Okuyun lütfen....

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Okuyun lütfen....

Mesaj gönderen kadir »

insirah13 yazdı:http://wowturkey.com/forum/viewtopic.ph ... 77&start=0

Şurda da bir tartısma dönmuş. Aksi yonde gorusler de var. Beni de heyecanlandirdı ama emin olmadan kullanmamak gerektigi dusuncesindeyim. Fda karsi cikiyor deniyor.

Bilimsel aciklamalari da var, o kisimlari kadir abi daha dogru yorumlayacaktir
Fda nın karsi cikması normal. Farmakoloji dünyasinin ticari kaygisindan dolayi karsi cikiyorlar.Insanligi düşündüklerinden degil.
ramzes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen ramzes »

Almanya'da da yasaklanmış ama el altından alınıyor Doktor bile ilaç endüstrisi buna karşı demiş
Eko58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Eko58 »

arkadaşlar nasıl temin edelim
Eko58

Mesaj gönderen Eko58 »

artık buna bakalım bir sekikde temin edelim hayırlısı diyelim
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Prostatx33 »

Varsa kullananlar yorumlarını almak isteriz veya temin edebilecek arkadaslar beraber alalım
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

ramzes yazdı:İlişki yaşadığım kadın yabancı uyruklu o Pcr test yaptı ureaplasma çıkti onda ben sadece kültür yaptım üreme olmadı Pcr yapamadım para sıkıntım var diye ama lökosit 4-5 çıktı neyse bu kadın bana 3 şişe sıvı gönderdi ve bunu iç dedi faydasını göreceksin dedi beyler inanın annemden emdigim süt burnundan geldi 9 aydan beri bu sıvıları içince bıçak gibi kesti ama tuvaletinin ishal olarak çıkıyorsunuz günde bir kere ne ağrı ne yanma bişey kalmadı ilerde çıkar mı bilmem şuan eski haline döndüm dünya varmış darısı size bu damla İsviçre'de Almanya'da var zor bulunuyor 1866 bir Rus bilim adamı bulmuş ben okudum americada hasta askerlere veriliyor AIDS de kullanılıyor ..lakin ilaç endüstrisi buna karsiymis ben okudum. Damlaların isimleri 1 şişe....dmso....curcuvid marka iki şişe biri üzerinde Almanca ile tuz asidi yaziyor öteki şişede naturiumchlorid yazıyor toplamda 3 şişe var karışım yapılıyor 10 damla inanın ertesi gün farkına vardım eski halime döndüm inşallah öyle kalırım....basit ve ucuz şeyler hatta bir makalede okudum kanser hastalarına veriliyor ve çok etkilidi bildiğim kadarıyla iki şişe a ve b bular içme sularinda kullanılıyor bakteri ler için
Almanyadamısınız siz
Bakteri

Mesaj gönderen Bakteri »

ramzes yazdı:İlişki yaşadığım kadın yabancı uyruklu o Pcr test yaptı ureaplasma çıkti onda ben sadece kültür yaptım üreme olmadı Pcr yapamadım para sıkıntım var diye ama lökosit 4-5 çıktı neyse bu kadın bana 3 şişe sıvı gönderdi ve bunu iç dedi faydasını göreceksin dedi beyler inanın annemden emdigim süt burnundan geldi 9 aydan beri bu sıvıları içince bıçak gibi kesti ama tuvaletinin ishal olarak çıkıyorsunuz günde bir kere ne ağrı ne yanma bişey kalmadı ilerde çıkar mı bilmem şuan eski haline döndüm dünya varmış darısı size bu damla İsviçre'de Almanya'da var zor bulunuyor 1866 bir Rus bilim adamı bulmuş ben okudum americada hasta askerlere veriliyor AIDS de kullanılıyor ..lakin ilaç endüstrisi buna karsiymis ben okudum. Damlaların isimleri 1 şişe....dmso....curcuvid marka iki şişe biri üzerinde Almanca ile tuz asidi yaziyor öteki şişede naturiumchlorid yazıyor toplamda 3 şişe var karışım yapılıyor 10 damla inanın ertesi gün farkına vardım eski halime döndüm inşallah öyle kalırım....basit ve ucuz şeyler hatta bir makalede okudum kanser hastalarına veriliyor ve çok etkilidi bildiğim kadarıyla iki şişe a ve b bular içme sularinda kullanılıyor bakteri ler için
Merhaba, bunlari gunde ne siklikta ve kac gun kullandiniz?
cenksoydan

Mesaj gönderen cenksoydan »

DMSO haricindeki iki siseden 10 ar birisinden 10 ar birisinden kuru bardakta etkilesime sokuyorsunuz. Ardindan 10 damla da Dmso toplam 30 damla. Sonra bunu cubukla cekip yutuyormusunuz dogru mu anlamisim. Bir de gunde. bir kere mi yapiyorsunuz ne kadar sure? Bizleri aydinlatirsan cok seviniriz
ramzes

Mesaj gönderen ramzes »

cenksoydan yazdı:DMSO haricindeki iki siseden 10 ar birisinden 10 ar birisinden kuru bardakta etkilesime sokuyorsunuz. Ardindan 10 damla da Dmso toplam 30 damla. Sonra bunu cubukla cekip yutuyormusunuz dogru mu anlamisim. Bir de gunde. bir kere mi yapiyorsunuz ne kadar sure? Bizleri aydinlatirsan cok seviniriz
Aynen öyle doğru günde bir kere akşam daha iyi iki kere de içebilirsiniz
cenksoydan

ramzes yazdı:
cenksoydan yazdı:DMSO haricindeki iki siseden 10 ar birisinden 10 ar birisinden kuru bardakta etkilesime sokuyorsunuz. Ardindan 10 damla da Dmso toplam 30 damla. Sonra bunu cubukla cekip yutuyormusunuz dogru mu anlamisim. Bir de gunde. bir kere mi yapiyorsunuz ne kadar sure? Bizleri aydinlatirsan cok seviniriz

Tesekkurler ramzes simdi bunlari getirtmenin yolunu arayalim
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

ramzes yazdı:
Karışımın üzerine su koyup içiyoruz demi
cenksoydan

evet anladigim benim de o üçünden 10 ar damla en son uzerine su aliyor ve içiyor..
ramzes

Mesaj gönderen ramzes »

Ben tekrar yazıyorum a ve b önce 2 dakka etkilesme oluyor sonra DMSO damlatıyoraunuz sonra biir bardak su ile karistir içinin hepsi bu
cenksoydan

ramzes yazdı:Ben tekrar yazıyorum a ve b önce 2 dakka etkilesme oluyor sonra DMSO damlatıyoraunuz sonra biir bardak su ile karistir içinin hepsi bu
evet simdi daha cok net olmus sagol ramzes
ramzes

Mesaj gönderen ramzes »

Rabbim herkese şifa versin
cenksoydan

aminn insallah..amerika da tanidik var eger urun amerikada varsa muhakkak deniycem ama baska türlü ürünu nasil bulurum bilmiyorum.
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Prostatx33 »

https://www.gokcekmarket.com/urun/mms-optima-activa burda buldum ama ne kadar guvenılır
cenksoydan

ramzes yazdı:Rabbim herkese şifa versin

Birer sise 6 ay yetiyor mu yada sonuc veriyor mu?
sixfeetunder
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen sixfeetunder »

epey merak ettim bu ilaclari suanda
Eko58

Mesaj gönderen Eko58 »

nerden buluruz arkadaşlar bir yardım etseniz bulan temin eden birbirimize yardim etsek okur mu
Ozgur34

Mesaj gönderen Ozgur34 »

Bu başlıktan sonra biraz araştırdım ve maddenin kendisi sanırım klordioksit.Prostatiti geçtim bütün bakteri,virüs,mantar ve zararlı patojenlerin düşmanı ama aynı zamanda yararlı bakterileride öldürüyor mı tam bulamadım.Prostatit hiç birşey.Kansere,otizme,HIV e ve tabiki korona içinde etkili.
cenksoydan

yaw ben Almanya da bir tanidiga sordum kezzep asit kağıt yapistirma da falan kullanılıyor sacmalama deyip beni def etti :(
cenksoydan

Ramsez kardesim yanlis anlamasin illa ki kullaniliyordur ama basima da gelen bu bilemedim
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ozcartman »

burada verilen bir linkte birisi bu maddenin almanya'da OXOSANUM adıyla satıldığını söylemiş. bu isimle aratınca satış yapan yerler çıkıyor ancak birebir aynı ürün mü içerik olarak bilemiyorum.
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

Şişelerin üzerinde formülleri yazıyor tanıdık kimyageri olanlar nasıl yapılacağını sora bilirler aslında.
Mesela b şişesi olan basit bir asit sanırım mide asidi olan HCL %4 seyreltilmiş anladım ben.
Şunları kendimiz nasıl yapacağımızı öğrensek iyi olur aslında ama tabi DMSO özel bir kimyasal gibi duruyor bilemedim.