Okuyun lütfen....

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
fireblade

Re: Okuyun lütfen....

Mesaj gönderen fireblade »

hayabusa yazdı:
fireblade yazdı:
Serkankaplan yazdı: Sizde bir gelişme oldu mu olumlu anlamda?
Valla hocam illaki fayda sağladı ama tabi mucize beklemiyoruz şak diye biten bişey olmadı ama şu sıralar yanma,ağrı durumunu tolere edebilir seviyedeyim..Rusya'dan longidaza da getirttim onunda etkisi oldu diyebilirim tabi yanında yoğun masaj+eswt+sıcak su ve antibiyotiklerle..Bugüne şükür diyelim
Kardeşim eswt tedavisini nerde oldun? Ben de yaptırmayı düşünüyorum
Muhsin balabanda
hayabusa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen hayabusa »

fireblade yazdı:
hayabusa yazdı:
fireblade yazdı:
Valla hocam illaki fayda sağladı ama tabi mucize beklemiyoruz şak diye biten bişey olmadı ama şu sıralar yanma,ağrı durumunu tolere edebilir seviyedeyim..Rusya'dan longidaza da getirttim onunda etkisi oldu diyebilirim tabi yanında yoğun masaj+eswt+sıcak su ve antibiyotiklerle..Bugüne şükür diyelim
Kardeşim eswt tedavisini nerde oldun? Ben de yaptırmayı düşünüyorum
Muhsin balabanda
Yaptırdıktan sonra faydası oldu mu ve ne kadara mal oldu?
Bazonkadir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Bazonkadir »

fireblade yazdı:
Serkankaplan yazdı:
fireblade yazdı:Ben deniyorum klordioksit ve yanında dmso..gelişmeleri bildireceğim.
Sizde bir gelişme oldu mu olumlu anlamda?
Abi merhabalar.
Longizada yı ne için kullandın. Herhangi faydası oldumu . Benim arkadaşım da prostamol uno yolladı bana 35 gündür kullanıyorum pek etkisi yok gibi.
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Merhaba longidaza fibroz dokuları yumuşatmak ve inceltmek için kullanılıyor bir tık faydası oldu diyebilirim.Eswt nin çok aşırı bir faydası yok
ecan3904
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen ecan3904 »

ben kimin sattığını falan baya araştırdım ve buldum abilerim denemekte fayda var fakat emin değilim sitede abimiz hariç başka kullanan var mı acaba
Zagor

Mesaj gönderen Zagor »

5 aya yakın zaman geçmiş net bir şekilde fayda gördüğünü söyleyen çıkmadı, en azından kullananlar ne durumda olduklarını söylerse denemeye değer mi onu görmüş oluruz?
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

fireblade yazdı:Merhaba longidaza fibroz dokuları yumuşatmak ve inceltmek için kullanılıyor bir tık faydası oldu diyebilirim.Eswt nin çok aşırı bir faydası yok
Longidaza etkisi var antiyle kullanınca etksinide arttırıyor
Allah büyük :roll:
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

bb544 yazdı:
fireblade yazdı:Merhaba longidaza fibroz dokuları yumuşatmak ve inceltmek için kullanılıyor bir tık faydası oldu diyebilirim.Eswt nin çok aşırı bir faydası yok
Hocam sen de pek yoksun bu ara nasıl oldun ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

Hergele yazdı:
bb544 yazdı:
Hocam sen de pek yoksun bu ara nasıl oldun ?
Pek girmiyorum cünkü bu iş burdaki yazılanlarla cözülmüyor. Dünya buna bir çözüm bulamamış. Durum aynı stabil. Diyetteyim. Hayvansal gidaları bırakıp cig beslenmeye ugraşıyorum ondan sonra tedavi alıcam inşallah becerebilirsem
Allah büyük :roll:
Yorgunsavaşçı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Yorgunsavaşçı »

insirah13 yazdı:https://youtu.be/X9Ln7itl_Uo

Şöyle bir video var. Altta yorumlar var. Prostatlı biri de fayda görmüş. Ama tehlikeli olabilie gibi sezinledim. Doktor yorumunu duymak isterdim.
Bu tedaviyi kullanıp fayda gören oldu mu ?
Yorgunsavaşçı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Yorgunsavaşçı »

Galatasaray yazdı:Arkadaşlar dmso yu eswt tedavisinin yaninda (3.seanstayım). Kullanıyorum. 1 haftam geçti ve şunu diyebilirim bende o prostattaki dolgunluk hissi azaldi ve ağrılarimada faydasi oluyor. Ama asil fayda daha önce boşalmam akıntı şeklinde iken şu an tam olmasada tazyik şekilde boşalıyorum ama tam tazzik değil tabi iyi yanlar bunlar
Yan etkileri bende ishal durumu baş ağrıları ve ara ara mide ağrılarına yol açıyor şimdilik devam ediyorum. Herkese geçmiş olsun
Abi nasıl oldun ?