Okuyun lütfen....

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Okuyun lütfen....

Mesaj gönderen Angara »

Hola yazdı:Evet arkadaşlar Bugün DMSO Geldi Amerika'dan Haftaya da A&B olanı Gelecek
Benimde 2 gün içinde elime ulasmid olacak , haydi inşallah iyilesiriz.
Ancak duyarlı antiye mi başlasam buna mi başlasam çok kararsızım
Cihan1212

Mesaj gönderen Cihan1212 »

Arkadaslar lutfen sureci paylasin bizimle
sixfeetunder
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen sixfeetunder »

ben de bi besiktasli olmama ragmen galatasaray'a sempati duymaya baslarim kardesim.

hatta cok iyi sonuclar alirsan, senden tek ricamiz olayi guzelce anlatan ve karisimlari hazirlamayi gosteren kisa bi video koyarsan bu forumun kahramani olursun :). kadir abi'yle birlikte tabii.
Eko58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Eko58 »

arkadaşlar bizi de haberdar ediniz
Eko58

Mesaj gönderen Eko58 »

nerden alabiliriz siz getirersrniz de bizlerde size parasını versek
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

[quote="Eko58"]nerden alabiliriz siz getirersrniz de bizlerde size parasını versek[/quote]

Arkadaşlar dmso ve curcuwid a-b almak isteyenler amerikanpaketim.com dan getirtebilir.Ben dmso sipariş verdim şuan tr ye geliyor.Klordioksit elimde mevcut zaten..Geldiğinde karışımı deneyeceğim.
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

nefessizkesersapi yazdı:n11’de 1 lt olan var :D
iyi geliyorsa su gibi içmelil tam mk :)
Aman aman , bende baktim, 1 lt lik olan icilebilecek olan degil gibi,
Hastalik iste benzin mi icsek :)
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ozcartman »

fireblade yazdı:
Eko58 yazdı:nerden alabiliriz siz getirersrniz de bizlerde size parasını versek
Arkadaşlar dmso ve curcuwid a-b almak isteyenler amerikanpaketim.com dan getirtebilir.Ben dmso sipariş verdim şuan tr ye geliyor.Klordioksit elimde mevcut zaten..Geldiğinde karışımı deneyeceğim.
ürünün amerikadaki satış linkini mi girdiniz siteye? yoksa sitenin adı amerikanpaketim ancak başka ülkelerdeki ürünleri de alabiliyor muyuz?
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

istediğiniz ne varsa farklı sitelerdeki satış linkini amerikanpaketim sitesine kopyala yapıştır yapıyosunuz.Sonra tedarik süreci başlıyor
bulent
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen bulent »

Selam

ikisini bulduk https://www.curcuwid.at/produkt/natrium ... -pipetten/
ama woldo marka dmso sitede yok

curcuwid sitesinde ki dmso aynı işi görürmü ?
https://www.curcuwid.at/produkt/dimethy ... mso-100ml/
bulent

Mesaj gönderen bulent »

ramzes yazdı:Abi üçünü Alaçam kuru barda a ve b kendi kilonona göre her 10 kg bir damla ölçü bu..,...neyse a ve b 10 damla koyuyorum bekliyorum karışım yeşil rengini alıyor 2 dakka da oluyor sonra DMSO 10 damla karıştır su koy iç hepsi bu
@ramzes tarifi tam anlamadım "kuru barda" ne demek ? benim anladığım;

boş su bardağına kilomuza göre Natriumchlorit 300w ve Salzsäure 4% koyuyoruz mesela 100 kiloysak

10 damla Natriumchlorit 300w
10 damla Salzsäure 4%

bu karışımın yeşile dönünce 10 damla dmso katıyoruz sonra bardağa su doldurup içiyoruz doğrumudur ?

bu karışımı günde kaç defa kullanacağız sabah akşam yemeklerden sonramı ? aç tok vb. detaylar var ?

bilgi verebilirseniz sevinirim.
ramzes

Mesaj gönderen ramzes »

Haklisin.....ögün çok acele yazmıştım...kuru bardak yani bardak nemli bile olmayacak
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Prostatx33 »

Ben soyle denıcem bu karısımı 1lıtre su dolu sıseye 1mllitre klordioksit ve bardaga doldurduktan sonra dort damla dmso daha faydalı olacagını dusunuyorum bır kimyacı bayanla konustum hayırlısı
bulent

Mesaj gönderen bulent »

Selam arkadaşlar güzel bir gelişme ama ürünleri bulmak sıkıntılı şimdi curcuwid firması avusturalyada oradaki tanıdıklar vasıtasıyla getirtmeyi düşünüyordum fakat %90 gümrüge takılacak ?

çözüm arıyorum şimdi dmso araştırmalarımda plastik şişede olanları asla kullanmayın diyorlar. Ben bu ürünü buldum
https://www.akakce.com/diger/en-ucuz-or ... 29194.html iş görürmü ?

@esanjor01 yorumuna göre A-B içinde klordioksit kullanacağım https://www.hijyenmarket.net/klordioksi ... tre-999204

ne dersiniz ?

bu klordioksit de kafama takılmıyor değil hani... @ramzes e reçeteyi yazan doktorun bir bildiği vardır diyorum A-B tavsiyesinde.. beynim yandı ne yapmalı...
ozcartman

Mesaj gönderen ozcartman »

bulent yazdı:Selam arkadaşlar güzel bir gelişme ama ürünleri bulmak sıkıntılı şimdi curcuwid firması avusturalyada oradaki tanıdıklar vasıtasıyla getirtmeyi düşünüyordum fakat %90 gümrüge takılacak ?

çözüm arıyorum şimdi dmso araştırmalarımda plastik şişede olanları asla kullanmayın diyorlar. Ben bu ürünü buldum

@esanjor01 yorumuna göre A-B içinde klordioksit kullanacağım https://www.hijyenmarket.net/klordioksi ... tre-999204

ne dersiniz ?

bu klordioksit de kafama takılmıyor değil hani... @ramzes e reçeteyi yazan doktorun bir bildiği vardır diyorum A-B tavsiyesinde.. beynim yandı ne yapmalı...
A-B tavsiyesi dediğiniz nedir acaba?
hasan3
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen hasan3 »

bulent yazdı:Selam arkadaşlar güzel bir gelişme ama ürünleri bulmak sıkıntılı şimdi curcuwid firması avusturalyada oradaki tanıdıklar vasıtasıyla getirtmeyi düşünüyordum fakat %90 gümrüge takılacak ?

ne dersiniz ?

Evet bunları alıp kullanabilir miyiz uygun mudur bunlar ? Eğer uygunsa alacağım artık.
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Dezenfektan diyor yahu , yani resmen zehir , dikkatli olunmali, bir ara gumus suyu ictim zaman icinde bir benim vardi o siyahlasti kestim , boyle seyeler dikkat etmek lazim
Ferdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Ferdi »

Ferdi

Mesaj gönderen Ferdi »

Yetişkin 2 saate bir , yemek yarim saat önce veya sonra . Vitamin c ve başka antioksidant kullanmasın. Haftada bir veya2 kere kullanmayıp vitamin C-D-B yüklemesi yapsın.
Ferdi

Mesaj gönderen Ferdi »

Protokolü okuyun detaylı kullanım önerileri var , google translate ile türkçeye çevirip okuyabilirsiniz
Msln

Mesaj gönderen Msln »

Konuyu açan arkadaşa icime bir umut kattigi icin tesekkur ediyorum. 5 yildir ciddi ilerleme kaydedemedim. 30 bin tl den fazla harcama yaptim. Tedavi olacagimi bilsem 30 daha harcarim. Ama umidi kesmistim uzun zamandir foruma girmiyordum.

Almanyadan temin edebilirim gibi.

1- Almanyada nereden alinir?
2- Almanydan almak icin web sitesi paylasabilir misiniz. Eczanelerde bulunur mu.
3-Cam şişede mi olmali
4- Yolcu beraberinde getirdigimizde ülkeye girisinde bu 3 ilaca ait özel bir prosedur var mi.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Msln yazdı:Konuyu açan arkadaşa icime bir umut kattigi icin tesekkur ediyorum. 5 yildir ciddi ilerleme kaydedemedim. 30 bin tl den fazla harcama yaptim. Tedavi olacagimi bilsem 30 daha harcarim. Ama umidi kesmistim uzun zamandir foruma girmiyordum.

2- Almanydan almak icin web sitesi paylasabilir misiniz. Eczanelerde bulunur mu.
3-Cam şişede mi olmali
4- Yolcu beraberinde getirdigimizde ülkeye girisinde bu 3 ilaca ait özel bir prosedur var mi.
Fireblade’in yazılarını okuyunuz. Nereden temin edebileceğinizi açıkça belirtmiş.
Msln

Mesaj gönderen Msln »

Targocid yazdı:
Msln yazdı:Konuyu açan arkadaşa icime bir umut kattigi icin tesekkur ediyorum. 5 yildir ciddi ilerleme kaydedemedim. 30 bin tl den fazla harcama yaptim. Tedavi olacagimi bilsem 30 daha harcarim. Ama umidi kesmistim uzun zamandir foruma girmiyordum.

3-Cam şişede mi olmali
Fireblade’in yazılarını okuyunuz. Nereden temin edebileceğinizi açıkça belirtmiş.
Firedable amerikansepeti uzerinden bahsetmiş. Arkadasim 15 günde bir Almanya'ya gidip geliyor. Bizzat almanyadan elden alsin istedim.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Daha iyi olur, tabii.
Angara

Mesaj gönderen Angara »

3-Cam şişede mi olmali
N11 e dmso yaz klordioksit ve dmso seti çıkıyor 80 TL ye ertesi gün elimdeydi. Henüz kullanmadım
Aynı zamanda Serkan diye biri var 50 TL ye sadece klordioksit satıyor , ondan da aldım henüz kullanmadım.
Ancak kalite farkı olur mu olmaz mı onu bilmiyorum