Okuyun lütfen....

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
hasan3
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Okuyun lütfen....

Mesaj gönderen hasan3 »

Dostlar gerçekten biri getirebilecekse bütün seti, verelim parası neyse deneyelim. Gerçekten getirebilecek olan varsa beni yazsın listeye.
gedikpasa34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen gedikpasa34 »

hasan3 yazdı:Dostlar gerçekten biri getirebilecekse bütün seti, verelim parası neyse deneyelim. Gerçekten getirebilecek olan varsa beni yazsın listeye.
Bu ilaç bizler için umut verici tek korkumuz Almanyadaki doktorlar kronik prostatit için ne kadar süre kullanılmasını istiyor zararları nelerdir.İlacın 3 şişenin tamamı 30 euro kadarmış.pahalı değil hepimize inanıyorumki ağır gelmeZ.
Galatasaray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Galatasaray »

Dmso n11 sitesinden temin ediliyor ama curcuwid olan ilaclari nereden alacagimi bulamadim nereden nasil temin ediliyor acaba bunlar
bakbak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen bakbak »

Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

gedikpasa34 yazdı:
hasan3 yazdı:Dostlar gerçekten biri getirebilecekse bütün seti, verelim parası neyse deneyelim. Gerçekten getirebilecek olan varsa beni yazsın listeye.
Bu ilaç bizler için umut verici tek korkumuz Almanyadaki doktorlar kronik prostatit için ne kadar süre kullanılmasını istiyor zararları nelerdir.İlacın 3 şişenin tamamı 30 euro kadarmış.pahalı değil hepimize inanıyorumki ağır gelmeZ.
Hiçbir şey değil. Benim, 1 senede harcadığım para 20.000’i geçti.
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

modjo yazdı:
esanjor01 yazdı:
insirah13 yazdı:https://youtu.be/X9Ln7itl_Uo

Şöyle bir video var. Altta yorumlar var. Prostatlı biri de fayda görmüş. Ama tehlikeli olabilie gibi sezinledim. Doktor yorumunu duymak isterdim.

Simdi ramzes arkadasimizin paylastigi 3 urun var

1 ) A : NaCO2 yani sodyum klordioksit
2) B: HCL yani hidroklorik asit
3) Birde DMSO Dimetil sülfoksit

Simdi ilk ikisini aristirdigimiz zaman yani : A+ B = NaCO2+HCL = klordioksit i buluyoruz ... yani yukaridaki youtube linkteki bahsedilen kimyasal .... hani bricok seye iyi gelen . ve genelde hep klordioksitten bahseiliyor

Ama ramzes de bu ikisinine ilaveten birde 3. kimyasalida ( DMSO )karistiriyor ve dolayisyla bambaska bir urun aciga cikiyro artik yani klordioksid olmuyor .... ZDolayisyla kafa karisiyor simdi ... Kafam cok karisti ..... :evil: Hangisini kullanmaliyiz acaba ? .... A+ B karisimi olan klordioksit yorumlari var yani kullananlar var olumlu aciklamalar ama 3 unun karisimi ile elde edilen i kullanan sadece ramsez var .....
Abi mideye çok iyi geliyormuş, yurt dışında da var turkiyede var. Günlük 1 sise hazirliyosun akşama kadar saat iciyorsun bunu yaparken c vitamini ihtiva eden şeyler yemiyorsun. Şeker gülören yok tedavi suresi min. 2 ay 6 aya kadar kullanabilirsin mexida covid ile şu anda bununla savaşıyorlar. Cihat ordaki dra ulaştı onun talimatıyla kullanıyor veyselde oyle hatta cihat labranda yapıyor. Musait zamanda detayları sana ulastircam. Şu an çok yoğunum. Adanaya gidince bende başlıyorum buna. Bu arada istanbuldaki face gurubu olan adan çok pahalıya satıyor kendin alırsan maliyet toplam 150 lira bir yıl yetiyor.
ahmet kardesim ,
senin bahsettigin sanirim bu yukarirda yazdigim : A+ B = NaCO2+HCL = klordioksit i buluyoruz . Birde DMSO var bu arkadasin yolladiginda ...DMSO basli basina ayri bir tedavi sekli klordioksit basli basina ayri bir tedavi sekli , ama bu arkadas klordioksitle +DMSO yuda birbirine karistiriyor yani o zaman bambaska bisey aciga cikiyor .... bu sekilde 3 unu birden karistirarak yapilan bir kimyasal yapiyi baska bir yerde kullanan varmi bu ramzesin haricinde , ben duymadim ... Cihat veysel hangisini kullaniyor klordioksid mi ?
esanjor01

https://www.youtube.com/watch?v=ZHsJpfgmkF8

su linka baktigimda bu mms in tehlikeli oldugunu uydurma oldugunu soyluyorlar ... Bunlari soyliyen doktorlar ... Normalde dogal biro reaksiyon olarak doktorlar alternatif olan herseye karsi olurlar zaten , menfaatlerini olumsuz etkileyeceginden oturu .Oradaki sapkali adam mms anlatiyor kansere bile faydali oldugunu ... Kendisi satiyor anladigim kadari ile ...
Eko58

Mesaj gönderen Eko58 »

esanjor01 yazdı:https://www.youtube.com/watch?v=ZHsJpfgmkF8

su linka baktigimda bu mms in tehlikeli oldugunu uydurma oldugunu soyluyorlar ... Bunlari soyliyen doktorlar ... Normalde dogal biro reaksiyon olarak doktorlar alternatif olan herseye karsi olurlar zaten , menfaatlerini olumsuz etkileyeceginden oturu .Oradaki sapkali adam mms anlatiyor kansere bile faydali oldugunu ... Kendisi satiyor anladigim kadari ile ...
Eko58

Mesaj gönderen Eko58 »

arkadaşlar deneyelim beraber bulalım nerden bukacaksak beni de yazın listrye
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

Eko58 yazdı:arkadaşlar deneyelim beraber bulalım nerden bukacaksak beni de yazın listrye
Aynen, beni de yazın listeye. Yurt dışından getirtelim şunu
Serpico
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Serpico »

Arkadaşlar ben forumun 2 yıllık üyesiyim. Daha sonra beni etkilediğini düşündüğüm için foruma girmedim. Eski şifreyi de hatırlamadım. Wick ti eski nick sanırım. Adana'dan ben. Şimdi antibiyotik, faj, vs derken en son KD yanda başka hali cds ye başladım. Düzenli kullanmak önemli bunu. Öyle çamaşır suyu vs da değil. Bileşenlerini temin edip istediğim oranda kendim ayarlayabiliyorum. Bilinen tüm bakteri ve virüslere karşı etkili bu. A denilen şey HCl. B denilen şey sodyum klorit. Eğer oranları başka olursa saf su ile seyreltip doğru oranı bulabiliyoruz. En son ise dmso ekleyip hücrelere vs nufusunu artırıyoruz. A ve be ile aktive olmuş Bir damla KD ye 3 damla dmso koyuyoruz. Dmso yu şöyle düşünün. Eğer eliniz sabhunlu iken üstüne spray ile dmso sıkarsanız sabun deri altına geçer. Dikkatli hazırlanması gereken şeyler. Tabi hazırlık malzemeleri de var. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bir etki yanda yan etki görmedim. Devam ediyorum. Zaten minimum 6 ayda sonuç bekliyorum çünkü şuana kadar kullandığım hiçbir şeyden 6 ay sonraya kadar fayda görmedim. Şuan durumun ne derseniz %90 on kiminşze göre iyileşmiş ama orda dolgunluk var hissediyorum. Prnis başı soğukluk, penis tıkalı hissi, işeyememe, aşırı dolgunluk, jölemsi sperm , yanma , vs. Vs . Bunlardan sadece dolgunluk kaldı. KD kullandıktan sonra masaja gittiğimde hocamın ilk dediği çok yumuşak dedi. Pamuk gibi dedi ve canımın daha az yandığını hissettim. Bu iyi haberdi ve devam ediyorum. %100 olana kadar bırakmayı düşünüyorum mücadeleyi. Şuan libidom tavan, idrarım normal insan gibi gece veya gündüz :) tabi artık takmıyorum da pek . Geçen gittim lökosit sahılamicak kadar çok çıktı umrumda mı ? Değil. Semptoma bakıyordum ben sadece. Ne zamanki prostatı unuttum o zaman iyileştim diyeceğim. Saydığım tüm semptomlardan sadece hafif dolgunluk hissi kaldı. Bunu KD yapmadı. Dediğim gibi KD ye yeni 1 ay önce başladım. Ve en hard moddan başladım. Paylaşan arkadaşı bilmiyorum ama bende daha tık yok . Antibiyotik , faj vs derken , psikolojiyide iyi tuttum ve şuan bu durumdayım. KD de geri kalanını halleder inşallah ama dediğim gibi muvize beklemeyin. Ama işe yaramadı lazım. Hala içiyorum devam edeceğim içmeye.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Yararli bir paylasim tskler. İyi haberlerini bekleriz kardesim.
esanjor01

Serpico yazdı:Arkadaşlar ben forumun 2 yıllık üyesiyim. Daha sonra beni etkilediğini düşündüğüm için foruma girmedim. Eski şifreyi de hatırlamadım. Wick ti eski nick sanırım. Adana'dan ben. Şimdi antibiyotik, faj, vs derken en son KD yanda başka hali cds ye başladım. Düzenli kullanmak önemli bunu. Öyle çamaşır suyu vs da değil. Bileşenlerini temin edip istediğim oranda kendim ayarlayabiliyorum. Bilinen tüm bakteri ve virüslere karşı etkili bu. A denilen şey HCl. B denilen şey sodyum klorit. Eğer oranları başka olursa saf su ile seyreltip doğru oranı bulabiliyoruz. En son ise dmso ekleyip hücrelere vs nufusunu artırıyoruz. A ve be ile aktive olmuş Bir damla KD ye 3 damla dmso koyuyoruz. Dmso yu şöyle düşünün. Eğer eliniz sabhunlu iken üstüne spray ile dmso sıkarsanız sabun deri altına geçer. Dikkatli hazırlanması gereken şeyler. Tabi hazırlık malzemeleri de var. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bir etki yanda yan etki görmedim. Devam ediyorum. Zaten minimum 6 ayda sonuç bekliyorum çünkü şuana kadar kullandığım hiçbir şeyden 6 ay sonraya kadar fayda görmedim. Şuan durumun ne derseniz %90 on kiminşze göre iyileşmiş ama orda dolgunluk var hissediyorum. Prnis başı soğukluk, penis tıkalı hissi, işeyememe, aşırı dolgunluk, jölemsi sperm , yanma , vs. Vs . Bunlardan sadece dolgunluk kaldı. KD kullandıktan sonra masaja gittiğimde hocamın ilk dediği çok yumuşak dedi. Pamuk gibi dedi ve canımın daha az yandığını hissettim. Bu iyi haberdi ve devam ediyorum. %100 olana kadar bırakmayı düşünüyorum mücadeleyi. Şuan libidom tavan, idrarım normal insan gibi gece veya gündüz :) tabi artık takmıyorum da pek . Geçen gittim lökosit sahılamicak kadar çok çıktı umrumda mı ? Değil. Semptoma bakıyordum ben sadece. Ne zamanki prostatı unuttum o zaman iyileştim diyeceğim. Saydığım tüm semptomlardan sadece hafif dolgunluk hissi kaldı. Bunu KD yapmadı. Dediğim gibi KD ye yeni 1 ay önce başladım. Ve en hard moddan başladım. Paylaşan arkadaşı bilmiyorum ama bende daha tık yok . Antibiyotik , faj vs derken , psikolojiyide iyi tuttum ve şuan bu durumdayım. KD de geri kalanını halleder inşallah ama dediğim gibi muvize beklemeyin. Ama işe yaramadı lazım. Hala içiyorum devam edeceğim içmeye.
Bu karisimi direk rektal olarak siringa ile iceri versek direk bagirsaktan prostat emilse yani fitil gibi cok daha etkili olacagi kanisindayim ..kaldiki bunu bu sekilde denemek istiyorum ....
Serpico

Mesaj gönderen Serpico »

esanjor01 yazdı:
Serpico yazdı:Arkadaşlar ben forumun 2 yıllık üyesiyim. Daha sonra beni etkilediğini düşündüğüm için foruma girmedim. Eski şifreyi de hatırlamadım. Wick ti eski nick sanırım. Adana'dan ben. Şimdi antibiyotik, faj, vs derken en son KD yanda başka hali cds ye başladım. Düzenli kullanmak önemli bunu. Öyle çamaşır suyu vs da değil. Bileşenlerini temin edip istediğim oranda kendim ayarlayabiliyorum. Bilinen tüm bakteri ve virüslere karşı etkili bu. A denilen şey HCl. B denilen şey sodyum klorit. Eğer oranları başka olursa saf su ile seyreltip doğru oranı bulabiliyoruz. En son ise dmso ekleyip hücrelere vs nufusunu artırıyoruz. A ve be ile aktive olmuş Bir damla KD ye 3 damla dmso koyuyoruz. Dmso yu şöyle düşünün. Eğer eliniz sabhunlu iken üstüne spray ile dmso sıkarsanız sabun deri altına geçer. Dikkatli hazırlanması gereken şeyler. Tabi hazırlık malzemeleri de var. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bir etki yanda yan etki görmedim. Devam ediyorum. Zaten minimum 6 ayda sonuç bekliyorum çünkü şuana kadar kullandığım hiçbir şeyden 6 ay sonraya kadar fayda görmedim. Şuan durumun ne derseniz %90 on kiminşze göre iyileşmiş ama orda dolgunluk var hissediyorum. Prnis başı soğukluk, penis tıkalı hissi, işeyememe, aşırı dolgunluk, jölemsi sperm , yanma , vs. Vs . Bunlardan sadece dolgunluk kaldı. KD kullandıktan sonra masaja gittiğimde hocamın ilk dediği çok yumuşak dedi. Pamuk gibi dedi ve canımın daha az yandığını hissettim. Bu iyi haberdi ve devam ediyorum. %100 olana kadar bırakmayı düşünüyorum mücadeleyi. Şuan libidom tavan, idrarım normal insan gibi gece veya gündüz :) tabi artık takmıyorum da pek . Geçen gittim lökosit sahılamicak kadar çok çıktı umrumda mı ? Değil. Semptoma bakıyordum ben sadece. Ne zamanki prostatı unuttum o zaman iyileştim diyeceğim. Saydığım tüm semptomlardan sadece hafif dolgunluk hissi kaldı. Bunu KD yapmadı. Dediğim gibi KD ye yeni 1 ay önce başladım. Ve en hard moddan başladım. Paylaşan arkadaşı bilmiyorum ama bende daha tık yok . Antibiyotik , faj vs derken , psikolojiyide iyi tuttum ve şuan bu durumdayım. KD de geri kalanını halleder inşallah ama dediğim gibi muvize beklemeyin. Ama işe yaramadı lazım. Hala içiyorum devam edeceğim içmeye.
Bu karisimi direk rektal olarak siringa ile iceri versek direk bagirsaktan prostat emilse yani fitil gibi cok daha etkili olacagi kanisindayim ..kaldiki bunu bu sekilde denemek istiyorum ....
Onu bende düşündüm ama riskli olabilir. Benim aklıma neler neler geliyor da işte Cesaret lazım. Fajı prostata enjekte etmek, KD si enjekte etmek vs vs. Ama önce içmeyi denemek yeterli.
msrcmm

Mesaj gönderen msrcmm »

Güzel haberler bekliyoruz. Takipteyim.
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Angara »

ramzes yazdı:Ve şunu eklemiş Dr .Denizli ne kadar zehirli olursa olsun en hafif antibiyotikten daha masumdur bu karisim
Kardeşim merhaba , bu klordioksit ve dmso hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz ?
Herkes bı umut bekliyor çünkü haberlerinizi
hasan3
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen hasan3 »

Peki biz bunları almak istediğimizde Türkiyede nereden alacağız ? İnternetteki klordioksit ve dmso içilebilir durumda mı ? Yurt dışından alınanların farkı ne ?
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Turkiyede yok , icenler insallah sifa bulurda bizede yol gosterirler toplu halde getirtiriz.
Angara

Mesaj gönderen Angara »

Satanlar var biriyle irtibat halindeyim , sorun şu kullanıp mucize olarak niteleyen ramzes kardeşimiz detaylı bilgi vermiyor kaç ay kullandi semptomlar şuydu, bitti vs vs bı kaç kullanan kişi daha var ısrarla yazmiyorlar ,, ben kullansam günden güne yazarım
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Galatasaray nickli arkadas kullaniyordu yaziyordu gun gun
Galatasaray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Galatasaray »

Ben kullaniyorum evet ama daha 4. Gunumdeyim yazmak icin erken diye dusunuyorum ama etkisi evet ağrılara faydası var gibi ama yan etki bende ishal durumu ve baş ağrısı yapıyor. Şimdilik bir süre daha devam etmeyi düşunüyorum.ayrıca ben eswt tedaviside aliyorum 2 seans aldim 1 seansim daha var bakıcaz hayırlısı artık inşallah bir an önce hepimiz bu illetten kurtuluruz
gedikpasa34

Galatasaray yazdı:Ben kullaniyorum evet ama daha 4. Gunumdeyim yazmak icin erken diye dusunuyorum ama etkisi evet ağrılara faydası var gibi ama yan etki bende ishal durumu ve baş ağrısı yapıyor. Şimdilik bir süre daha devam etmeyi düşunüyorum.ayrıca ben eswt tedaviside aliyorum 2 seans aldim 1 seansim daha var bakıcaz hayırlısı artık inşallah bir an önce hepimiz bu illetten kurtuluruz
Bende polonyada kalan arkadaşımdan rica ettim gönderecek geldiğinde kullandığımda bütün arkadsşları bilgilendireceğim İNŞALLAH sen kurtulur ardından bizlerde bu illetten kurtuluruz.Ben bu tedaviden çok umutluyum 10 seneden beri kullanmadığım ilaç uygulamadığım tedavi kalmadı.Sen bize gelişmeleri insanlık adına yazarsan seviniriz selametle kal.bekleyeceğiz
gedikpasa34

Size gelen 3 şişe tahminizce kaç gün yeter.
Amates

Mesaj gönderen Amates »

Varmı bir gelişme???
Angara

Mesaj gönderen Angara »

Amates yazdı:Varmı bir gelişme???
+1