ve cok terletmeye basladı sizce durum dogrumudur bu etkileri yaparmı cunku hastalıgın basında bırseyım yoktu ama suan kotulestım ılaclara yoruyorum ben bunu
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Antıbıyotık cok kullanımı

Mesaj gönderen asosyal »

Prostatx33 yazdı:Abtıbıyotık fazla kullanımı cınsel performansta dusme yaptı ve cok terletmeye basladı sizce durum dogrumudur bu etkileri yaparmı cunku hastalıgın basında bırseyım yoktu ama suan kotulestım ılaclara yoruyorum ben bunu
Alakasi yok
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

hangi grup antibiyotik kullandınız.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

O kadar kullanmayla bir şey olmaz. Bizim gibi 4-5 ay kullansaydın belki derdim de, ki benim öyle oldu. Ama herkeste olacak diye bir kaide de yok. Asosyal gibi bir jet motoru var önümüzde örnek olarak. Adam her sene 5-6 ay tedavi görmüş ilk zamanlar.
Prostatx33

asosyal yazdı:
Prostatx33 yazdı:Abtıbıyotık fazla kullanımı cınsel performansta dusme yaptı ve cok terletmeye basladı sizce durum dogrumudur bu etkileri yaparmı cunku hastalıgın basında bırseyım yoktu ama suan kotulestım ılaclara yoruyorum ben bunu
Alakasi yok
Bılmıyorum agrılarım azaldı cınsel ıstegımde azaldı ben bunu ılaclara yordum antıbıyotıgın vucuda zararı herkeste farklıdır alakası yok felan derken ilk basta bir arastırılma yapılmasını daha mantıklı buluyorum
Prostatx33

Tabikı zararı var kimine 3 ay kimine 5 ay benim antıbıyotık gecmısım eminim buradaki cogu kısı den farklıdır ıyı oldugum donemde bile onlem olsun dıye alıyordum ben 21 gun tedavı gordum suan ıyı agrılarım cok sukur ama yan etkileri etkiledi beni bugun itibariyle ara verdim
Odyseus00
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Odyseus00 »

Antibiyotik kullanmaktansa prostatitle yaşayın daha iyi ben kullandım ve şu anda pişman bir şekilde yan etkilerini yaşamaktayım
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

Odyseus00 yazdı:Antibiyotik kullanmaktansa prostatitle yaşayın daha iyi ben kullandım ve şu anda pişman bir şekilde yan etkilerini yaşamaktayım
ne gibi yan etkiler yasamaktasin dostum ?Semptomlar neydi , anti neye iyi geldi , hangi semptomlar eklendi ? Asagidaki gibi yazabilirmisin

antiden once semptomlarim
1..
2...
3..

Anti ile iyilesen semptomlarim
1..
2..
3..

Antiden Sonraki semptomlarim

1...
2...
Prostatx33

esanjor01 yazdı:
Odyseus00 yazdı:Antibiyotik kullanmaktansa prostatitle yaşayın daha iyi ben kullandım ve şu anda pişman bir şekilde yan etkilerini yaşamaktayım
ne gibi yan etkiler yasamaktasin dostum ?Semptomlar neydi , anti neye iyi geldi , hangi semptomlar eklendi ? Asagidaki gibi yazabilirmisin

antiden once semptomlarim
1..
2...
3..

Anti ile iyilesen semptomlarim
1..
2..
3..

Antiden Sonraki semptomlarim

1...
2...
Aslında soyle diyebilirim antıye karsı bakıs acım tamamen degıstı ben bu hastalık ıcın mecbur kullanılması gereken bir ılac oldugunu dusunuyorum antıbıyotıgın antıbıyotıkden oncekı semptomlarım fazla yanma kısık idrar ve ereksıyon problemi yasıyordum ama fazla degıl her zaman degıl Yanı sonrasında antıbıyotıge gectım ıgne kullandım 20tane sonra bır oral tedavı vardı ona gectım solgar bromelain abtıbıyotık emilimini yukselttıgı ıcın ikisini beraber alım dedim cok faydalı oldu boyle alınca hatta agrılarım baya baya azaldı sonrasında ılac bıttı ama baktım agrılarım azaldı fakat lıbıdo yerlerde surundu vitamin den mi antıden mı bilmiyorum bunu ben ondna sonra bırakalı 1hafta oldu ereksıyon sıkıntı yok sukur ama eskisi gibi dee degıl yani idrar yapamama problemlerim bırgun ıyı bırgun kotu devam ediyor yanma hafif artık cok sıddetlı degıl ben tedaviye devam etmeyi dusunuyorum sızce ne yapmalıyım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

gokay343 yazdı:Bu hasttalık hallsızlık yapıyomu arkadaşlar 1veya 2 sat ayakta duruyom. Yorgunluk halsızlık yapıyo öyle ollan varmı
Yapar kardeşim halsizlik yapar. Sabahlari dayak yemis gibi kalkarsin dizlerinde derman olmaz. Dizlerinde sızlama agri yapar. Sanki gece 5 kere ejekulasyon yapmis gibi dizlerin sizlar. Enfeksiyon yüzunden olur bunlar.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

gokay343 yazdı:Bu semtomllar gecimi kalıcımı bitırdı benı
Hocam bu hastalıkla inşallah kalıcı bir semptom yok ancak kolay bir hastalık değil tedavisi de öyle benden çok daha tecrübeli abilerim var ben deneyimlerim kadarını bu hastalığın psikolojisini bildiğim için aktarmaya çalışıyorum ancak ben de yeniyim umarım iyileşeceğiz.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
sixfeetunder
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen sixfeetunder »

kadir yazdı:
gokay343 yazdı:Bu hasttalık hallsızlık yapıyomu arkadaşlar 1veya 2 sat ayakta duruyom. Yorgunluk halsızlık yapıyo öyle ollan varmı
Yapar kardeşim halsizlik yapar. Sabahlari dayak yemis gibi kalkarsin dizlerinde derman olmaz. Dizlerinde sızlama agri yapar. Sanki gece 5 kere ejekulasyon yapmis gibi dizlerin sizlar. Enfeksiyon yüzunden olur bunlar.
sabahlari dayak yemis gibi kalkmak cok dogru bi tespit abi
senelerdir oyleyim